Söz bohçası

Kxoxmxuxr Prenses

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2007
4.349
0
evet arkadaşlar her türlü bohçayı irdeledik sıra geldi söz bohçasına

sizler yaptınız mı?
neler koydunuz?
kimlere verdiniz?

haydi paylaşalım resimde varsa tam süper olurŞeniz

isaura

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2008
778
0
benim aralıkta sözüm oldu.. söz bohçası yapmadık cnm.. nişanda yapacaz sadece aşkıma ve bana olacak.. gerek yok dedik anaya babaya bohça, zaten kısıtlı bütçemiz.. anamın babamın herbişeyi var zaten ihtiyaçları yok.. keza aşkımınkilerin de öle.. onun yerine sadece bize olur tam olur kalitelisinden olur dedik...

Kxoxmxuxr Prenses

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2007
4.349
0
benim aralıkta sözüm oldu.. söz bohçası yapmadık cnm.. nişanda yapacaz sadece aşkıma ve bana olacak.. gerek yok dedik anaya babaya bohça, zaten kısıtlı bütçemiz.. anamın babamın herbişeyi var zaten ihtiyaçları yok.. keza aşkımınkilerin de öle.. onun yerine sadece bize olur tam olur kalitelisinden olur dedik...

:nazar:
Allah tamamına erdirsin güzelim
şu zamanda evlenmek çok zor hakikaten herşeyi düşünrek yapmak lazım

waterlily

evli,mutlu,çocuklu
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2007
718
2
kömürüm varsa önce senin bohçanı görsek fotoğraflarla nasıl olardelikafadulden

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2757 gün geçti.

mavrulam

Guru
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2007
6.701
888
35
Canım bende de söz boçası diye birşey yok ...
Yani nışanda karşılıklı yapılır, düğünde de aileye yapılır, anne babaya isteğe göre diğer kardeşlere de...
Herhalde herkesde farklı oluyor:)

UgurBocugu

CEYİS BAKANI:)
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2008
68.725
22
bızde söz bohçası yok cnm nışan bohçası var olsa tukkan senın bılıyon demı
nışan bohçasınıda sadece nışanda nışanlanan cıftlere yapıp aılesıne düğünden sonra el öpmeye gıttığımızde götrmek ısterım cünkü elım boş gıtmek ıstemem zaten gıderken artı bışey alıp masraf olmasın dıe ne kaa uyanıkım ben demi:jeyyar:

Kxoxmxuxr Prenses

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2007
4.349
0
bızde söz bohçası yok cnm nışan bohçası var olsa tukkan senın bılıyon demı
nışan bohçasınıda sadece nışanda nışanlanan cıftlere yapıp aılesıne düğünden sonra el öpmeye gıttığımızde götrmek ısterım cünkü elım boş gıtmek ıstemem zaten gıderken artı bışey alıp masraf olmasın dıe ne kaa uyanıkım ben demi:jeyyar:

Şeniz
sen varya çok tatlısın Şeniz
uyanıklık ne kelime hayatım sen bu evlilik hazırlığı üzerine 12 cilt kitap yazmış kadar bilgilisin
:nazar::nazar:

BolSekerli

Guru
Pro Üye
26 Nisan 2007
4.034
1.088
Biz Hataylıyız, aşkım Erzincanlı. Söz ve nişanı bir arada yapacağız. Bizde nişanda sadece gelinle damata, düğünde de ailesine ve yakınlarına hediye konulur, öyle büyük büyük bohçalar yapılmaz. Onlar da nasıl bilmiyorum maalesef. :KK43:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 912 gün geçti.

Arsima

mamutun tavuğu
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2007
7.620
3
35
benim hiç söz bohçam olmadı
nişan bohçamda olmadı
düğün bohçam olacakmı bilmiyorum
benim sadece küçükken içine oyuncaklarımı koyduğum yeşil bohçam vardı o ka

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 3372 gün geçti.

sweet_drop

Mert&defne
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2008
6.184
442
bizdede söz bohçası olmadı çünkü bizde nişanda bohça olur canım ama her tarafın adetleri farklı tabiii

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2026 gün geçti.

Mxixsra

Paşa nın annesi
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2008
12.058
11
Hiç ama hiç gerek yok derim cnm,fuzuli bir masraf bence.Biz nişandada yapmadık ,bunun yerine şık bir yerde nişan yaptık paramızı oraya harcadık.

Kxoxmxuxr Prenses

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2007
4.349
0
Biz Hataylıyız, aşkım Erzincanlı. Söz ve nişanı bir arada yapacağız. Bizde nişanda sadece gelinle damata, düğünde de ailesine ve yakınlarına hediye konulur, öyle büyük büyük bohçalar yapılmaz. Onlar da nasıl bilmiyorum maalesef. :KK43:

benim hiç söz bohçam olmadı
nişan bohçamda olmadı
düğün bohçam olacakmı bilmiyorum
benim sadece küçükken içine oyuncaklarımı koyduğum yeşil bohçam vardı o ka

bizdede söz bohçası olmadı çünkü bizde nişanda bohça olur canım ama her tarafın adetleri farklı tabiii

Hiç ama hiç gerek yok derim cnm,fuzuli bir masraf bence.Biz nişandada yapmadık ,bunun yerine şık bir yerde nişan yaptık paramızı oraya harcadık.

yorumlarınız için teşekkür ederim Şeniz canlarım