Sizce de bu tepkiyi hakediyor muyum ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
özel'e gecti bu arkadas. fake degilim diye beni ikna etmeye calisiyor. instasini verdi. profiline de soyle yazmis;

girdim ilim meclisine eyledim kıldım talep
dediler ilim geride illa edep illa edep

:KK70: off karnim agridi..

Çok sevdiğim bir sözü sabitledim. Seni bu kadar ilgilendiriyor ruh hastası :KK70:o
O adama bu kadar yaranmaya çalışmak seninde psikolojinde eksiklikler sorunlar olduğunu gösteriyor. Herif pisliğin önde gideni sen sevgiden bahsediyorsun. Bunca şey insanı intihara götürür sen nasıl sağlıklı kalabiliosun merak ettim. Ruh denen psikoloji denen birşey kalmaz bu nasıl şey! Bu tip erkekler için kendini neden rezil edersin anlamadım. Bir tedavi görmelisin. Yoksa bu kadar hizmetkarlıkla ve yaşadıklarında sonun hoş görünmüyor..:KK43:

zaten işimi bıraktım,bir aydır evdeyim sadece yatıyorum psikiyatristte gittim ama asla olumlu bir sonuç almadım ilaçlar daha beter yaptı

hadi ben duzgun yorum yapayim. derhal psikolojik tedavi gormeye baslayin. kendi kendinize toparlamaniz mumkun degil. bulundugunuz ilin en iyi psikiyatristinden randevu alin.

çok iyi bir psikiyatriste gitti. Hatta seansı 400 TL falandı. Xanax ve Lustral verdi bir hafta sonra gel dedi ama gitmedim kendimi iyi hissetmiyorum çünkü bir işe yaramadı anlayacağınız

offf çok Farklı şeyler yazıyorsunuz ben sadece bu durumda yalancı pisliğin teki miyim onu merak ediyorum
Ciddi cevap vereyim şimdi.
Yaşadığınız şeylerde adam sana zerre önem vermemiş. Sadece seks dünyasını renklendirmişsin bolca çabanla, paranla, riske attığın sağlığında. Çok eşlilik beraberinde bulaşıcı hastalıklar da getirebilen bir şey. Sana değer vermeyen birine gereksiz fedakarlıklar yapmışsın. O adam ne yaparsa yapsın senin de önem vermemen, kafaya takmaman gerekir. Neticede olayda başından beri kullanıldığının bilinciyle var olmaya devam etmişsin.

Ciddi cevap vereyim şimdi.
Yaşadığınız şeylerde adam sana zerre önem vermemiş. Sadece seks dünyasını renklendirmişsin bolca çabanla, paranla, riske attığın sağlığında. Çok eşlilik beraberinde bulaşıcı hastalıklar da getirebilen bir şey. Sana değer vermeyen birine gereksiz fedakarlıklar yapmışsın. O adam ne yaparsa yapsın senin de önem vermemen, kafaya takmaman gerekir. Neticede olayda başından beri kullanıldığının bilinciyle var olmaya devam etmişsin.

o kadar aşığım ki sana anlatamam adamdan bunca şeye rağmen asla vazgeçemiyorum

Konu gercek mi bilmem ama siz kimseye tavsiye vermeyin. Aklen ve kalben tavsiye verecek durumda değilsiniz.
Bir ihtimal gerçekse diye de ben tavsiye vereyim:
Şu seçtiğiniz yaşam tarzından keskin bir U dönüşü yapın. Her şey dünyadan ibaret değil. Ki siz dünyanızı bile mahfetmissiniz, acı cekiyorsunuz. Ebedi hayatınızın daha elemli geçmesini göze almayın derim.
Ve şundan eminim ki insan dünya hayatinda emir ve yasaklardan ne kadar uzak yaşıyorsa o kadar huzursuz bir hayati oluyor. Ve çoğu zaman bunun sebebini anlamıyoruz.
Dosdoğru ve insancıl yaşayınca zorluklara dayanma gücü artıyor, daha huzurlu, daha mutlu oluyor insan.
Ne zamanki insan merhametsizlesir veya kötü bir eylemde bulunur veya görevlerini yerine getirmez veya kuralları cignerse işte o zaman insanın kendi içinde dünya cehennemi başlıyor. Yani bizler aslında ebedi hayatın tanıtımını bu dünyada biraz görüyoruz ama algilayamiyoruz. Niye niye diye ağlayıp sizliyoruz.
Ben böyle düşünüyorum. Umarım bugün size milat olur, sacmalamayi bırakıp olması gerektiği gibi yasamaya başlarsınız

Ajjkım biz anlıyoz burda ekşicileri. :KK39::KK15:

allah aşkına sende mi erkek olduğumu düşünüyorsun yemin ederim durumum o kadar mı vahim tek bir Allah ın kulu inanmamış hatta dalga geçtiğimi düşünmüş ben aylardır yaşıyorum o yazdıklarımı

Çok iyi bir psikiyatriste gittim ama asla olumlu bir sonuç alamadım ilaçlar pek işe yaramadı
Ben psikiyatriste git demiyorum ki daha ciddi tedavilerden bahsediyorum. Bu denli bilinçli yanlışı tercih etmek öyle 3 kişiden 5inin adını bilidiği zanaksla lustralla bir şey olmaz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X