SOL KASIK AGRISI , BEL AGRISI , GOGUS AGRISI HAMILELIK VAR MI ?

Merhaba canım bende ovetrele vurdum 10 . günüm daha önceden sağ sol kaşığim falan agriridi şimdi belim çok agriyor goguslerime dokunamiyorum sızliyor agriyor en çokta belim sanki adet olucakmisim gibi korkuyorum gebelik varmıdır acaba bel ağrısı çok var

İnşallah hepimizde vardır canlar inşallah boşa umutlanmıyoruzdur inşallah bu ay görüşlerimiz doludur hepimizin dualari dilekleri sağlığıyla saati ile kabul olur biz de bebişlerimizi kavuşuruz

İnşallah hepimizde vardır canlar inşallah boşa umutlanmıyoruzdur inşallah bu ay görüşlerimiz doludur hepimizin dualari dilekleri sağlığıyla saati ile kabul olur biz de bebişlerimizi kavuşuruz
İnşallah canım rabbim kimsenin kucağını boş birakmasin üçüncü denemem beş gün kaldı gebelik testine inşallah çikarda burdan herkese umut olurum

İnşallah canım rabbim kimsenin kucağını boş birakmasin üçüncü denemem beş gün kaldı gebelik testine inşallah çikarda burdan herkese umut olurum
İnş. Cnm inş. Benimde yine bir hafta var adet günüme allahım sağlığı sıhhati ile nasip etsin. Hepimize hayırlısı İLE

İnş. Cnm inş. Benimde yine bir hafta var adet günüme allahım sağlığı sıhhati ile nasip etsin. Hepimize hayırlısı İLE
İnşallah canım gerçekten çok zor bir süreç bundan bir dakka öncesi çok şiddetli ağrım vardı hafifledi biraz gelip gidyo belim aşırı agriyor tutuldu sanki Allah'ım isteyen herkese nasip etsin inşallah dualarımızi kabul eylesin

boş durmak yok çalış bizde ana olacaz
AMİN... gönlümüzü ferah tutalım Rabbim isteyen hayırlısı ile bakacak kişilere nasip etsin ...
Çamaşır suyu temizlik için değilmiydi ben mi yanlış kullandım bu zamana kadar
KIZLAR SIKILDIM BEKLEMEKTEN YİNE. NE YAPIYORSUNUZ. Bİ SES VERİN BAKALIM BEBİŞ OLANLAR VARMI BU AY. GÜZEL HABERLER VERİN. BEN YİNE HİSSETMİYORUM . BİR HAFTA KALDI ADETE OVÜ TESTİNDE SON 3 GÜNDÜR HEMEN HEMEN AYNI RENK. T BİRAZCIK SİLİK SADECE. FOLİK ASİT KULLANDIĞIM İÇİN SANIRIM OKADAR KOYU ÇIKIYOR SİZLERDE NE VAR NE YOK

Test yaptın mı gülüm.

Ovetrele nedir canım

Ne iğnesi canım anlatırmısın. Folikasit kul

lanıyorum. En.
Ovetrelle iğne olu
Polikislik over senduromu var canım bu da üçüncü denemem benim ben en baştan yumurtam buyumesi icin doktorum gonol f diye bı iğne verdi 900 lük onu altı gün vurdum şeker inesi gibi 150 çevirip vurdum altı gün sonra doktora çağırdı yumurtalıkların büyüdü dedi sonra catlatma iğnesi olarak ovetreleyi verdi bu benim üçüncü denemem üç aydır ayni tedaviyi uyguluyor doktor çatlatma iğnesi yani ovetrelle

Anladım cnm inş. Tutmuştur bu ay. İnş. Herkes bebiş sahibi olsun sağlık sıhhati ile.

sabah kafamı o yataktan kaldırıyorum efendim bakıyorum yine adet olmuşum :) modunuzu düşürmeyin o bebekler buraya gelecek :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…