Sipaydi ye Yardım lütfen

o beyazlıyı düşünmemin sebebi de şu aslında. Şu anda odada takılı olan perdelerimin fonları siyah, tülü de siyahlı grili. Fonlara kırmızı kuşak taksam, Halısını da siyahlı kırmızılı alsam diye düşündüm. Değişik olabilir. Kırmızı aksesuvarlarla da renklendirebilirim. Ama sanki aklım mavide kalacak gibi de... Bilmiyorum canım aklım karışık. Bari perdeye masraf etmeyeydik iyiydi :KK43:

içine nasil siniyorsa oyle yap canim sart degil mavi kullanman sonucta :)
o perdelere mavili kusakta baglayabilirsin eger bulursan.. boylelikle halinda mavili siyahli olur icindede kalmamis olur

içine nasil siniyorsa oyle yap canim sart degil mavi kullanman sonucta :)
o perdelere mavili kusakta baglayabilirsin eger bulursan.. boylelikle halinda mavili siyahli olur icindede kalmamis olur
Günaydın tatlımmmmm:KK68:
Yaşasın bugün cumaaaaaaaa :KK71::KK71::KK71::KK71::KK70::KK70::KK50::KK50:
Hayırlı cumalar, Allah dualarımızı kabul etsin:KK68:
Yarın biraz dolaşıp bakıcam çarşılara, belki kafamda netleşir o zaman canım. Hele bir miniğimi göreyim de yarın:KK51:

Günaydın tatlımmmmm:KK68:
Yaşasın bugün cumaaaaaaaa :KK71::KK71::KK71::KK71::KK70::KK70::KK50::KK50:
Hayırlı cumalar, Allah dualarımızı kabul etsin:KK68:
Yarın biraz dolaşıp bakıcam çarşılara, belki kafamda netleşir o zaman canım. Hele bir miniğimi göreyim de yarın:KK51:

canimmm biraz gecikmeyle de olsa hayirli cumalar cok sukur geldi cumaaaa :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Ayyy yarin minigi mi gorceksinnn :KK36: benim yerimede öp kocaman :KK60:
iyi haftasonlari balimmm pazartesi görüsürüzz :KK37:

Deryam sona yaklaşmışsın artık hiç Geçmez o sonlar..

Tatlıkedi senin cetvelini yesinler..
canımmmmmmmmmmmmm hoşgeldinnnnn:KK15::KK15::KK15:
Naber nasılsın? Prensesin nasıl? Başladın mı işe artık?
Evet sona geldik artık. İzine ayrılmak üzereyim. Ama hala nasıl doğuracağımı bilnmiyorum, her iki türlüsüne de hazır değilim

sipaydiiii seni buralarda görmek ne büyük bi seref :KK60:
yesinler valla ben alisamadim daha :KK48:
ohhh 8 hafta olmuş bile maşallahhhh :nazar:

canımmmmmmmmmmmmm hoşgeldinnnnn:KK15::KK15::KK15:
Naber nasılsın? Prensesin nasıl? Başladın mı işe artık?
Evet sona geldik artık. İzine ayrılmak üzereyim. Ama hala nasıl doğuracağımı bilnmiyorum, her iki türlüsüne de hazır değilim

ohhh 8 hafta olmuş bile maşallahhhh :nazar:

hatta 9uncu haftamiza basladik teyzesi bugün :KK68:
ama çok fenayim bulanti halsizlik bas agrisi :KK61:

hatta 9uncu haftamiza basladik teyzesi bugün :KK68:
ama çok fenayim bulanti halsizlik bas agrisi :KK61:
Hay maşallah size be :nazar: eee hamileliğin cilveleri bunlar :)
Hamileler camiasına hoşgeldin canım, bundan sonra artık abuk sabuk herşey mübahtır:KK48: Ayy o bulantıları bile özledim :) dermişim :):KK48: Hamilelik dünyanın en güzel duygusu, kimse aksini iddia edemez, her anın tadını çıkar, sonra bir bakmışsın bitmiş bile :):emir_bebek:

Hay maşallah size be :nazar: eee hamileliğin cilveleri bunlar :)
Hamileler camiasına hoşgeldin canım, bundan sonra artık abuk sabuk herşey mübahtır:KK48: Ayy o bulantıları bile özledim :) dermişim :):KK48: Hamilelik dünyanın en güzel duygusu, kimse aksini iddia edemez, her anın tadını çıkar, sonra bir bakmışsın bitmiş bile :):emir_bebek:

seviyorum o cilveleri, bulantim oldukca sükrediyorum canim :KK68:

hahah delii kuzum, bebisinin hareketlerini hissetmek varken neyini özledin bulantilarin :KK48:

kesinlikle hamilelik dünyanin en en en güzel hissi, bide ilerde hareketleri hissedince tadindan yenmez sanirim :KK55:

göbüsün büyümesi korkutuyor beni ama bakalim hayirlisi alisirim zamanla insallah:KK51:

Deryam sormasi ayip kaç kilocuk aldin :KK17:

seviyorum o cilveleri, bulantim oldukca sükrediyorum canim :KK68:

hahah delii kuzum, bebisinin hareketlerini hissetmek varken neyini özledin bulantilarin :KK48:

kesinlikle hamilelik dünyanin en en en güzel hissi, bide ilerde hareketleri hissedince tadindan yenmez sanirim :KK55:

göbüsün büyümesi korkutuyor beni ama bakalim hayirlisi alisirim zamanla insallah:KK51:

Deryam sormasi ayip kaç kilocuk aldin :KK17:
Daha en başı ya hamileliğin, pek bi değişik garip heyecanlar oluyor o zaman :) Ama tabi hareketlerini hissetmek bambaşka:KK68: O zaman endişelerin de biraz azalıyor, ama endişelenecek başka şeyler elbet buluyorsun o zaman da :KK48: annelik işte, endişeler bitmez artık...
Göbüşün büyümesi de harika bişeyyy, kız nesinden korkuyorsun, ben göbeğim çok büyümedi diye üzülüyorum bile:KK48:
Canım inanır mısın bilmem ama ben daha 5-5,5 kilo fln aldım :):nazar: Gebelik şekeri çıktıktan sonra dikkat ettim biraz, o sürede 2 kilo verdim hatta. Tabi hamile kaldığımda kilolu olmamın da etkisi var bunda. Zayıf olsaydım daha çok alırdım. Ama dikkat ettiğim dönemde hep protein tükettim, karbonhidrata küstüm. Bebeğim büyüdü, ben kilo verdim:nazar: Ama son zamanlarda yine Allah ne verdiyse yiyorum, yağ karbonhidrat protein :KK70: Ama yine de almıyorum. İlk aylar çok almamak lazım. Ben ilk aylarda da proteinimi hiç bırakmadım, karbonhidrat yesem bile protein ağırlıktaydı. Aklında bulunsun canım. Gerçi sen şimdi bulantıdan pek bişey yiyemezsin de :)

Daha en başı ya hamileliğin, pek bi değişik garip heyecanlar oluyor o zaman :) Ama tabi hareketlerini hissetmek bambaşka:KK68: O zaman endişelerin de biraz azalıyor, ama endişelenecek başka şeyler elbet buluyorsun o zaman da :KK48: annelik işte, endişeler bitmez artık...
Göbüşün büyümesi de harika bişeyyy, kız nesinden korkuyorsun, ben göbeğim çok büyümedi diye üzülüyorum bile:KK48:
Canım inanır mısın bilmem ama ben daha 5-5,5 kilo fln aldım :):nazar: Gebelik şekeri çıktıktan sonra dikkat ettim biraz, o sürede 2 kilo verdim hatta. Tabi hamile kaldığımda kilolu olmamın da etkisi var bunda. Zayıf olsaydım daha çok alırdım. Ama dikkat ettiğim dönemde hep protein tükettim, karbonhidrata küstüm. Bebeğim büyüdü, ben kilo verdim:nazar: Ama son zamanlarda yine Allah ne verdiyse yiyorum, yağ karbonhidrat protein :KK70: Ama yine de almıyorum. İlk aylar çok almamak lazım. Ben ilk aylarda da proteinimi hiç bırakmadım, karbonhidrat yesem bile protein ağırlıktaydı. Aklında bulunsun canım. Gerçi sen şimdi bulantıdan pek bişey yiyemezsin de :)

Aynen canim endiseler hiç bitmicek artik yandik biz :KK48:

Canlari sagolsun insallah napalim alisiriz elbette, bgne kadar annelerimiz nasil yapti? Biz yeni nesil daha pinpirikliyiz sanirim :KK45:

Protein demissin elimden geldigince bende protein agirlikli beslenmeye calisiyorum
ama dedigin gibi herzamanda canim istemiyor oyle beslenmeyi :KK51:

Masallah sen hic kilo almamissin gibi bisey cok sevindim yaa :)
Kacinci aydan itibaren basladin almaya hatirliyor musun?

Kk bu haline alışamadım..

Geldim buradayım artık ama Alıntı işi zor geldi bana işebaşlamadım daha 10kasımkısmetse artık sona geldik..
Kilo konusunda da son ay inanılmaz alıyorsun dılkkat et valla hem bebek hem sen alıyorsun ama ne olursa olsun hepsı gidiyor stres yapmayın..

Deryam muayene olmamışsındır daha normal için..

Aynen canim endiseler hiç bitmicek artik yandik biz :KK48:

Canlari sagolsun insallah napalim alisiriz elbette, bgne kadar annelerimiz nasil yapti? Biz yeni nesil daha pinpirikliyiz sanirim :KK45:

Protein demissin elimden geldigince bende protein agirlikli beslenmeye calisiyorum
ama dedigin gibi herzamanda canim istemiyor oyle beslenmeyi :KK51:

Masallah sen hic kilo almamissin gibi bisey cok sevindim yaa :)
Kacinci aydan itibaren basladin almaya hatirliyor musun?
Şimdi ilk aylar kaşar peynir çok tüket özellikle canım :KK66:
ilk 3 ay sadece 1-1,5 kilo almıştım, 4.aydan sonra biraz almaya başladım, toplamda 7 kiloya ulaştım 7. aya kadar. 7. aydan sonra 2-2,5 kilo verdim. şimdi 1 kilo alıyorum veriyorum alıyorum veriyorum :KK70: hergün kilom değişik, ama almıyorum genel olarak. Geçen kontrole göre 900gr almış görüğnüyordum, ama akşam eve gelince o 900 gr tartıda görünmedi, gitmiş :KK70: Bakalım haftaya kontrolde almış olacak mıyım?

Kk bu haline alışamadım..

Geldim buradayım artık ama Alıntı işi zor geldi bana işebaşlamadım daha 10kasımkısmetse artık sona geldik..
Kilo konusunda da son ay inanılmaz alıyorsun dılkkat et valla hem bebek hem sen alıyorsun ama ne olursa olsun hepsı gidiyor stres yapmayın..

Deryam muayene olmamışsındır daha normal için..
Ben de pek alışamadım hala bu haline kk nın ya :KK43:
son aydayım artık, bebiş kilo alıyor ama ben hala almadım kilo hem de fena yiyorum he :) şekerime bile dikkat etmiyorum artık, doktordan yüz buldum, haftaya nst girmeden önce çikolata ye dedi :) kiloyu çatlakları fln hiç stres yapmıyorum da, doğurmaya henüz hazır değilim sanki :KK70:
yok daha çatı muayenesi olmadım, erken doğumu tetikler diye son zamana bırakmıştır doktorum. Zaten erken doğum için risk vardı, suyum azdı fln. Ama bu kontrolde daha iyi çıktı. O yüzden şimdilik bekleyebiliriz, müdahaleyi gerektiren bir durum yok dedi.

Şimdi ilk aylar kaşar peynir çok tüket özellikle canım :KK66:
ilk 3 ay sadece 1-1,5 kilo almıştım, 4.aydan sonra biraz almaya başladım, toplamda 7 kiloya ulaştım 7. aya kadar. 7. aydan sonra 2-2,5 kilo verdim. şimdi 1 kilo alıyorum veriyorum alıyorum veriyorum :KK70: hergün kilom değişik, ama almıyorum genel olarak. Geçen kontrole göre 900gr almış görüğnüyordum, ama akşam eve gelince o 900 gr tartıda görünmedi, gitmiş :KK70: Bakalım haftaya kontrolde almış olacak mıyım?

Masallah canim hayran kaldim kilo almamis olmana :):nazar:
alsanda artik son aydasin bebisle birlikte cikar gider insallah :KK68:

Rüyalar basladi bende dogumla ilgili falan :KK48: bugün kiz bebegi aliyordum kucagima dogumdan sonra.. erkek cocuga delalet edermis hamile bi bayan gorurse bu ruyayi :KK48: hersey oglum olcagini gosteriyor bakalim nolcakkk :KK53:

Masallah canim hayran kaldim kilo almamis olmana :):nazar:
alsanda artik son aydasin bebisle birlikte cikar gider insallah :KK68:

Rüyalar basladi bende dogumla ilgili falan :KK48: bugün kiz bebegi aliyordum kucagima dogumdan sonra.. erkek cocuga delalet edermis hamile bi bayan gorurse bu ruyayi :KK48: hersey oglum olcagini gosteriyor bakalim nolcakkk :KK53:
hahahah koptum bütün alametler erkekten yana desene :KK70::KK70:
ilk zamanlar rüyalara giriyor fln, ama son zamanlarda hiç görmedim ben, abuk sabuk hiç alakam olmayan insanları bile görüyorum rüyalarımda, ama bebişimi görmüyorum :KK48::anneadayı: benden başka herkes gördü rüyasında oğlumu:KK11:

hahahah koptum bütün alametler erkekten yana desene :KK70::KK70:
ilk zamanlar rüyalara giriyor fln, ama son zamanlarda hiç görmedim ben, abuk sabuk hiç alakam olmayan insanları bile görüyorum rüyalarımda, ama bebişimi görmüyorum :KK48::anneadayı: benden başka herkes gördü rüyasında oğlumu:KK11:

hahahahah he valla hersey ama hersey oglan gösteriyor :KK48: artik bileydik cinsiyetini yiter yaaa :confused:

oyy kiyamam canim benim sende yakinda kendisini görceksin insallah, yaa ne heyecanli bi durum gerçekten son ayda olmak hem zordur zaman geçmemesi acisindan hemde cok keyiflidir eminim :KK68: darisi bana insallah, sende saglikla kucagina al insallahhh kuzum :nazar:

faceden falan mutlaka haber ver dogurunca :KK68:

Ben de pek alışamadım hala bu haline kk nın ya :KK43:
son aydayım artık, bebiş kilo alıyor ama ben hala almadım kilo hem de fena yiyorum he :) şekerime bile dikkat etmiyorum artık, doktordan yüz buldum, haftaya nst girmeden önce çikolata ye dedi :) kiloyu çatlakları fln hiç stres yapmıyorum da, doğurmaya henüz hazır değilim sanki :KK70:
yok daha çatı muayenesi olmadım, erken doğumu tetikler diye son zamana bırakmıştır doktorum. Zaten erken doğum için risk vardı, suyum azdı fln. Ama bu kontrolde daha iyi çıktı. O yüzden şimdilik bekleyebiliriz, müdahaleyi gerektiren bir durum yok dedi.

Bana da çok erken doğum dediler ama bi ara herhalde bu gelmeyecek dedim :KK66:)
doğum için de stres yapma benim gibi acele ile doğurursun inşallah benim plansız programsız oldu
önce olsa aman öyle Olmasın derdim ama şimdi iyi ki böyle olmuş diyorum anlamadım ne olacağını falan
ikinci olsa korkarım ama ne yaşayacağımı bilşyorum çünkü
sağlıkla bir avazda kurtarsın Allah keyfini yaşa hamileliğin
muaynee ancak 38 den sonra oluyor Yafa 37 Dr daha iyisini bilir ama

alıntı yapamadım kızlar telden, izindeyim artık. Sipaydim ben de işin kötüsü ne yaşayacağımı çok iyi biliyorum, ondan tedirginim zaten. Neyse hayırlısı olur inşallah. Haber ederim doğurunca :KK70: dua edin bana

alıntı yapamadım kızlar telden, izindeyim artık. Sipaydim ben de işin kötüsü ne yaşayacağımı çok iyi biliyorum, ondan tedirginim zaten. Neyse hayırlısı olur inşallah. Haber ederim doğurunca :KK70: dua edin bana
Sezeryan mı düşünüyorsun..
Izinde Geçmez zaman şimdi ama şuan yapacak en güzel şey uyumak
Uyu uyu uyu uyu uyu

Sezeryan mı düşünüyorsun..
Izinde Geçmez zaman şimdi ama şuan yapacak en güzel şey uyumak
Uyu uyu uyu uyu uyu
yok tatlım ben akışına bıraktım, ikisine de eşit mesafefeyim. Doktorum da o yüzden sezeryan randevusu vermedi. Son ana kadar beklicez herşey yolunda giderse. Normal olursa olacak, olmazsa sezeryan olacak. Şimdilik plan bu. Allah en hayırlısını göstersin inşallah, hep öyle dua ediyorum... Bol bol da uyuyorum. :)

X