Steakhouse'nin Diyet Günlüğü

slm kızlar tebrik ediyorum sizi azminizden dolayı.bende diyet ve spor yapmaya başlayalı 5 gün oldu.2 gün sonra tartılacağım inş verebilirin.bu arada boyum 1.65 kilom da 65 maalesef :KK43: ramazandan dolayı kızlar bende iftarda salata çorba ve ne varsa ana menüde az da ondan tüketiyorum.yemekten sonra yeşil çay biberiye,mate yi karıştırarak içiyorum ondan sonrada 1 sa yürüyüş yapıyorum sauna eşofmanıyla çok felaket terliyorum :))) ayrıca bende göbek çok fazla benim amacım bu göbekten kurtulmak bu yaptıklarımla kurtulabilir miyim kızlar bu göbekten :2: yürüyüşe çıkmadan önce göbek bölgemede biberiye yağını sürüyorum.yürüyüşten geldikten sonrada meyvemi yiyorum yeşil çay içiyorum tekrar sahurada komposto vs ile yapıyorumm beş günden beri bunları uyguluyorum hedef 55 ama bir ayda 55 zor gibi 60 olsa da yeter şu göbeğimden bir kurtulsam mekikte çekiyorum ama çok etkili değilmiş gibi geliyor bana :44: sizler neler yapıyorsunuz ramazanlıkta ????

slm kızlar tebrik ediyorum sizi azminizden dolayı.bende diyet ve spor yapmaya başlayalı 5 gün oldu.2 gün sonra tartılacağım inş verebilirin.bu arada boyum 1.65 kilom da 65 maalesef :KK43: ramazandan dolayı kızlar bende iftarda salata çorba ve ne varsa ana menüde az da ondan tüketiyorum.yemekten sonra yeşil çay biberiye,mate yi karıştırarak içiyorum ondan sonrada 1 sa yürüyüş yapıyorum sauna eşofmanıyla çok felaket terliyorum :))) ayrıca bende göbek çok fazla benim amacım bu göbekten kurtulmak bu yaptıklarımla kurtulabilir miyim kızlar bu göbekten :2: yürüyüşe çıkmadan önce göbek bölgemede biberiye yağını sürüyorum.yürüyüşten geldikten sonrada meyvemi yiyorum yeşil çay içiyorum tekrar sahurada komposto vs ile yapıyorumm beş günden beri bunları uyguluyorum hedef 55 ama bir ayda 55 zor gibi 60 olsa da yeter şu göbeğimden bir kurtulsam mekikte çekiyorum ama çok etkili değilmiş gibi geliyor bana :44: sizler neler yapıyorsunuz ramazanlıkta ????

bence boyuna göre kilon o kadar problemli değil.bence kolayca halledersin.ben oruç tutmuyorum.gün boyunca aç kaldığın için bence iftarda iyi beslen;et grubundan sebzeden salatadan hepsinde beslenmeye çalış,su da önemli tabiki.illede çok kalori alman gerekmiyor.
bence bu yaptıklarınla kesin kilo verirsin.bide zaten insan tamamen zayıflayınca bölgesel yağlar da kayboluyor.yani nerende çok yağlanma varsa en fazla o bölgeden kaybedersin,nasıl ki kilo alınca en fazla o bölgede yağlanma oluyorsa zayıflayınca da o bölgeden kaybediyorsun.
bence de 1 ayda 55 zor ama gerek de yok 6 kilo kesin verirsin.hepsi yağ olur,güzel olur.

Az önce haberlerde somali'de 29 bin çocuğun açlıktan öldüğünü 2 milyon insanında ölmek üzere olduğunu söyledi RABBIM yardımcıları olsun kimileri iftarda sofraya gelen yemeği beğenmiyor sizin beğenmediğiniz o yemek onların hayali... LÜTFEN ! Dua Edelim LUTFEN Duyarli olalim LUTFEN Yardim edelimm

bu yaziyi yazarak topigi rahatsiz etmis olabilirim.. ama bu benim insanllik gorevim...

TURKCELL, VODAFONE VE AVEA tüm hatlardan
“ACLIK” yazıp 5777`ye SMS göndererek, 5 TL bağışta bulunabilirsiniz. ( kimseyokmu )

SMS yoluyla: Tüm operatörlerden 2868’e boş mesaj atarak 5 TL’lik bağış yapılabilir.( turk kizilay)

bu yazi ne kadar cok dagitirsaniz .katkimiz bi o kadarda cok olur.. INSALLAH ... tesekkurler

merhaba kızlar bugun aslında daha once olması gerekırdı ama kılolarımla uyandım sankı cok canım sıkılıyor hep diyete başlıyım dedım ama hep ıkıhaftadan ilerıye gıtmedı benım boy 172 kilom 110 bunu kımseye soleyemıyorum bılıomusunuz kılomu soranlara hep boşver ben hiç sölemeyeyim diyorum istedıgım hiçbirşeyi giyemiyorum bayram tatiline gidicez ben yine kilomdan dolayı rahat rahat mayomla dolasamamaktan korkuorum bende bugunden baslıcam bakalım ıns iradem saf dışı olmaz bu seferde:KK43:burda bende sizinle paylaşcam bakalım birbirimize destek olalım
:KK9:

slm kızlar tebrik ediyorum sizi azminizden dolayı.bende diyet ve spor yapmaya başlayalı 5 gün oldu.2 gün sonra tartılacağım inş verebilirin.bu arada boyum 1.65 kilom da 65 maalesef :KK43: ramazandan dolayı kızlar bende iftarda salata çorba ve ne varsa ana menüde az da ondan tüketiyorum.yemekten sonra yeşil çay biberiye,mate yi karıştırarak içiyorum ondan sonrada 1 sa yürüyüş yapıyorum sauna eşofmanıyla çok felaket terliyorum :))) ayrıca bende göbek çok fazla aömacım bu göbekten kurtulmak bu yaptıklarımla kurtulabilir miyim kızlar bu göbekten :2: yürüyüşe çıkmadan önce göbek bölgemede biberiye yağını sürüyorum.yürüyüşten geldikten sonrada meyvemi yiyorum yeşil çay içiyorum tekrar sahurada komposto vs ile yapıyorumm beş günden beri bunları uyguluyorum hedef 55 ama bir ayda 55 zor gibi 60 olsa da yeter şu göbeğimden bir kurtulsam mekikte çekiyorum ama çok etkili değilmiş gibi geliyor bana :44:

ben üç aydır sabah bir saat tempolu yürüyüş akşam normal yürüyüş yapıyorum bantta akşamları bazen es geçiyorum ve karbonhidrat diyeti yapıyorum yürüyüşün çok işe yaradığını söyleyebilirim.kilo vermede etkisi varmı bilmem ama benimle birlikte kalori diyeti yapan biri var yürüyüşü düzenli yapmıyor inanki fark var benle aynı kiloyu verdi hatta fazla ama benim midem ve karnım düzeldi onun midesi fırladı tabi gene çok kiloluyum ama düzgün zayıfladım yürüyüşü bırakma farkı iki ayda ancak görürsün bende bir sporcu sitesinde okumuştum günde 45dk yürüyün düzenli olarak 45 günde farka inanamıycaksınız demişti gaza gelmiştim gerçekten fark ediyor.ay çok uzun oldu başını ağrıttım.

Yürüyüş yapmak çok faydalı oluyor kilo için ama bırakıldığı anda gidenler geri geliyor.:nazar: inşallah bir gün bende başlarım.

kızlar bu sabahki yürüyüşümde streç film sardım önce o konudaki yazıları okudum burda var sonra deniyeyim dedim,banamı öyle geldi bilmiyorum ama duş alırken sanki terim yağlı gibi geldi hep diyorllar ya su gidiyor diye galiba yağda gidiyor akşam ki yürüyüşmdede deniycem dikkat edicem iyice sonucu söylerim

80 oldum. bu ara daha ciddi işler peşindeyim bakalım :KK66: amerikan kalp vakfı diyetiyle 30 günde 10 kilo vermeyi planlıyorum.sen neler yaptın?

tebrik ederim insallah verirsin o kilolari da:) ben oruc tutuyorum o yuzden dengem degisti, yurumeye calisiyorum her gun ama bakalim...

kızlar 1 ayda 10 kilo dedim ama kısa zamanlı hedefler koyup tartılmalı çünkü bu şekilde insan motivasyonunu daha iyi koruyor.bu gün 7 ağustos, 15 ağustosta tartıldığımda 77 civarı çıkmayı hedefliyorum,bakalım olacak mı?:KK51:bu smileyi çok sevdim.(gözlüklü olanı):KK66:

ben hergün giriyorum bakıyorum kimse olmayınca çıkıyorum,nasıl gidiyor o dediğin diyete başladınmı.ben aynen devam 64 olmuşum ayın onbeşine iki kilo daha veririm inşallah

ben hergün giriyorum bakıyorum kimse olmayınca çıkıyorum,nasıl gidiyor o dediğin diyete başladınmı.ben aynen devam 64 olmuşum ayın onbeşine iki kilo daha veririm inşallah

diyete başladım,sporda yapıyorum. pazartesi tartılıp yazarım kaç kilo olduğumu...
umarım verirsin.tatile gidecektin yanlış hatırlamıyorsam,gönül rahatlığıyla tatilini yaparsın.vermesen bile balık etlisin zaten.o da çekici bir unsur:KK66:

sen girdiğinde yaz,denk gelmesek bile.ben gün içinde hep bakıyorum.

bence boyuna göre kilon o kadar problemli değil.bence kolayca halledersin.ben oruç tutmuyorum.gün boyunca aç kaldığın için bence iftarda iyi beslen;et grubundan sebzeden salatadan hepsinde beslenmeye çalış,su da önemli tabiki.illede çok kalori alman gerekmiyor.
bence bu yaptıklarınla kesin kilo verirsin.bide zaten insan tamamen zayıflayınca bölgesel yağlar da kayboluyor.yani nerende çok yağlanma varsa en fazla o bölgeden kaybedersin,nasıl ki kilo alınca en fazla o bölgede yağlanma oluyorsa zayıflayınca da o bölgeden kaybediyorsun.
bence de 1 ayda 55 zor ama gerek de yok 6 kilo kesin verirsin.hepsi yağ olur,güzel olur.
steakhouse kusura bakma bu siteye yeni üye olduğum için bayağı acemilik çekiyorum msjı yeni gördüm :KK5: fiziksel görünüşümü hiç beğenmiyorum ve vermek istiyorum ya kilo her nekadar boyuma göre normal gibi dursada öyle görünmüyor pek :KK9: 14 gün sonunda tartıldım ve 1.5 kilo vermişim çok canım sıkıldı ya o kadar dikkat edeyim ve bu kadarcık gitsin çevredeki komşularımız daha fazla vermiş gibi görünüyorsun diyor galiba vucüdum sıkılaştığından dolayı öyle bir görüntü var ama benim biraz hevesim kırıldı ve 2 günden beri dağıttım biraz yürüyüşü ve gökbeğim için yaptığım hareketleri aksattım. o kadar harekete rağmen göbeğim hiç gitmiyor yaaaa deli oluyorum:KK47: siz neler yapıyorsunuz nasıl gidiyor:KK66:

ben üç aydır sabah bir saat tempolu yürüyüş akşam normal yürüyüş yapıyorum bantta akşamları bazen es geçiyorum ve karbonhidrat diyeti yapıyorum yürüyüşün çok işe yaradığını söyleyebilirim.kilo vermede etkisi varmı bilmem ama benimle birlikte kalori diyeti yapan biri var yürüyüşü düzenli yapmıyor inanki fark var benle aynı kiloyu verdi hatta fazla ama benim midem ve karnım düzeldi onun midesi fırladı tabi gene çok kiloluyum ama düzgün zayıfladım yürüyüşü bırakma farkı iki ayda ancak görürsün bende bir sporcu sitesinde okumuştum günde 45dk yürüyün düzenli olarak 45 günde farka inanamıycaksınız demişti gaza gelmiştim gerçekten fark ediyor.ay çok uzun oldu başını ağrıttım.
zigemuri bende yaklaşık 20 gün kadar yürüş yaptım ve hala tartı 63.5 gösteriyor deli oluyorum yürüyüşün kilo verdirme yönünde çok etkili olmadığı hissine kapılmaya başladım sadece vücudumu sıklaştırdı bu da bir olumlu gelişme galiba

merhaba kızlar ben 24 yaşında 80.5 kilo olan biriydim yaklaşık 25 gün öncesine kadar 28 temmuzda kafaya koydum dıyetı hayatımda ilk defa :KK70: boyumda 165... dıkkat etmeye başladım ramazanda oruç da tutuyorum ama yıne dıkkat ettım toplam bu 25 gunde verdiğim kılo bugun itibarıyle 5.500kilo ve şuan 75 kıloyum çok şükür ama üst kısmımda incelme var alt kısmımda kalça bacak basen o kadar belli değil bende alt kısma yönelik egzersizlere yöneldim bugünden itibaren hatta bisiklet sümeye başlayacağım.. ayrıca vücudum yaklaşık 2 hafta 77de kalmıştı çıldırmıştım metabolızmayı şaşırtmak gerekıyor o ara bende 1-2 gun yedım sonra geri devam ettim sanırım etkısı oldu ayrıca akupunktura gidiyorum 21 gun oldu ama motıvasyonla ilgili olduğunu düşünuyorum yınede gidiyorum haftaya son kez gidicem ve bu arada dun sağlık bakanlığından onaylı bir ilaç aldım adını verebılıyormuyuz bılmıyorum oyzuden yazmıyorum ama az yağlı yemenizi ve yağlı yediğinizde bu hapı içmenizi öneriyo bende dun iftara davetlıydık malum yağlı yenir dıye yuttum bugun inanamadım resmen idrarımdan ve dışkımdan yağ çıktı sanırım çok etkılı

inşşallah hedef kilona ulaşırsın.. bu azimle ulaşırsın.. sakın ufak tefekte olsa kaçamaklar yapa derim ben.. kaçamak yapacak zaman değil.. kilo verdikçe kendine azar azar ödül verirsin.. başarırsın canım kilo vermekte ne var ki bu bize ve bizim isteğimize kalmış birşey :) destekçinim..

X