Tüp Bebek Merkezleri Şişli Memorial Tüp Bebek Merkezi'nde tedavi görenler

@Pamuk17 Bir şeyi merak ediyorum. Kalp atışını duyunca kan sulandırıcı başlanacak demişsiniz. Bunu neye göre belirlediler? Ben bir kere düşük yaşadım. Şimdi transferin 4.günündeyim. MTHFR (A1298C) Homozigot benim. Gerek yok dediler. Ama yine de içimde bir kurt var.
Merhaba çok geçmiş zaman ama naptınız aynı durum bende de var bana da yok dediler ve bugün transfer oldun başka doktorlar var diyor araftayım

Mthfr A1298C Homozigot
Paı1 4G/5G heterezigot olup transferle beraber kan sulandırıcı iğne kullanan var mı? 🙏🏼🙏🏼🙏🏼

Mthfr A1298C Homozigot
Paı1 4G/5G heterezigot olup transferle beraber kan sulandırıcı iğne kullanan var mı? 🙏🏼🙏🏼🙏🏼
Benimde sizin ile aynı pıhtılaşma sorunu var
Ben transferden sonra değil de kalp atışından sonra kullandım
Şişli memorial önermedi ama kendi yaşadığım ilde ki doktorlar kesinlikle kullanmalısın dedi.
Hatta coraspin de kullandım iyi ki kullanmışım
Sağlıklı bir şekilde doğum yaptım çok şükür Allahın İzni ile

Benimde sizin ile aynı pıhtılaşma sorunu var
Ben transferden sonra değil de kalp atışından sonra kullandım
Şişli memorial önermedi ama kendi yaşadığım ilde ki doktorlar kesinlikle kullanmalısın dedi.
Hatta coraspin de kullandım iyi ki kullanmışım
Sağlıklı bir şekilde doğum yaptım çok şükür Allahın İzni ile
Maşallah darısı başıma inşallah hayırlısıyla. Benim de normal kadın doğum doktorlarım evet kullanmalısın dedi iki tüp bebekçi de evet kullan diyor ama tedavimi de memoriala olduğum için onlara da bir yanım bağlı kalmak istiyor. Kullanma kanda pıhtılaşman yok dedi gönül hoca bende acayip kafa karışıklığı yaşıyorum dün transfer oldum hala kullanmadım iğne inşallah pişman olmam sonradan

Maşallah darısı başıma inşallah hayırlısıyla. Benim de normal kadın doğum doktorlarım evet kullanmalısın dedi iki tüp bebekçi de evet kullan diyor ama tedavimi de memoriala olduğum için onlara da bir yanım bağlı kalmak istiyor. Kullanma kanda pıhtılaşman yok dedi gönül hoca bende acayip kafa karışıklığı yaşıyorum dün transfer oldum hala kullanmadım iğne inşallah pişman olmam sonradan
Darısı senin başına olsun inşALLAH sağlıklı bir şekilde
Sonradan pişman olmaktansa simdi kullanman daha iyi olur sanki (yanlış yönlendirmek istemem ama)
Buradaki hem kadın doğumcu hemde hemotoloji doktoru kullan dedi banada

Darısı senin başına olsun inşALLAH sağlıklı bir şekilde
Sonradan pişman olmaktansa simdi kullanman daha iyi olur sanki (yanlış yönlendirmek istemem ama)
Buradaki hem kadın doğumcu hemde hemotoloji doktoru kullan dedi banada
Hemotoloji doktoru demişse ozaman iş başkadır kullanmak gerekir. Benimkiyle aynı mı sizinde mutasyonlar

Merhaba, kese ve kalp için 3 hafta sonra çağırıyorlar ya çok değil mi? başka hastaneler de 1 hafta sonra kese görmeye gidiyor. Memorial herkesi mi öyle çağırıyor ? bir de kese ve kalp muayenesi ücretli mi acaba ?

Merhaba, kese ve kalp için 3 hafta sonra çağırıyorlar ya çok değil mi? başka hastaneler de 1 hafta sonra kese görmeye gidiyor. Memorial herkesi mi öyle çağırıyor ? bir de kese ve kalp muayenesi ücretli mi acaba ?
Merhaba kese ve kalp muayenesini ikisini aynı anda yapıp aradan çıkarmak için yapıyorlardır zira beta 1000-3000 arasındayken kese görünüyor ama kalp atışo duyulmuyor. 3 hafta sonra banko ikisi de görüşeceği için öyle yapmışlardır. O tek muayene ücretsiz pakete dahil

Merhaba kese ve kalp muayenesini ikisini aynı anda yapıp aradan çıkarmak için yapıyorlardır zira beta 1000-3000 arasındayken kese görünüyor ama kalp atışo duyulmuyor. 3 hafta sonra banko ikisi de görüşeceği için öyle yapmışlardır. O tek muayene ücretsiz pakete dahil
Teşekkür ederim cevapladığınız için :) Onlar için iyi de bizim için beklemesi çok zor :)

Yazdılar cnm inş onu kaplatıp takacağım bende nazar diye gittim ama sübyan olduğunu belirttiler zaten hiç bi ücrette talep etmediler bana dua yazdı bir de her gece yatmadan 7 ayetel kürsi felak nas okumamı abdestli uyumamızı ve 1 de her gece yatmadan 1 yasin suresi okumamı belirtti yazan kişi
Bu konuda bilgi alabilir miyim ?

Günaydın merhabalar kizlar güncel dondurulmuş transfer ücretinin nekdr oldugunu bilen varmı Şubat ayı itibariyle değişeceğini söylemişti menekşe hanim

Günaydın merhabalar kizlar güncel dondurulmuş transfer ücretinin nekdr oldugunu bilen varmı Şubat ayı itibariyle değişeceğini söylemişti menekşe hanim
Ben tam 30 Ocak’ta görüşmüştüm . Ekran resmi çekip atmıştı . Bu tabloya göre transfer ücreti 34.300₺ .. İnanılmaz uçtu fiyatlar , yaklaşık 3 dklık bir işlem ve ne ilaç prosedürü var , ne muayene var , ne de başka bişey .. Acıyorum gerçekten

Eklentiler

• a485a474-54f5-4a38-bb90-82059d5496f6.jpeg
    a485a474-54f5-4a38-bb90-82059d5496f6.jpeg
    84,6 KB · Görüntüleme: 123
  • 46143e90-047d-437a-8823-d1aea4b3dff7.jpeg
    46143e90-047d-437a-8823-d1aea4b3dff7.jpeg
    68,4 KB · Görüntüleme: 109
Ben tam 30 Ocak’ta görüşmüştüm . Ekran resmi çekip atmıştı . Bu tabloya göre transfer ücreti 34.300₺ .. İnanılmaz uçtu fiyatlar , yaklaşık 3 dklık bir işlem ve ne ilaç prosedürü var , ne muayene var , ne de başka bişey .. Acıyorum gerçekten
Peki 2. veya 3. denemede ne kadar indirim uygulanıyor acaba

Ben cuma günü aradım sordum Remzi Abali 76.500 + ilaçlar 30 bin +Yumurta dondurma ücreti üç yıllık yapılıyormuş 13 bin dediler. Aret kamar da 70 bin + ilaçlar 25-30 bin . Serdar Koç Ayın 15inden sonra fiyatlar belli olacak 100 bini bulur dediler şuan eski fiyat kabul etmiyorlar. Şişli Memorial 48 bin + ilaçlar 15 ,20 dediler.
Merhabalar ben aşılama için Remzi abalıyı düşünüyorum bu doktorun özel muane yeri var gözüküyor internette peki işlemlerini hangi hastanede yapıyor . Laboratuvara güvenmek gerekir .
Cevaplarsanız çok mutlu olurum

Merhabalar ben aşılama için Remzi abalıyı düşünüyorum bu doktorun özel muane yeri var gözüküyor internette peki işlemlerini hangi hastanede yapıyor . Laboratuvara güvenmek gerekir .
Cevaplarsanız çok mutlu olurum
Valla bende bilmiyorum ben hiç tubbebek yaptırmadim sadece fiyat almak için aradım öğrendim

X