Zeytinyağlılar Sırım Yağ'ın Üreticisi Değişmiş Galiba Bilen Var Mı?

Mpendragon

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2019
101
57
60
Arkadaşlar restoran sahibi bir arkadaşım Sırım yağlarının üreticisinin değiştiğini ve restoranlarında kullandıklarını söyeledi. Bende denedim tadı güzel geldi. Başka deneyen var mı?

Eskiden alıyodum sırım zeytinyağını tedarikçisi değişmiş duydum bende akhisarlı bir firma araştırdım çok iyi çıktı erken hasat gibi yakıcı ve yeşil renkte denedim çok beğendim ben

Eskiden alıyodum sırım zeytinyağını tedarikçisi değişmiş duydum bende akhisarlı bir firma araştırdım çok iyi çıktı erken hasat gibi yakıcı ve yeşil renkte denedim çok beğendim ben

üreticisi ayhan sicimoğluna da zeytinyağı üretiyormuş bildiğim kadarıyla

Ben üreticisinin değiştiğini öğrenince fiyatından dolayı şans verdim çokta beğendim üreticisini araştırdım güvenilir bi firma bundan sonra kullanırım bu zeytinyağını

Alhatoğlu benim iyi bildiğim bi firma bimdeki zeytinyağını o üretiyor artık öğrenince sevindim bende rahatlıkla tüketilebilir uygun fiyatlı alternatif güzel bi zeytinyağı sırım

Evet alırken arkasına bakınca gördüm bende alhatoğlu yazıyor güzel sağlam bir firma iyi olmuş değiştiği aklımda soru işareti kalmadan alıyorum artık sevdiğim bi marka çünkü lezzeti de güzel

Ben üreticisinin değiştiğini öğrenince fiyatından dolayı şans verdim çokta beğendim üreticisini araştırdım güvenilir bi firma bundan sonra kullanırım bu zeytinyağını
firma çocuklar için çok güzel bir zeytinyağ üretmiş buarada harika bir zaytinyağ kidsolio. Ama lütfen her yerden ulaşılabilir olsun bu kidsolio. kendimiz için sırım, çocuğum için kidsolio kullanıyorum. tavsiye ederim

Kidsolio süper bir ürün sağlık açısından da güvenirlik açısından da yıllardır kullanıyoruz.

Kidsolio özel olarak çocuklar için üretilmiş sağlıklı, güvenle tüketilebilecek bir ürün. Çocuğunuz varsa tavsiye ederim, yıllardır kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
X