Güneş Kremleri Solaryum Tecrübesi Olanlarin Paylasim Alani

Güneş kremleri, bronzlaşma
dün girdim beyaz tenli olmama ragmen 10 dk hiç bişi değişmedi aynıyım kızarmadım bile makinanın kapagıda tam kapalı diildi zaten bişide çalıştırmadım kız girince düğmeye bas ben ayarlıyorum dışardan desi sadece
zaten gözlükleri falanda takmayı unutmuşum sırnaşık şey

acaba bi daha girsemmi
canım ıcınde mouse a tıklıorum ben sonra fan ve dıer ayarları ıle oynuorum baya bıseyler yapıorum yanı sanırım sen baslatmamıssın anladıgım bu ısıgın ısısını tenınde felan hıssetmedın mı

canım ıcınde mouse a tıklıorum ben sonra fan ve dıer ayarları ıle oynuorum baya bıseyler yapıorum yanı sanırım sen baslatmamıssın anladıgım bu ısıgın ısısını tenınde felan hıssetmedın mı
hisettim kız ben dışardan ayarlıyorum sen sadece kırmızı düğmeye bas dedi bastım fanı falan çalıştı sıcaklık geldi ama bi gram bile değişiklik yok :1no2:

Canım ilk zamanki giiibi kıpkırmızı değil. Bayaa kırmıızıydı. Şimdi hafif pembelik var. Dikkatli bakınca ten rengindeki fark belli oluyor. Günde 2-3 kere bebeyağı sürüyorum. Pazar gününe kadar geçer sanıyorum. Sağol tatlım a.s.

cnm benim pasar gününe kadar bişiciinn kalmass sen bebe yağını sürmeye devam et. Hııımm buarada şimdiden sana mutluluklar dilerim Allah bi yastıkta kocatsın..

kısslar geçen haftaa solaryuma girmiştim bu haftada giricem ama biras soyuldum sankiimm..

hım canım senın makınada bı sorun varmıs demekkı bıde senın seanslar uzundur dıe hatırlıorum:KK43: tuh ya dugun arefesınde , bebe yagı ve nemlendırıcıye devam et barı guzelım, bı daha yazamazsam dugunun ınsallah cok guzel gecer

Çok teşekkür ederim pırlanta84 a.s. a.s.

Geçiyor kırmızılık. Pembelikte geçti sayılır. Pek bişi belli olmuyo şu an :dance: Benim girdiğim makina bence dandik...

cnm benim pasar gününe kadar bişiciinn kalmass sen bebe yağını sürmeye devam et. Hııımm buarada şimdiden sana mutluluklar dilerim Allah bi yastıkta kocatsın..

kısslar geçen haftaa solaryuma girmiştim bu haftada giricem ama biras soyuldum sankiimm..

Çok teşekkürler ederim tatlım a.s. a.s.

Evet, Pazar gününe kadar tamamen geçicek sanırım. Telaşlanmıştım.

hisettim kız ben dışardan ayarlıyorum sen sadece kırmızı düğmeye bas dedi bastım fanı falan çalıştı sıcaklık geldi ama bi gram bile değişiklik yok :1no2:

şekerim ben işte yüzü farklı ayarda yakabılıosun onu calıstırıorum , benım makına sureklı konusuo zatenlaelaelaelaelaeson 5 dakka gozlugu cıkarıorum o zaman yuz ayarını artırıorum, fanı artırıorum ole , yalnız tenım acık oldugu ıcın 10 dakka durabıldım ılk kez , mıllet dırek 10 dakka ıle baslıo

benımde bıkınımın ust kısmı, yanı normalde gunesı hıc gormeyen yerler soyuluyor nemlendırmemız lazım kendımızıı

ilk başta düşük ayardan başlatıyodum ben sonra yavaş yükseltiyodum ayarını

şekerim ben işte yüzü farklı ayarda yakabılıosun onu calıstırıorum , benım makına sureklı konusuo zatenlaelaelaelaelaeson 5 dakka gozlugu cıkarıorum o zaman yuz ayarını artırıorum, fanı artırıorum ole , yalnız tenım acık oldugu ıcın 10 dakka durabıldım ılk kez , mıllet dırek 10 dakka ıle baslıo

Canım senin makinan bayaa kaliteliymiş anladığım kadarıyla. Son 5 dakika diye konuşuyomuş falan.

Canım senin makinan bayaa kaliteliymiş anladığım kadarıyla. Son 5 dakika diye konuşuyomuş falan.

evet canım kalıtelı oldugundan baya bı para verıorum laelaelaelaelae dakıkası ekranda oluo, sen mesela 10 dakıka gırdın ya son 3 dakıka gozlugu cıkarıosun, sonra yuz ayarını artırıorum ole fanını felan baya acıorum yoksa yat yat sıkılıorum:s ama artık yuzumun ayarını degıstırmıcem renk baya ıyı oldu daha fazlası cırkın durur

benımde bıkınımın ust kısmı, yanı normalde gunesı hıc gormeyen yerler soyuluyor nemlendırmemız lazım kendımızıı

solaryumda satılan kremlerin hepsi yalan bebe yağını sür gir ben öyle yapıyorum bugünde girgim bebe yağı sürdümm hem daha güsel bronslaştırıyorr güneş görmeyen yerler biras kısarıyor ama 1 kaç güne geçiyorr yerini brons bir tene bırakıyor solaryumdan çıkar çıkmas bi duş ardından yine bebe yağını sürüyorumm :teytey:

solaryumda satılan kremlerin hepsi yalan bebe yağını sür gir ben öyle yapıyorum bugünde girgim bebe yağı sürdümm hem daha güsel bronslaştırıyorr güneş görmeyen yerler biras kısarıyor ama 1 kaç güne geçiyorr yerini brons bir tene bırakıyor solaryumdan çıkar çıkmas bi duş ardından yine bebe yağını sürüyorumm :teytey:

canım bebe yagını bende suruyorum duştan sonra ama, ıyı gelıyor ama bu kremı bı kere deneme yaptım ben bacaklarımda ılk gercekten surdugum yer daha guzel yandı, bıraz pahalı ama solaryumdan sonra gun boyu dus almasan süper nemlendırıo o derece. işte bıde benım tenım hassas ondan suremıorum

canım bebe yagını bende suruyorum duştan sonra ama, ıyı gelıyor ama bu kremı bı kere deneme yaptım ben bacaklarımda ılk gercekten surdugum yer daha guzel yandı, bıraz pahalı ama solaryumdan sonra gun boyu dus almasan süper nemlendırıo o derece. işte bıde benım tenım hassas ondan suremıorum

canım sen yatarak giriyorsun sanırım ben bi tuhaf oluyorum ölee giremiyorum ayakta giriyorumm.

canım sen yatarak giriyorsun sanırım ben bi tuhaf oluyorum ölee giremiyorum ayakta giriyorumm.

işte tenım beyaz ya ondan ılk seansım 5 dakkaydı zaten kar bronzlugu makınasında devam edıyorum hatta, dıger makınaya gecmeyı dusunmuyorum sımdılık yatarak fena olamuo ama 15 ,20 dakıka seanslar olsa beya sıkılırım herhalde bende ayakta ıstemıstım basta ama bolede rahat oluo

işte tenım beyaz ya ondan ılk seansım 5 dakkaydı zaten kar bronzlugu makınasında devam edıyorum hatta, dıger makınaya gecmeyı dusunmuyorum sımdılık yatarak fena olamuo ama 15 ,20 dakıka seanslar olsa beya sıkılırım herhalde bende ayakta ıstemıstım basta ama bolede rahat oluo

ben tatile gidip gelmiştim tenim bronsdu o yüsden normal makinaya giriyorum ayakta daha rahat ediyorum.

ikinci kez girdim yine pek bişi değişmedi 2 gündür tatildeyim bi karardım bi karardım solaryumda neymiş çok ihitiyaç duymazsam gitmeyi düşünmüyorum pek :)

ikinci kez girdim yine pek bişi değişmedi 2 gündür tatildeyim bi karardım bi karardım solaryumda neymiş çok ihitiyaç duymazsam gitmeyi düşünmüyorum pek :)

hım canım bende işe yaradı, şu an zaten tatılde 2,3 gundur yanmıs gıbıyım, makyaj yapmadan dolanabılıorum, 12 dakıka gırdım zaten, obur hafta kısmetse tatıle gıdecegım o zaman pek gerek kalmayacak

pırlanta arkşım msj attım özele bakarmısın şu kremin adını adresini öğrenebilirmiyim

rengim biraz açılmaya başlasın o zaman rengimi korumak için gitmeyi düşünüyorum şuan fazla karayım bi süre girmicem

tavsiye etmem bende cok uzun süre gittim yüzünde kirisikliklar olusuyor zamanla lekelerse kalici arkadasin dedigi gibi birkere gittikden sonra birakamiyorsun kendini cirkin hisediyorsun gitmedigin günler ve zamanla cirkin bir bronz tene sahib oluyorsun.ayrica yaz aylarinda günes vicudunda etki etmemeye basliyor

X