Bölgesel İncelme squat inceltirmi kalınlaştırımı?

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
Ağırlık kullanmadan yaptım ve kalçam gayet güzel şekil aldi enine yassı olan kalçam şu an gayet dolgun ve arkaya doğru bacaklarım da herhangi bi kalınlaşma söz konusu değil daha şekilli duruyor :KK66:

Ağırlık kullanmadan yaptım ve kalçam gayet güzel şekil aldi enine yassı olan kalçam şu an gayet dolgun ve arkaya doğru bacaklarım da herhangi bi kalınlaşma söz konusu değil daha şekilli duruyor :KK66:
Merhaba selülitiniz varmıydı varsa geçtimi acaba

Hergun mu çalışarak kalınlastı, ağırlık kullandınız mı? Cevaplarsanız sevinirim :)
her gün değil 15 günde farkediyorsunuz zaten ağırlıksız yaptığım zamanda da kalınlastı hatta erkek arkasım bacakların roberto carlos gibi olmus demisti

her gün değil 15 günde farkediyorsunuz zaten ağırlıksız yaptığım zamanda da kalınlastı hatta erkek arkasım bacakların roberto carlos gibi olmus demisti

Teşekkür ederim. Bende kalınlassın diye yapıyorum. Ben hergun yapıyorum hatam bu sanırım. Kaslar çalışarak degıl dinlenerek buyur dedi hocam dinlemedim. Gun asırı yapsam olur mu, yada haftada kac defa?

benim çok var iki gün oldu başlayalı umarım olumlu sonuç alırım bende
Mutlaka alırsın
Ben su an kalçam in dolgunlugundan çok memnunum
Seni izlemeye aliyimm fotolarim var eğer gözükmezse gönderirim istersen

böyle sıkıcı hareketleri kesinlikle yapamıyorum bi yerden sonra bırakıyorum istikrar olmuyo... tek çarem dans valla hem belim inceldi hem kalçam bacaklarım süper oldu yaklaşık 5 aydır oyrantel yapıyorum hiç bukardar ince belim oldugunu göremedim zayıftım aynı kilodaydım ama belim ince degildi... bacaklarım inceldi selülit falan kalmadı hemde zevkli sıkılmıyorum... yoksa hayatta yürüyüş yapabilen koşu bandında koşabilen saatlerce öyle biri olamadım sıkıcı geliyo bana... herkes dans la zayıflasın vucud nasıl kadınsı görünüme ulaşıyo aklınız şaşar....:KK16:
Hangi müzik lerle yapıyo sun oryantali canım kursa mi gittin

X