space bag (vakumlu poşet) kullananlara sesleniyorum

arkadaşlar yaklaşık 3 yıl önce almış olduğum ihlas cleanmax temizlik robotunun hediyesi olan vakumlu poşeti aynı tarihlerde kullandım, 3 yıdır ilk kez koyduğum gibi duruyor, en ufak bir hava alma olmadı,şiddetle tavsiye ederim. şimdi tekrar almak istiyorum ama tek olarak satılıyor mu bilmiyorum, fiyat bilgisi olan var mı?

arkadaşım bu çöp poşetlerinden alın demişsiz onların vakumlaması nasıl olacak teşekkür ederim.

Sevgili arkadaşlar bana da yardım edin lütfen. 10 tane vakumlu poşeti 36 tl. promsoyonlu fiyatı ile carrefourdan aldım kutu ıcerisin de cesıtlı boyutlarda vardı içeriisnde..Ben Sadece yorgan ve yastıkları fazla fazla doldurmadan birer birer koyup ağızlarını cok zor da olsa iyice kapatıp havasını aldım elektirk süpürgesi ile..Bazamın altıına ve üstune polar battaniye sererek muhafazalı bir şekil de yerleştirdim..Sabah kalktıgım da bazamın suntası havaya kalkmıstı.. Vakumlu Posetler hava almıslar o kadar cok ugraştım ki bır kusur bulmak için dişlerini kontrol etdim vs hiç bir şey bulamadım.. Bu konuyla ilgili düşünceleri olanlar ne our yazsınlar özellikle de kullananlardan yardım bekliyorum hepinizi öpüyorum sevgiyle kalın..

Sevgili arkadaşlar bana da yardım edin lütfen. 10 tane vakumlu poşeti 36 tl. promsoyonlu fiyatı ile carrefourdan aldım kutu ıcerisin de cesıtlı boyutlarda vardı içeriisnde..Ben Sadece yorgan ve yastıkları fazla fazla doldurmadan birer birer koyup ağızlarını cok zor da olsa iyice kapatıp havasını aldım elektirk süpürgesi ile..Bazamın altıına ve üstune polar battaniye sererek muhafazalı bir şekil de yerleştirdim..Sabah kalktıgım da bazamın suntası havaya kalkmıstı.. Vakumlu Posetler hava almıslar o kadar cok ugraştım ki bır kusur bulmak için dişlerini kontrol etdim vs hiç bir şey bulamadım.. Bu konuyla ilgili düşünceleri olanlar ne our yazsınlar özellikle de kullananlardan yardım bekliyorum hepinizi öpüyorum sevgiyle kalın..
Merhaba ben yaklaşık 1,5 yıllık evliyim aldım bir sürü aldım, kıyafetler hariç yorgan, yastık, battaniye ne varsa hepsini vakumladım çok da memnunum. Ne küf oluyor ne koku hava yok ya içinde bişey olmuyor düzgünce yerleştirin yatağın altına, bu arada delinmemesine dikkat edin o zaman hava alıyor sorun yaşıyorsunuz. Herkese tavsiye deneyin ben kullanıyorum ve kuzenime de söyledim ona da göndericem...

Son düzenleme:
bende almak istiyorum pike takımlarımıda vakumlayabilirmiyim bide rutubet küf falan yapmaz dimi
Pike, yastık,yorgan gibi herşeyi vakumlayabilirsin küf olmaz koku olmaz pazarlamacı gibi oldum ama kullanıyorum içinde hava olmadığı için hiçbirşeyle temas etmiyo...

bende eşya taşımak için kullanışlı olur diye almayı düşündüm.daha sonra bi komşum kullanmış.bütün kışlıklarını vakumlayıp kaldırmış.daha sonra açtığında bütün giysiler iç içe geçmiş hepsini çöpe atma zorunda kalmış.o yüzden almaktan vazgeçtim :KK43:

Arkadaşlar,benım de bir sorum olacaktı. yolculuğa çıkıcam,15 saatlik bır yolda yorganlarım,yatak örtüm,gıysilerim çok mu buruşur ? :18:

Merhaba bende vakumlu yiyecek torbasi almak istiyorum ama kullanan var mı onerir misiniz? Taze meyveyi ne kadar uzun taze tutar ?

X