Siz olsanız ne yapardınız . Tüp bebek süreci ve kv

Maliyeti ne kadar ortalama :KK43:
ben uludağ üni de yaptıracagım cnm
ilaçlar hariç 1.500 tl

özel hastanelerde 7.500 den baslıyor ancak bu fiyat ektralarla 15 bine çıkıyor.

özeller işi ticarete dökmüş , çok güvenmıyorum şuanda

ilki tutmazsa ist da bahçecide ya da memorialde yaptırcağım

ilaçlar hariç 1.500 tl

Yaşamış birisi olarak rabbim tez vakitte size nur topu gibi evlatlar versin InşAllah.

ilaçlar hariç 1.500 tl

Nasipse zaten özel devlet fark etmez ki canım . Inşallah olur .
Benim bir yakınım eşinde sorun vardı . 8 senedir çocukları olmuyordu defalarca denediler tedavi aşılama hepsini şimdi ikizlere hamile . Darısı senin basına inşallah :))

Nasipse zaten özel devlet fark etmez ki canım . Inşallah olur .
Benim bir yakınım eşinde sorun vardı . 8 senedir çocukları olmuyordu defalarca denediler tedavi aşılama hepsini şimdi ikizlere hamile . Darısı senin basına inşallah :))
amin teşekkürler

Hic üzülme sıkma canını zaten stres çok önemli burda. Benim de olmuyor bebişim Allahin takdiri veren allah vermeyen allah.. eşinle mutluluğuna bak.
Bi de kırmızı reishi mantarını dene (ben daha demedim)

Hic üzülme sıkma canını zaten stres çok önemli burda. Benim de olmuyor bebişim Allahin takdiri veren allah vermeyen allah.. eşinle mutluluğuna bak.
Bi de kırmızı reishi mantarını dene (ben daha demedim)
tüp bebek yaptıracağım ben
böyle onu dene bunu dene cok sıkıldım :)
üzülmüyorum zaten bunun bilincindeyim ,belki de hiç olmayacak
allah size de nasip eder inş

ilaçlar hariç 1.500 tl

bahçeci çok iyi. Oraya gidip memnun kalmayan görmedim. En son çok yakın bi dostum orda yaptırmıştı. Oraya gerek kalmadan bebeğinize bi an önce hayırlısıyla ve sağlıkla kavuşun inşallah.

Tüp bebek tedavisi çok emekli zahmetli bi süreç özellikle anne adayı için.. emeklerinizin karşılığını almanızı diliyorum yürekten..

bahçeci çok iyi. Oraya gidip memnun kalmayan görmedim. En son çok yakın bi dostum orda yaptırmıştı. Oraya gerek kalmadan bebeğinize bi an önce hayırlısıyla ve sağlıkla kavuşun inşallah.

Tüp bebek tedavisi çok emekli zahmetli bi süreç özellikle anne adayı için.. emeklerinizin karşılığını almanızı diliyorum yürekten..
İnşallah amin
Cok tesekkur ediyorum

Pes etmek yok. Arkadaşım 45 yaşında ikiz annesi oldu. O da çok uğraştı. Allah sana en kısa zamanda nasip etsin.

Seni cok ama cok iyi anliyorum.Zaten burda ki yorumlarindan dolayi seni kendime cok yakin hissediyorum.Bende 2 tane asilama yaptirdum tutmadi suan 2.tup bebekte hamile kaldim.Sende imkanin varsa tup bebek yaptir ama bu sureci kimsele paylasma kendin gecir.
Bu arada dedim ya seni kendime yakin hissediyorum diye ;hamileligimi ogrendigim gunden beri seni tanimasamda dua ediyorum hatta sana dun ozelden mj atmistim ama sonra yanlis anlarsin, yada hoslanmazsin diye sildim suan konuyi goruncede cok sasirdim

ne diyeceğimi bilemedim yorum yapmadan da geçemedim konuna :)

Öncelikle size bu kv ve ailesinden zerre yardım gelmez onu anladım gereksiz insanlar biraz sanki .. bırakın uzak olsunlar, sormasınlar, ilgilenmesinler, gelmesinler... inan daha mutlu olursun.

Çocuk konusun da da canını hiç sıkma.. rabbimin taktiri.. inşallah en yakın zaman da bebişin ya da bebişlerin olur çocuğa doyarsın sağ Salim kucağına alırsın :)
Şu zalıım kv de takmazsın :)

Öncelikle size bu kv ve ailesinden zerre yardım gelmez onu anladım gereksiz insanlar biraz sanki .. bırakın uzak olsunlar, sormasınlar, ilgilenmesinler, gelmesinler... inan daha mutlu olursun.

Çocuk konusun da da canını hiç sıkma.. rabbimin taktiri.. inşallah en yakın zaman da bebişin ya da bebişlerin olur çocuğa doyarsın sağ Salim kucağına alırsın :)

Neden sizi pofpoflamadım diye mi saçma.
Maddiyatan sürekli dem vuran sizsiniz.
Yine söylüyorum kimse size ev araba almak zorunda değil.
Babanız acaba ne yaptı da eşinizi meslek sahibi yaptı?
ne biçim yorum bu yaa konu burda maddiyat mı o beklemiyor ki beklenti yok sorun onların ev alçağız şunu yapacağız deyip devamını getirmemeleri aynı şeyleri bnde yaşadım kimse kimseden bişe beklemiyor ama boş boş vaatler vermenin de anlamı yok

aşılamam tutmadı maalesef kaan aydosa tedaviye gidecek eşim sperm dna hasarına fln bakılcak Kaan hoca erkek infertilitede bir numaraymış bnde sorun yok bekleyeceğiz en son çare tüp bebek
evet asılamanın tutmadıgıı bılıyordum
biz de 5 martta yaptırdık genetık tarama testı
bakalım mayıs haz da bizim de tüp bebek olacak
insallah guzel sonucları alırız hep birlikte

ne biçim yorum bu yaa konu burda maddiyat mı o beklemiyor ki beklenti yok sorun onların ev alçağız şunu yapacağız deyip devamını getirmemeleri aynı şeyleri bnde yaşadım kimse kimseden bişe beklemiyor ama boş boş vaatler vermenin de anlamı yok
evet benim bir beklentim yok zaten
ama yapıyor ya da yapacak gibi karsılarında cocuk var gibi konusmaları canımı sıkyor
vaad edip kenara cekılmelerı
yapmayacagın seyı konusma

yapacak olsa da ben istemem zaten

yardım istemıyorum zaten canım
beni sinir eden , çok ilgililer gibi konusmaları
ama artık onlara da takmıyırum çünkü iletişimi komple kestim

amin cok sağolasın

X