Tüp Bebek Merkezleri Şişli Memorial Tüp Bebek Merkezi'nde tedavi görenler

Merhaba, şu anda Lale hoca ile transfer sürecindeyim doğal siklus yapıyoruz ama uzun bir süreçmiş. Lale hoca ile transfer sürecine giren var mı acaba ? Biraz fazla sakin ve sessiz bir doktor çok fazla konuşmuyor :/ ve ilk transferim o yüzden biraz stresli ve heyecanlı hissediyorum. Süreciniz nasıl ilerledi acaba ?
Merhaba, benim sürecim de Lale hanım ve İpek hanımla ilerledi. İkisi de çok iyiydi. Aslında belli bir sistemleri var, sakin ilerlemek daha iyi. O kadar belirsizlik var ki sürece tabii olmak gerekiyor bir yerde. Lale hanıma ne zaman yazsam mutlaka dönüyordu gece 11de bile telefonla aradığı oldu. Umarım sürecinizde her şey yolunda gider. İçiniz rahat olsun, hepsi çok sistemli ve profesyonel çalışıyor

Merhaba, benim sürecim de Lale hanım ve İpek hanımla ilerledi. İkisi de çok iyiydi. Aslında belli bir sistemleri var, sakin ilerlemek daha iyi. O kadar belirsizlik var ki sürece tabii olmak gerekiyor bir yerde. Lale hanıma ne zaman yazsam mutlaka dönüyordu gece 11de bile telefonla aradığı oldu. Umarım sürecinizde her şey yolunda gider. İçiniz rahat olsun, hepsi çok sistemli ve profesyonel çalışıyor
Bende temmuz ayından beri tedavideyim 3 kere Opu oldum yeni başladım transfer sürecine bakalım 25inde transferim olacak hakkımızda hayırlısı olsun :) Lale hoca sessiz biri bazen ama memnunum şimdilik Gönül hocaylada kontrol ediyorlar bazen :) zaten Gönül hoca olsun diğer hocalar hepsi profesyonel İpek hanımı da ayrı severim ilk onunla başladım çok tatlı ve çok yardımcı biri ☺️

Bende temmuz ayından beri tedavideyim 3 kere Opu oldum yeni başladım transfer sürecine bakalım 25inde transferim olacak hakkımızda hayırlısı olsun :) Lale hoca sessiz biri bazen ama memnunum şimdilik Gönül hocaylada kontrol ediyorlar bazen :) zaten Gönül hoca olsun diğer hocalar hepsi profesyonel İpek hanımı da ayrı severim ilk onunla başladım çok tatlı ve çok yardımcı biri ☺️
Evet benim de benzer zamanlarda başlamıştı, buradan hatırlıyorum sizi. Transfer aşamasına gelmenize çok sevindim. İnşallah güzel haberleri de kısa zamanda alırsınız :)

Evet benim de benzer zamanlarda başlamıştı, buradan hatırlıyorum sizi. Transfer aşamasına gelmenize çok sevindim. İnşallah güzel haberleri de kısa zamanda alırsınız :)
İnşallah sizde almışsınızdır 🙏 çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için 🙏

Genetik tasiyicilik sebebiyle pgt yaptiranlar sürecinizi yazabilir misiniz?
Merhaba , esım Talasemi bende orak hücre anemı tasıyıcısıyım ılk bebegımız doğal yolla oldu 12. Haftada cvs ıslemı yapıldı ve sonuç maalesef olumsuzdu ağır talasemı hastası olduğu ıcın 3.5 aylıkken aldırmak durumunda kaldım . Sonra Pgt tüp bebek yaptırmaya karar verdik, bunun ıcın oncesınde bir çalışma yapılması gerekıyormus ,bir setup çalışması çünkü sonradan embrıyolar o çalışmaya göre ıncelenıyormus . Bunun üzerine ben , eşim , abim , esımın annesi ve kardeşi kan verdık bu çalışma yaklaşık 6 hafta sürdü . Sonra ılk tup bebegı denedık , 6. Gune kadar bekledıler ama blastokıst olmadığı ıcın bıyopsı yapılamadı maalesef ve ıslem ıptal oldu .. yasım 40 bunun etkısı olabılecegını söyledi doktor , sağlıklı beslen spor yap dedi ılacta kullandım 1.5 2 ay sonra tekrar denedık ve çok şükür 5. Güne geldıler ve blass oldular bıyopsı yapıldı ve genetık teste yolladılar , sımdı de sonucu bekliyoruz yine 6 hafta sonra dıyorlar sonuç ıcın .. maddı manevı zor bır yol , Allah hepımızın yardımcısı olsun emeklerı boşa çıkarmasın inşallah ..

Bende aynı şekilde anlam veremedim bu arada baktım embriyoskop yani mikroskobik kameralarla embriyonun gelişimi dışarıdan takip ediliyor denmiş e bu zaten olması gereken bir işlem değilmi paket içerisinde olması gerekiyor
Merhaba bu pcolulara mı yapılıyor ilk defa duydum nedir bu embriyoskop yaptırmanın ne faydası var dediğiniz gibi zaten yapılan bir şey değil mi ekstraso nedir

GÜNCEL FİYAT BİLGİSİ ELİNDE OLAN VAR MI ?

Merhaba bu pcolulara mı yapılıyor ilk defa duydum nedir bu embriyoskop yaptırmanın ne faydası var dediğiniz gibi zaten yapılan bir şey değil mi ekstraso nedir
Emriyoskop işlemi aydınlatıcı bi yol ..
Embriyolog bu konuda işini daha kolay yapabiliyor . Şöyle düşünün 3 embriyonuz var ve 1. Gün itibariyle sınırsız şekilde kayıt altında . Son güne kadar yani 5. Gün sonunda hangi embriyo aktif bölünme sağlamış , hangisi durağan olmuş veya hangisinin bölünmesi az iken birden aktif rol oynamış bunları kaydediyor . Haliyle transfer günü seçmece yerine tıbbın verdiği kolaylık sağlanıyor . Daha evvel böyle bir sistem yoktu 1,5 yıldır var ve ek ücret istenmesi normal .

X