Soğuk bir eş.Fikirlerinize ihtiyacım var

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Beni de o mutlu eder.Uyurken asla sarılma vs yoktur zaten bizde ne biliyim fiziksel olarak soğuk..İnsallah sevginin farklı dilleridir bu..
Ben de daha cok temas bağımlısı olduğum icin,karsımdaki normal gelmiyor.
Acaba sevmiyor mu veya ilgi alanları mı farklı her sey gelebiliyor aklıma..
Ayy ben de sevmem bu kadar çok teması bizim gibiler için de sizin tavrınız çok yorucu biraz salın adamı hem siz yaklaşınca karşılık veriyomuş daha napsın, neden kabul ettiğiniz şekliyle benimsemek yerine değiştirmeye çalışıyosunuz? Terapiste bile gitmişsiniz ya abartı bu biraz artık hiç mi meşguliyetiniz yok buna bu kadar odaklandınız🙈

Bence kesinlikle yapı ile alakalı.
Benim kız kardeşim kimse dokunsuz istemez.
Annem çok üzülür.
Neden sarilmiyorsun diye sitem eder?
Ben eşimle ten uyumunu yakaladim ama bende çok temas etmeyi seviyorum.
Eşimde benim aksine mic ncı seviyor.
O çok aşırı temas etmeyi seviyor.
Yani karakter meselesi.
Sevgi bunla ölçülmez.
Davranışları iyise gerisi teferruat.

Temas sevmeyenler eski kafa gibi şeyler okudum... hani başkasının yanında çocuğunu sevmeyen, kadınla mesafeli yürüyen erkekler vs... Kurtuluş zamanında çok kayıp verilmiş. o dönemden sonra kimisinin kocası, kimisinin karısı kimisininde çocuğu şehit olmuş.... kimisinin anne babası şehit olmuş. diğerleri üzülmesin diye dışarıda aileler mesafeli olmaya başlamışlar... ama evde kimse yokken öyle değillermiş... zaman ilerledikçe bunlar adet olmuş. aslında çok masum bi yerden çıkmış... sevgisizlikten değil...

Herkesin sevgisini gösterme şekli farklı bu sizi sevmedigi anlamına gelmiyor ama siz bunu kabul edebilirsiniz ya da etmeyebilirsiniz. Benim içinde fiziksel temas çok önemli mesela normalde insanlarla temas kuramam annem babamın bana dokunmasından nefret ederim, titiz değilim genede insanlarla tokalasmaktan nefret ederim birinin bana yakın oturmasına bile katlanamam ama fiziksel olarak çekici bulduğum biri olunca dokunmadan duramıyorum sürekli dokunmak istiyorum. Bir de bana yeni evli bir çiftin haftada 3 defa cinsellik yaşaması anormal geldi. Çoğumuz sadece sevgilimiz varken gecede 3 kez yapıyoruz. Cinsellik ve fiziksel temas istediğiniz halde de hamile kalmanız yanlış olmuş ama bence. Her şey yolunda gitse bile bilinçli evli çiftler en azından ilk 3 yıl çocuk yapmıyor.

Son düzenleme:
Malasef bizde aynıyız eşim asker belki meslek icabıdır diyorum ama çok ciddi ve soğuk. Köyde büyümüşler anne babasi hala yan yana bile oturmaz. Eşimde sadece bir yerden giderken veya eve geldiğinde öper başka türlü durduk yere öpeyim elini tutuyum güzel bir laf edeyim demez . Yattigimizda ben sarılırım ben öperim oda karşılık verir ama asla aklına kendi getirmez . Malasef kişilik meselesi sanırım 😒
Katılmıyorum asker olan bir erkek arkadaşım vardı. Gecede 4-5 defa sevistigimizi bilirim. Tanıdığım bircok askerinde libidosu çok yüksekti. Karakter meselesi biraz

Katılmıyorum asker olan bir erkek arkadaşım vardı. Gecede 4-5 defa sevistigimizi bilirim. Tanıdığım bircok askerinde libidosu çok yüksekti. Karakter meselesi biraz
😆😆 Tamam en sevisken sizsiniz bende çok bilirim bir gecede 3 u bulduğunu zaten cinsel iktidarsizlik.var demiyoruz hanım efendi sogukluktan bahsediyoruz

Bazı insanlar fiziksel teması sevmeyebilir sevmek kadar doğal bence. Adam başından beri buymuş. Böyle kabul etmiş evlenmiş üstüne de hamile kalmışsınız. Ne evlilik bitirmesi yahu? Böyle bir niyetiniz olmasına şok oldum gerçekten.

Bu yüzden evlilik bitirmeye değer mi diyorum?Cünkü kötü alışkanlığı yok,saygısızlığı yok,bencilliği yok.T
Hayır değmez, başından beri böyle olduğunu bildiğinizi yazmışsınız. Temas sizin için bu kadar önemliyse ki bu da normal, neden bile bile evlendiniz?

Bazı insanlar fiziksel teması sevmeyebilir sevmek kadar doğal bence. Adam başından beri buymuş. Böyle kabul etmiş evlenmiş üstüne de hamile kalmışsınız. Ne evlilik bitirmesi yahu? Böyle bir niyetiniz olmasına şok oldum gerçekten.
Hayır değmez, başından beri böyle olduğunu bildiğinizi yazmışsınız. Temas sizin için bu kadar önemliyse ki bu da normal, neden bile bile evlendiniz?
Gelmiş yine bile bile neden evlendin,neden hamile kaldın perileri ben de diyorum neredeler baya güzel güzel fikir alışverişleri yaptık falan,biraz gec kaldınız bu sefer:)
Surda fikir alısverisi yapıyoruz tatlı tatlı dertlesiyoruz.
Ayrıca da cok da isteyerek planlayarak hamile kaldım hanımlar..Pisman değilim,ne evlendiğime ne hamile kaldığıma.
Eşi böyle olanlar nasıl davrandılar,nasıl aştılar fikirleri sormak icin yazdım.
Neden evlendim ,neden hamile kaldım,pişmanım diye değil..
Bile bile evlendiğimi,üstüne hamile kaldığımı biliyorum😀😀

Ayy ben de sevmem bu kadar çok teması bizim gibiler için de sizin tavrınız çok yorucu biraz salın adamı hem siz yaklaşınca karşılık veriyomuş daha napsın, neden kabul ettiğiniz şekliyle benimsemek yerine değiştirmeye çalışıyosunuz? Terapiste bile gitmişsiniz ya abartı bu biraz artık hiç mi meşguliyetiniz yok buna bu kadar odaklandınız🙈
Valla meşguliyetim cok günde 10 saatim işte geciyor zaten,nerden biliyosun mesguliyetim olmadığını.Sen kendine dokundurma o zaman😂😂

Gelmiş yine bile bile neden evlendin,neden hamile kaldın perileri ben de diyorum neredeler baya güzel güzel fikir alışverişleri yaptık falan,biraz gec kaldınız bu sefer:)
Ayrıca da cok da isteyerek planlayarak hamile kaldım hanımlar..Pisman değilim,ne evlendiğime ne hamile kaldığıma.
Yaaa gerçekten mi? Biz ne yazmışız nerde neden hamile kaldınız yazmışım???? Yeni fikrim size rahat batmış nasıl güzel mi😌

Yaaa gerçekten mi? Biz ne yazmışız nerde neden hamile kaldınız yazmışım???? Yeni fikrim size rahat batmış nasıl güzel mi😌
Valla baya rahat battı hahaha ne rahatım sorma.Günde 10 saat calısıyorum ,erkeklerin bile bedenen zorlandığı bir işte.Kim ne yasıyor bunu bilmeden yorum yapıyorsunuz bence sevgiler🌸

Bir laf duymuştum o aklıma geldi
Kimi insan diliyle sever; kimisi gözüyle sever . Diliyle sevene bakma gözüyle seven gerçek sever tarzında bir laftı.

Hep böyle ise eşinizin yapısı bu demekki. İllaki dile dökmesi gerekmez tavırlar hareketler yaptığı küçük jestler vs. svgiyi bir çok farklı şeye görebilirsiniz.

Valla baya rahat battı hahaha ne rahatım sorma.Günde 10 saat calısıyorum ,erkeklerin bile bedenen zorlandığı bir işte.Kim ne yasıyor bunu bilmeden yorum yapıyorsunuz bence sevgiler🌸
Konunuzla bunun hiçbir bağlantısı yok mutluluklar ❄️

Konunuzla bunun hiçbir bağlantısı yok mutluluklar ❄️
Rahat batmış diyorsun ya.Hani tüm gün yan gelip yatam,hic bir sorumluluğu olmayan ,sonra gelip kocasından sikayet eden tiplerden değilim..Rahat battı yazdığun icin o cevabı verdim.
Ay nasıl da seviyorsunuz burda tatlı tatlı dertlesen,saygı cercevesinde fikir alısverisi yapan insanlara satasıp,yargılayıp konuyu maffetmeye.Ama sizin negatifliğinizle uğrasacak enerjim yok.İyi geceler 😊😊

Hanımefendi siz iyi misiniz? Bu işte bir saçmalık yok mu o zaman? Bu yüzden evlilik bitirmeye değer mi diye sormuşsunuz madem evliliğinizi bitirecek kadar önem verdiğiniz bir konuydu siz bile bile evlendiniz deriz haliyle. Neden diye sormamışım ama sorsam da olurmuş. Üyelik adınızla çok uyumlu bir insansınız gerçekten

Ben de düsünüyorum,saygı,merhamet ,fedakarlık olarak tek bir eksik bulamam..
Ama dediğim gibi temasa ,yakınlığa da ihtiyacımız oluyor.
Sanırım artı yönler ağır bastığı icin ben de kabullenme aşamasındayım.Cevabınız icin tesekkür ederim.
Yalnız olmadığımı ve bunun normal olabileceğini görmek,kabullenme evremi hızlandıracak..
Sizde temas yok. Bizde sohbet yok. Arkadaşlar yazmış 5 sevgi dili kitabını.
Faydasını göreceğinize eminim.
Ben bugün düşündüm. Bizim sohbet konumuz yok , neden bilmiyorum.
Ben bir konu açıyorum diyelim asla uzun cevap vermez bazen sadece başını sallar indir kaldırır evet hayır manasında.
Ve ben bir o kadar sohbet etmeyi seven biriyim.
Öyle zorlanıyorum ki. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun.

Rahat batmış diyorsun ya.Hani tüm gün yan gelip yatam,hic bir sorumluluğu olmayan ,sonra gelip kocasından sikayet eden tiplerden değilim..Rahat battı yazdığun icin o cevabı verdim.
Ay nasıl da seviyorsunuz burda tatlı tatlı dertlesen,saygı cercevesinde fikir alısverisi yapan insanlara satasıp,yargılayıp konuyu maffetmeye.Ama sizin negatifliğinizle uğrasacak enerjim yok.İyi geceler 😊😊
Saygısızlık nerde ilk mesajımda? Çok gerginsiniz çatacak yer arıyorsunuz belli. Evet huyunu bile bile evlenmişsiniz bunu yazan sizsiniz. Eee o zaman huyunu mu değiştirecek adam?Bunun için boşanılmaz demek mi negatiflik? Böyle hep pohpohlanmak mı istiyorsunuz? Konu açınca saygı çerçevesinde her yoruma açık olacaksınız. Ve evet hala rahat batma lafıyla söylediklerinizin hiç alakası yok.

Sizde temas yok. Bizde sohbet yok. Arkadaşlar yazmış 5 sevgi dili kitabını.
Faydasını göreceğinize eminim.
Ben bugün düşündüm. Bizim sohbet konumuz yok , neden bilmiyorum.
Ben bir konu açıyorum diyelim asla uzun cevap vermez bazen sadece başını sallar indir kaldırır evet hayır manasında.
Ve ben bir o kadar sohbet etmeyi seven biriyim.
Öyle zorlanıyorum ki. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun.
Amin,evlilik zor.Bir sekilde eksilerle,artılarla birbirimizi kabul etmemiz gerekiyor sanırım.
Her sey kusursuz beklediğimiz gibi olmuyor bazen üzülüyoruz,sevgi kelebekleri olarak bence..Yadırgayanlar olmuş,ne o öyle mıç mıç yorucusunuz falan.Hic de alakası yok bence herkesin,duygusal tatmini,doyumu,ihtiyacları farklı.. bazıları icin saygı göstermek bu kadar zor olmamalı..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X