Güneş Kremleri Solaryum Tecrübesi Olanlarin Paylasim Alani

Güneş kremleri, bronzlaşma
H

hgchtlaq

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi hgchtlaq
solariuma girmeye karar veriyorum ama annem sureklı caydırıo yasakkelime ben sıtelerden arastrdım bugun ama aranzda gıren varsa tecrubelı bırınden dınlemek daha ıı olur dıe dusundum bize yardım edebilirnmsinz :teselli:​

• Konu Sahibi hgchtlaq
solaryum tabiki faydalı bişey değil ben giriyordum ama artık bıraktım cildimi çok kötü yapmaya başladı leke leke görüntü verdi sanki çatlak görüntüsü gibi heleki yatarak hiç tafsiye etmem çünkü vücumdumdaki lekelerin tek nedeni yatarken terlemem ve bunun sonucu vücut lekeleri daha yeni yeni kendime geliyom vallah :KK43:

• Konu Sahibi hgchtlaq
solaryum tabiki faydalı bişey değil ben giriyordum ama artık bıraktım cildimi çok kötü yapmaya başladı leke leke görüntü verdi sanki çatlak görüntüsü gibi heleki yatarak hiç tafsiye etmem çünkü vücumdumdaki lekelerin tek nedeni yatarken terlemem ve bunun sonucu vücut lekeleri daha yeni yeni kendime geliyom vallah :KK43:

ay gercektenmı ya kararsız kaldım sımdı bıde annemı dınlemeden ne zaman bısı yapsam kesın bısı olur sate bnı bulur ondanda korkuorum sırnaşık şeysırnaşık şey ayakta gırdınmı pekı onda bısı oluomydu fisfisfis​

• Konu Sahibi hgchtlaq
ayakta biraz yoruyo ama yatmaktan daha iyi her tarafın aynı şekilde yanıyo girmeden öncede koruyucu krem filan kullan canım

• Konu Sahibi hgchtlaq
ya bende kapalı alan fobısı var satenn yatarak daada kotu olur hem bı kerede bısı olcagını sanmıorum bı kere gırım probblem olursa bır daa gırmem yorumun ıcın cok tesekkur edıorum bilinçli gitmek daa ii cunku (:-)

• Konu Sahibi hgchtlaq
zaten bikerede anlamazsınki hayatım kaliteli yer olmasına dikkat et bide muhakkak kliması olsun

• Konu Sahibi hgchtlaq
bilindik bi kaç yer bursada zaten onların arsında bı karar verıcem gıdıcem sonrada ıns cok buyuk takıntı bu beyzlık bende kendımı ii hisstmm için bu şart

• Konu Sahibi hgchtlaq
Korkulcak cekinilcek bişey yok... ben ayakta giriyorum ... ve inanilmaz faydalarini gördüm .. herşeyden önce sırtımdaki sivilcelerden kurtuldum ..çünkü cildim cok yağlıydı .. cildi kuruttugu icin sivilcelerim bitti... kapkara bi kız oldum :)) cok memnunum .. rengimde cok guzel oldu .. kuru ciltler solaryuma girdikten sonra muhakkak bol bol ciltlerini nemlendirsinler.. ama bi kere girdikten sonra bi daha vazgecemiceksin:)

• Konu Sahibi hgchtlaq
Arkadaşlar kaçar dk.dan girdiniz? kaç seans hafif bi bronzluk için yeterli olur?

Açık tenliyseniz 10 dakikadan başlamak lazım. Hatta pek çok makinanın 5 kademeli filan ayarı var, ben girerken birkaç seans 10 dak. ve en düşük ayardan başlatıyorum. Bu şekilde ilk gün çok kızarmıyorum ve tabii cilde daha az zarar veriyor, daha uzun süreli oluyor. Kaç seans gerektiği cilt tipinize bağlı ama ortalama 4-5 seans yeterli. Bu arada sakın çıplak gözle bakmayın, mutlaka verilen özel gözlüğü kullanın.

Teşekkürler gulayb cevabın için.. Benim cildim hassas o zaman en düşük ayardan 5dk ile başlarım..öle yavaş yavaş yanarım..İyi olur..
Bildiğim fiyatlar öle çok pahalı değil..ama tam nedir onu bilmiyorum.

Teşekkürler gulayb cevabın için.. Benim cildim hassas o zaman en düşük ayardan 5dk ile başlarım..öle yavaş yavaş yanarım..İyi olur..
Bildiğim fiyatlar öle çok pahalı değil..ama tam nedir onu bilmiyorum.

bende yeni basladim cildim hassas die ilk seansim 3 dk olmustu 2 gun sonra 6 ve simdi 9 dk yapiorum. haftada 1 kere gidebiliorum bu ara biraz doluyum ama bu halde bile rengim cok hos oldu. haftada 3 kere gidebilcegim zaman cok guzel olcagina eminim. zararlari fln var diyolar ama bence o abarttiginda olur.

ben de bugünle beraber 3 kere girdim:) bana cildiye doktoru önermişti kol ve bacaklarımda pütürler vardı,batık değil ama ne olduğu da belli değil:) cilt kendini yenilerken gözenekler hemen atamıyomus ölü dokuyu kendını tıkıyomus öle bsıler dedi.. benim yazları güneşte gçiyordu doktorda dedi güneş görmediğinde böyle olur diye ve abartmamak koşuluyla solaryuma gir dedi. bu arada ben de ayakta giriyorum ilk 5 dakika sonra 10ar girdim.yüzüme gireren 50 faktör güneş kremi sürüyorum istemiyrum bronzlaşmasını aslında:KK43: yani lekeler olur diye ama napalım böyle arayı bulmya calısıyorum. ben de tavsiye ederim abartmadıktan sonra...

bende sınawdan sonra gırmeyı dusunuorum.acaba pendık cıwarında ıı bı yer bılen war mııı?

Ben çok beyaz tenli olduğum için 5 dakika ile başladım. Üst üste iki gün gitmemek gerekiyor, en az 1 gün ara vermeniz lazım. İlk 5 dakika girdim, ikişer dakika arttıra arttıra devam ettirdim. Çok beyaz tenliyseniz, 5 dakika bile hafif bir pembelik veriyor. Özel kremler var (solaryum merkezlerinde satılıyor sadece) onları sürerseniz çok daha çauk bronzlaşıyorsunuz.

Amma velakin, en son girdiğimde 20 dakika kaldım. 4 gün sonra çektiğim kaşıntıyı anlatama size, cildim tepki verdi. Beyaz tenliyseniz, solaryumda çok hafif pembeleşin. Asıl bronzlaşmayı güneşe bırakın derim ben.

Fiyatlar değişiyor. Ben Koşuyolu'ndaki Ambrosia'da giriyorum, dakikası 1 Ytl. Ufak, temiz bir yer. Çok tatlı bayanlar işletiyor, sevimli birde köpekleri var. Bahsettiğim kremleride 15--20 Ytl'den satıyorlar. Tavsiye ederim.

Arkadaşlar bu solaryuma girerken napıosunuz tamamen mi çıkarıosunuz herşeyi havluya sarınıp mı giriyosunuz? falan biliyimde ona göre hazırlıklı gidiyim bari:)
Gerç bizim evin taraflarında sordum camları kırıkmış:S başka yer bulabilirsem bakalım yok buralarda..

bende giriyorum solaryuma çok güsel bişi ama dozunda olmalı kesinlikle,ben ayakta giriyorum hiçte yorgunluk olmuyo cnnm mutlaka 7 dk yla başla daha fazla sakın haa ben 1.seans 7 dakika 2.seans 12dk. 3 .seans 18 diye yaptım gerçekten en sağlıklısıda bu lede olmuyo girmeden önce duş al vücudunda parfüm ,koltuk altı stiği,olmasın makyaj falanda yoq bunları yaparsan emin ol bi zararı lekesi olmaz ama solaryuma başlamadan önce bi keselen mutlaka ki ölü derilerin gitsin vücuduna iice girsin hem daa güsel oluyo tavsiye ederim yani

15 hazırandan sonra kesın baslıcam wala yeter wartık beyaz beyaz dolanmaktan sıkıldım::p

Arkadaşlar bu solaryuma girerken napıosunuz tamamen mi çıkarıosunuz herşeyi havluya sarınıp mı giriyosunuz? falan biliyimde ona göre hazırlıklı gidiyim bari:)
Gerç bizim evin taraflarında sordum camları kırıkmış:S başka yer bulabilirsem bakalım yok buralarda..

yok canım her makine ayrı odada zaten ... odanın içinde solaryum makinesi ve ayna falan oluyo girdiğin yerin kalitesine göre degisiyo .. kimisinde krem flnda oluyo odada.. sen orda kıyafetlerini cıkarıp giriyorsun .. ben sadece alt iç çamaşırımla giriyorum çünkü diger türlü omuzlarında askı izleri kalabilir .. yinede senin tarcihin ... ama ayaktaki makineler genelde ortada oluyo.. onlarında değişik bi sistemi war ; yani makinenin içine giriyosun ama arka tarafında dolap gibi bir yer açılıyor .. üstündekileri cıkarıp oraya koyuyorsun . daha sonra o dolap gibi şeyin kapısını kapatıyorsun . sonrada makine çalışmaya başlıyor ztn .. yani öyle havlu fln gibi zımbırtılara ihtiyacın yok . bu arada kimse bahsetmemiş ben söyleyeyim bari , solaryumdan cıktıktan sonra teninizde yanık gibi bi koku oluyor . yani insanlarla yakın temasa geçtiğinizde rhatsızlık verici olabilir . bu yüzden solaryumdan sonra parfüm fln ii olucaktır

X