Sizce vazgeçmeli miyim?

Within Temptation

Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2019
168
52
21
Bir süredir konuştuğum çocuk var duygularımın farkında olduğunu düşünüyorum. Ama bazen bana görüldü atıyor ya da online olduğunda beni takmıyor sizce işin peşini bırakmalı mıyım? Bu arada o tıp okuyor acaba tıp okuduğu için kendini yüksekte görüp beni mi yanına yakıştıramıyor

M e g g

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2009
22.386
85.930
Bu arada o tıp okuyor acaba tıp okuduğu için kendini yüksekte görüp beni mi yanına yakıştıramıyor
Bu tarz kendini büyük gören biriyse zaten onu sevmeye devam etmemen isabet olmaz mı?
Görüldü atıp bırakması saygısızlık
Bundan sonra o da birşey yazdığında sen cevaplama
Sanırım onun gözünde onun egosunu tatmin eden birisin üzgünüm adam değil

Narcissa Black

_Olivia_
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2020
3.898
22.292
Bu arada o tıp okuyor acaba tıp okuduğu için kendini yüksekte görüp beni mi yanına yakıştıramıyor
Böyle burnu havada bir insanla zaten birlikte olma. İleride evlenseniz bile yakıştıramaz seni.
Ayrıca seven, ilgilenen insan tamam kelimesine bile cevap verir, vermeye çalışır konu açar. Seninkinde öyle bir durum yok malesef.

Dream Theater

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2018
880
1.550
Bence yakıştıramamadan ziyade senden hoşlanmamış olabilir. Sonuçta duygularımın farkında demişsin.. Biraz geri çek kendini belki de çok sıktığını düşündüğü için soğumuş da olabilir.

Elhan

Nirvana
Pro Üye
16 Mart 2008
16.311
77.926

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 47 Kg. ile 64 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 160 cm. Başlangıç Kilom :80.2 Kg. Şimdiki Kilom :65.3 Kg.

Summer-girl

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2018
4.805
12.026
Bir süredir konuştuğum çocuk var duygularımın farkında olduğunu düşünüyorum. Ama bazen bana görüldü atıyor ya da online olduğunda beni takmıyor sizce işin peşini bırakmalı mıyım? Bu arada o tıp okuyor acaba tıp okuduğu için kendini yüksekte görüp beni mi yanına yakıştıramıyor

Hoslanmiyor gibi. Size karsi duygularindan emin olamiyor musunuz?

Takitoki

Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2020
928
490
33
Canin emin ol sana karsi duygulari olsaydi online oldugunda sanada yazardi. Ilgisiz belli. Belki bir kac kizla yazisiOr öLe erkek cok malesef

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 14-09-2021

Hamileliğimin 35. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 41 gün kaldı.

Bebeğinizin boyu yaklaşık 31-33 cm. civarında ve ağırlığı yaklaşık 2000-2200 gr. aralığında. Bebeğinizin hızlı büyümesi vücut oranlarını değiştirdi. Örneğin, bebeğinizin karaciğeri 9. haftada bebeğinizin toplam ağırlığının %10 kadar iken şimdi toplam ağırlığının sadece %5 kadardır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2490 gr. - Yaklaşık boyu : 46.2 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Chuck24681012

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2018
351
434
Profil resmindeki kişi sizseniz eğer güzel bir bayansiniz, inşallah iyi biri çıkar karşınıza bizim şimdiye kadar hastalık sebebiyle muhatap olduğumuz doktorlar çok iyi insanlardı kaç kere özel numaralarından aradık hiç terslemediler.Sıfır kibir.

Eyltrgk

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2021
1
1
Daha ilk baştan boyle yapiyosa ilerde hayatina girse bile ayni şeyi yapar ve o zaman sana daha cok dokunur🤷