Sinirden içimi dökmek istedim.

Yukarıda ki konumu biliyorsunuz hassas dönemden geçtiğim için bugun kv görümce fln benm ısrarımla söyledik eşimle daha iyi oldu dedim yalan söyler gibi. İşte üzülme demeler vs gayet iyi bir konusma geçti bende zaten moral bozukluğu var görümce ile konuşurken söyle bi konu geçti işte bebek tutunamadı vs görümcem bebek sağlıklıksız olduğu için tutunamadı fln dedi aynen öyle dedim her türlü tutunsaydı kabulümdü dedim tabi dedi her türlü kabulumuz dedi ne olursa olsun dedi bu cümle garibime gitti açıkçası yada hassas olduğum için herhlde sen kabul etsen ne etmesen ne olacak dedim içimden sonra tabi o an aklıma gelmedi bu .

Görümceyle ne alıp veremediğiniz var?:işsiz:

Cvp verdim eşimde verdi sonrasında borcunu verdik sanane ne alıp almayacağımızdan gibi bir şey dedi ben daha üzerine bir şey demem , zaten aramızda mesafe vardı nişanlılkk döneminden beri ...
En güzeli,başkalarıyla kavga ederek üzere insanların eline ne geçiyor anlamıyorum Rabbim hepimize mutlu yuva nasip etsin .

Allah Allah. Herkes kocasının parasını yiyor, onu yemeyip kimin parasını yiyecektin? Bak o öyle denmez. "Çatır çatır yiyorum, sefam olsun. '' diye şişman kahkahası atacaksın," Sen de bul koca sen de ye. '' diyeceksin. Böyle bu işler şekerim, yapana yaptı diyemezler, yapmayanın yakasından düşmezler.
Gorumcenin parasını yemiş aylarca ya borcunu eşine odetmeyerek:KK70:
Çünkü birinden borç aldıysan ve ödeyecek durumun yoksa yine de karşıdaki beklerse o kardidakine yuh olsun diyor. Hepimiz borç alıp durumumuz yok deyip aylarca ödemeyelim bence o para kuşa döner bir yerde zaten.

Gorumcenin parasını yemiş aylarca ya borcunu eşine odetmeyerek:KK70:
Çünkü birinden borç aldıysan ve ödeyecek durumun yoksa yine de karşıdaki beklerse o kardidakine yuh olsun diyor. Hepimiz borç alıp durumumuz yok deyip aylarca ödemeyelim bence o para kuşa döner bir yerde zaten.
Sus be 😀 Onları sonra gördüm. Şurayı kocama okutunca adam dünyayı seriyor önüme. :KK70:

Ben bu konuyu ilk baş okudum o kadar inandiriciliktan uzak geldi ki konu yazmak gelmedi içimden. Bir görümce niye böyle yapsın dedim. Çok abartı dedim. Gelişmeleri okuyunca iyice inandım olayların böyle ilerlemedigine. Görümce ima etmiş bir şeyleri diye düşünüyorum sadece konu sahibi de haklı olduğunu bildiği için karşıdakinin fazla ses çıkarıyor anca böyle uste çıkarsın çünkü.

Gerçekten komiksiniz ister ikna olun ister olmayın .. yorum yapmak için yapmayın lütfen cidden çocukça şeyler bunlar. İnanmıyorsanız bu kadr yazmanıza da gerek yok cvp vermiyorum 1 2 den fazla sizin gibilere
Kadın abisine kiyamayip borcunu ve yasal faizini icra yoluyla almadığı için size çocukça geliyor bu işler ama uyarayım, evde yan gelip yatarak başkalarının emeğine konmaya devam ederseniz enayi parası ile aldık diye sevindiginiz o ev birgün icralarda hiç olur. Siz de anca burda boş boş konu açarsınız

Son düzenleme:
Kadın ele güne karşı utanıp veya abisine kiyamayip borcunu ve yasal faizini icra yoluyla almadığı için size çocukça geliyor bu işler ama uyarayım, evde yan gelip yatarak başkalarının emeğine konmaya devam ederseniz aldığınız o ev icrada hiç olur. Siz de anca burda boş boş konu açarsınız
Ben kardeslerimi çok cok severim ama eşlerine uyup bana büyük haksızlık yaparlarsa hic de ayy kardeşim diye acımam sanırım. Kadın yine iyiymis. Kıskanıyor konu sahibi sanki biraz.

Hayırlı olsun arkadaşım güle güle oturun inşallah
görümceniz de çatlasın da patlasın :halay::KK50::KK50:

evli mi kendi çalışıyor mu
aktif bir hayatı var mı?

ahh yazık yiyememiş mi abisinin parasını?
bu arada tapu kimin üzerine :)

CEE4350F-A3AF-4C48-AC12-22518CF32651.png

Sahte ilan mı sahibinden yolladım 30 yıl üzerinden sizde bakın isterseniz neyse tamam haklısınız
150 bine ev olmaz, tek dairenin yapım maliyeti o kadar tutar zaten, ha ilân olur ama o da sahte ilândır, insanları ofislere çekmek için üçkağıtçı emlakçı ilânları bunlar.🤣

Neyse görümceniz hasedinden ölecek bir tip olsa kredi çekip vermezdi. Zorunda bile değildi. Siz kendi kendinize gelin güvey olmaya devam edin. Görümceler yerken iyi oluyor da sonradan çatla patla oluyor.

Hayırlı olsun arkadaşım güle güle oturun inşallah
görümceniz de çatlasın da patlasın :halay::KK50::KK50:

evli mi kendi çalışıyor mu
aktif bir hayatı var mı?

ahh yazık yiyememiş mi abisinin parasını?
bu arada tapu kimin üzerine :)
Amin sağolasın hayırlısı ile inş..
Oturmak için almadık ev eski yatırım içim aldık
Kendisi evli çalışıyor aslında aktif bi hayatı var ama kendisi genel olarak böyle biri nişanlıyken gezmemize bile laf ederdi.. eşim cvbını verdi sana olan borcumuzu da ödedik yıllarca nedir böyle dedi sanane dedi ..

150 bine ev olmaz, tek dairenin yapım maliyeti o kadar tutar zaten, ha ilân olur ama o da sahte ilândır, insanları ofislere çekmek için üçkağıtçı emlakçı ilânları bunlar.🤣

Neyse görümceniz hasedinden ölecek bir tip olsa kredi çekip vermezdi. Zorunda bile değildi. Siz kendi kendinize gelin güvey olmaya devam edin. Görümceler yerken iyi oluyor da sonradan çatla patla oluyor.
Siz girin bi bakın o zaman var mı yok mu diye. Tanımam etmem yalan borcum var size anlamadım. Biz 150 bine aldık borcumuzu da ödedik siz inanın diye değil böyle olduğu için söylüyorum hesap verme gibi bi lüksüne sahip değilim size

mesajları okumadan evvel nasil boyle der gorumceniz diyordum mesajları okuduktan sonra tam bir sömürücü takimisiniz kusura bakmayin. bizdede var bundan kadın abimi doldurur nerdeyse elimizdeki avucunuzdakini bize verin modunda sorsan acından olur ama susunden pusundan giyiminden vazgeçmez. abim çalışır o da bir güzel gezer.Birde bize karşı doldurur hoş Allaha havale ettim kendisini. ama sorun sizde kizin parasını yemissiniz üstelik para değerleniyor şimdi dolar altın alsaydı kaç kat artmıştı parası belki. borunuza sadık olmak yerine gitmişsiniz ev almışsınız eşinize kalsa parasını çoktan verirdi sizin doldurmalariniz yüzüne vermiyor bence o da kardeşinin parasını. gprumcrnizin yine terbiyesini bozmamis ben olsam benim para mi yiyeceğine once borcunu ode derim. sen rahat yasam sürerken o daha hayatını kurmamış belki.
Yorumları eksik yada işinize geldiği gibi okumuşsunuz yazık gerçekten
Borcu ödemeden ev alacak değiliz herkeste aynı cümle ..
Bi gruplaşma var şaşırmadım herkes aynı ..
Ama insan önce bi sorar sonra yargılar ama o da sizin gibilerde olmaz .

Kadın abisine kiyamayip borcunu ve yasal faizini icra yoluyla almadığı için size çocukça geliyor bu işler ama uyarayım, evde yan gelip yatarak başkalarının emeğine konmaya devam ederseniz enayi parası ile aldık diye sevindiginiz o ev birgün icralarda hiç olur. Siz de anca burda boş boş konu açarsınız
Anlamıyor musunuz ya da işinize mi gelmiyor anlamadım yazık cidden . Ödediğim borcun neyin haczi acaba. Plak gibi tekrar edip durmayın ..

Amin sağolasın hayırlısı ile inş..
Oturmak için almadık ev eski yatırım içim aldık
Kendisi evli çalışıyor aslında aktif bi hayatı var ama kendisi genel olarak böyle biri nişanlıyken gezmemize bile laf ederdi.. eşim cvbını verdi sana olan borcumuzu da ödedik yıllarca nedir böyle dedi sanane dedi ..
Aktif hayatı var, çalışıyor, kopek dostları var yani hayvansever... Ben sevdim gorumceyi ya. Siz de kıskanmayın bu kadar siz de yapabilirsiniz onun yaptıklarını hasetlenmeyin

X