Sizce bu kadından şüphelenmeli miyim?

Uyari degil gorusmeyin mecbur degilsiniz gorusmeye.bir kadin supheleniyorsa kesinlikle altinda bisey vardir.ben komsumun evine gitsem esi evdeyse yuzune bakmadan merhaba der gecerim.her zaman soylerim fazla samimiyet tez ayrilik getirir.siz bu ablayi seviyosaniz yalniz gorusun babanizin evde olmadigi bir gun

Annemin eski bi arkadasi hergun bize gelirdi babam niye bu kadin hergun bizde evimizde rahat oturamiyoruz diye hep soylenirdi ama annem iste arkadasindan hic suphelenmezdi bi gun evdeki saksiya muska dikerken annem yakaladi meger babamda gozu varmis itiraf etti muskayida ayrilsinlar diye yaptirmis valla o gun o gundur annem kimseyle samimi olmaz. Sizde hemen mesafeyi koruyun valla darbeyi en yakinimiz yapiyor genelde ne olur ne olmaz o kurt annenin icine bi kez dusmus

Aynen öyle bende siz gibi düşünüyorum, hatta annemede dedim kadının yapısı öyle diye. Kadının iş ortamında bir kaç kere bende bulundum gelen müşteri abilerle bile o şekildi, gülmeyi şakalaşmayı sever ama kötü niyetli asla değildir, öyle olsa hissetsem zaten ben kendimi kötü göstermemek amaçlı uzaklaşırdım. Dediğiniz gibi benimde gözlemlemem önemli, belki annem kıskandığı için öyle hissetmiş olabilir. Hatta geçenlere eşini aldatan bir bayan hakkında konuşuyordu kendisi, ve demişti madem öyle niyeti var eşini boşasın neden adamı kirletiyor vs biraz saydırmıştı o bayanın arkasından
Belki anneniz kadının şen şakrakligindan kendini eksik hissedip kıskançlık yapti gibi dusundum burdan. Gözlemleyin bir süre ama bence siz karışmayın.

Kocasına güveni olmayanlar başka kadınlardan şüphelenir. Siz babanıza güveniyorsanız karşıdaki kadın naparsa yapsın o mesafe koymayı becerebilir zaten.

Öncelikle ben annem ve babam ile yaşıyorum. Bizim çok samimi olduğumuz komşumuz var, haftanın 4 günü falan görüşürüz onlar çaya gelir biz gideriz vs. Bunlar aynı anda esnaflar. Komşu ablamız her zaman müşterilerle iletişimde oluuot erkek veya bayan olsun, o yüzden insanlarla iletişime çok açık. Neyse biz bunlarla sürekli görüşüp ediyorduk, annem bana bir kaç gün önce bu kadına gıcık olmaya başladığını söyledi, sohbet ederken sürekli babamı sohbete dahil etmeye çalıştığını, bi konu geçerken mesela babama konuştuğunu, şaka vs yaparken " baksana X abi" diye konuştuğunu dile getiriyormuş. Annem biraz rahatsız oluyor, bende hemen günahını almayalım, esnaf bayan müşterileri ile bile böyle olduğunu falan söyledim, ama sonuçta belli de olmaz, insanlarda her türlü kötülük çıkıyor. Acaba ne yapsam, kadına ben alttan bir uyarı mı versem? Belirteyim ki ben bu abla ile çok samimiyim, bana arkadaş, bir abla gibi. Ve kadının normalde o karakterde bir insan değil, neşeli güleç şen şakrak şakacı bir insandır. O yüzen çok kararsız kaldım bir yandaşsa günah almak istemiyorum o yüzden fikirlerinize ihtiyacım var

Ya kadini ne diye uyaracaginizi anlamadim.sanirim yasiniz kucuk uyarilmaz.uygun gelmiyorsa iletisimi kesersiniz.ne diye uyaracaksiniz babamla konusma mi diyeceksin.beni biri uyarsa kizarim.

X