Sizce yapabilir miyim

Mlscm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2020
1.341
547
Arkadaşlar ben evli bir çocuk annesiyim çocuğum küçük olduğu için şuan çalışamıyorum.. Ama evden ticaret yapmak istiyorum bir şeyler satmak istiyorum pekmez köme gibi yöremize ait şeyler sizce mantıklı mı eşimde olumlu baktı ama sizlerinde fikirleri almak isterim

Arkadaşlar ben evli bir çocuk annesiyim çocuğum küçük olduğu için şuan çalışamıyorum.. Ama evden ticaret yapmak istiyorum bir şeyler satmak istiyorum pekmez köme gibi yöremize ait şeyler sizce mantıklı mı eşimde olumlu baktı ama sizlerinde fikirleri almak isterim
Yöremin ünlü bi seyi olsa satardim ben hemen.
Baska yörelere göz gezdirdim, onlari bulunduğum sehirde satsam diye. Daha girişemedim.
Yapın ya. İyi olur. Hayırlı olsun.

En azindan deneyin organik urunler cok rovansta suan ustelik. Sosyap medya hesabi acin acele etmeden once etrafa satis yapin geri donusleri paylasin mutlaka. İnsallah guzel gelir kazanirsiniz bence deneyin hic beklemeden

En azindan deneyin organik urunler cok rovansta suan ustelik. Sosyap medya hesabi acin acele etmeden once etrafa satis yapin geri donusleri paylasin mutlaka. İnsallah guzel gelir kazanirsiniz bence deneyin hic beklemeden
Memleketimizde dut meşhur beyaz dut ve karadut doğal pekmez yapılıyor şeker ilavesiz bende doğal şeyleri satmak daha mantıklı olur diye düşündüm inşallah hayırlısı olur çok teşekkür ediyorum ☺️

Yöremin ünlü bi seyi olsa satardim ben hemen.
Baska yörelere göz gezdirdim, onlari bulunduğum sehirde satsam diye. Daha girişemedim.
Yapın ya. İyi olur. Hayırlı olsun.
Teşekkür ederim. Köyümüzde dut meşhur ve dut pekmezi pestil vs hepsi doğal şekilde oluyur ben orda oturmuyorum ama tanıdklrımız hepsi orda bende bu şekilde düşündüm hayırlısı

Bence kesinlikle başlamalısınız. Hayırlısıyla bu işi başaracağınıza inanıyorum. Kadın girişimciler her alanda olmalı.Şimdiden tebrik ederim sizi.

X