Steakhouse'nin Diyet Günlüğü

hazır buradayken (bu tuhaf saatte) diyetimin 6.gününüde tamamladığımı bildiriyim.beslenme planım yine aynıydı.45 dakika koşu bandında yürüdüm,1 saatte
dışarıda bu gün son gün!yarın tartılacağım...

merhaba canım bende seninle tam aynı kaderi paylaşıyorum. 21 yaşındayım 1,70 boyunda ve 83 kiloyum:2: herkesin kendine dönüp bakmadan kilolarım hakkında yorum yapmasından bıktım ve artık oturup ağlıyorum. bende karar verdim başladım geçen hafta umarım hepimiz istediğimiz kilolara en yakın zamanda sağlıklı bir şekilde kavuşuruz:KK3:

merhaba canım bende seninle tam aynı kaderi paylaşıyorum. 21 yaşındayım 1,70 boyunda ve 83 kiloyum:2: herkesin kendine dönüp bakmadan kilolarım hakkında yorum yapmasından bıktım ve artık oturup ağlıyorum. bende karar verdim başladım geçen hafta umarım hepimiz istediğimiz kilolara en yakın zamanda sağlıklı bir şekilde kavuşuruz:KK3:[/QUOTE

bu topigi tesadufen gordum canim bence sen kendine haline sukret benimde yasim 21 ama bir dogum yaptim 20 kilo vucuduma kaldi ustelik benim boyum senin gibi uzunda dil 157 boyundayim aglicak bisi yok ayrica sana laf soyleyen kendine donup baksin sana laf soyledikleri an sen aynaya hic bakiomusun diye sor bakalim ne diyebilirler sonrasinda...boyunla kilo arasinda cok buyuk orantisizlik yok boyun kaldirir cunku...Bu arada egerki zayiflama karari aldin benden sana tavsiye dans et derim musait oldugun zaman ac muzigi oyna inan en iyi spordan daha iyi ozellikle bel bolgesi icin yag yakmada birebir birde diyet yapayim deme sadece yediklerine dikkat et birazda tabagini kucult birde egzersizlere basladinmi gerisi kendiliginden geliyor simdiden basarilar sana....

merhaba canım bende seninle tam aynı kaderi paylaşıyorum. 21 yaşındayım 1,70 boyunda ve 83 kiloyum:2: herkesin kendine dönüp bakmadan kilolarım hakkında yorum yapmasından bıktım ve artık oturup ağlıyorum. bende karar verdim başladım geçen hafta umarım hepimiz istediğimiz kilolara en yakın zamanda sağlıklı bir şekilde kavuşuruz:KK3:

ben artık yöntem değiştirdim kimseye kızamıyorum,kendime kızıyorum.ne de olsa etrafın böle şeyler söylemesinin nedeni benim kendimi bu hale getirmem(kurt kocayınca köpeğin maskarası oluyor ya...):KK43:kararın için seni tebrik ediyorum,çok sevindim.yardımı olacaksa sen de her gün ne yaptığını burada anlat istersen:KK61:ya ikimiz de 20li yaşlardayız bu yaşta taş gibi olmamız gerekirdi:KK61::KK60:

merhaba canım bende seninle tam aynı kaderi paylaşıyorum. 21 yaşındayım 1,70 boyunda ve 83 kiloyum:2: herkesin kendine dönüp bakmadan kilolarım hakkında yorum yapmasından bıktım ve artık oturup ağlıyorum. bende karar verdim başladım geçen hafta umarım hepimiz istediğimiz kilolara en yakın zamanda sağlıklı bir şekilde kavuşuruz:KK3:[/QUOTE

bu topigi tesadufen gordum canim bence sen kendine haline sukret benimde yasim 21 ama bir dogum yaptim 20 kilo vucuduma kaldi ustelik benim boyum senin gibi uzunda dil 157 boyundayim aglicak bisi yok ayrica sana laf soyleyen kendine donup baksin sana laf soyledikleri an sen aynaya hic bakiomusun diye sor bakalim ne diyebilirler sonrasinda...boyunla kilo arasinda cok buyuk orantisizlik yok boyun kaldirir cunku...Bu arada egerki zayiflama karari aldin benden sana tavsiye dans et derim musait oldugun zaman ac muzigi oyna inan en iyi spordan daha iyi ozellikle bel bolgesi icin yag yakmada birebir birde diyet yapayim deme sadece yediklerine dikkat et birazda tabagini kucult birde egzersizlere basladinmi gerisi kendiliginden geliyor simdiden basarilar sana....

seni de bekleriz gel beraber zayıflayalım...:KK61:

hazır buradayken (bu tuhaf saatte) diyetimin 6.gününüde tamamladığımı bildiriyim.beslenme planım yine aynıydı.45 dakika koşu bandında yürüdüm,1 saatte
dışarıda bu gün son gün!yarın tartılacağım...

gerçekten çok merak ediyorum verdiğin kiloyu mutlaka yaz bende salı günü tarılıp yazıcam

diyetimin ilk haftası bitti.
tartıldım,kilom 80-81 arası ben tam 80 bekliyordum ama 2.5 kilo vermişim.ama hafta boyunca her gün en az 3litre bazen 4litre su içtim yani bunun su kaybı
olmadığını düşünüyorum,gerçekten kilo kaybıdır umarım.durum budur...

diyetimin ilk haftası bitti.
tartıldım,kilom 80-81 arası ben tam 80 bekliyordum ama 2.5 kilo vermişim.ama hafta boyunca her gün en az 3litre bazen 4litre su içtim yani bunun su kaybı
olmadığını düşünüyorum,gerçekten kilo kaybıdır umarım.durum budur...

çok sevindim demek işe yarıyor su bile olsa bundan sonra yağları yakmaya başlıyacaksın demektir tebrik ediyorum yola devam ben salıı bekliyorum bakalım ne olacak

Hanimlar yeterki isteyin basarirsiniz Allah cc nin izni ile azmedin
umutsuzluga düsmeyin bazen kg nuzun durdugu zamanlar olacak vucut
kendini kilitleyecek bir süre yeme seklinizde umutsuz olmayip degiSIKLIK
yapmadiginiz taktirde basarirsiniz ben elhamdülillah 150 kg .60 kg düsmeyi
basardim elhamdülillah yeterki hayatinizda disiplin olsun ,yeterki spor olsun
yeterki kalorili yiyeceklere misafirlikte dahi ,hayir ben saglikli besleniyorum deyip
hayir denesini bilelim ,kadinlarin basaramiyacaklari bir is yoktur ,saglikli beslenmede
kafada bitiyor ...

hepinize kolay gelsin ,sizlere tavsiyem her gün tartilmayin psikolojik etkiler sizi ..

Hanimlar yeterki isteyin basarirsiniz Allah cc nin izni ile azmedin
umutsuzluga düsmeyin bazen kg nuzun durdugu zamanlar olacak vucut
kendini kilitleyecek bir süre yeme seklinizde umutsuz olmayip degiSIKLIK
yapmadiginiz taktirde basarirsiniz ben elhamdülillah 150 kg .60 kg düsmeyi
basardim elhamdülillah yeterki hayatinizda disiplin olsun ,yeterki spor olsun
yeterki kalorili yiyeceklere misafirlikte dahi ,hayir ben saglikli besleniyorum deyip
hayir denesini bilelim ,kadinlarin basaramiyacaklari bir is yoktur ,saglikli beslenmede
kafada bitiyor ...

hepinize kolay gelsin ,sizlere tavsiyem her gün tartilmayin psikolojik etkiler sizi ..

çok tebrik ediyorum seni. olağanüstü bir başarı.umarım bizim hikayemiz de seninki gibi mutlu sonla biter.

kızlar yarından itibaren amerikan kalp vakfı diyetini yapacağım. 30 günde 10 kilo veriyormuşuz.tam anlamıyla uyacağım.sporla da destekliycem.
bakalım 30 günde gerçekten de 10 kilo verilebiliyormuyuz.o 10 kiloyu verince de tatile gideceğim.umarım veriliyordur.

kalp vakfının diyeti benim bildiğimse sadece üç dört gün yapılıyor 3 günde dört kilo veriyorsun acaba onumu diyorsun eğer oysa bir ay tehlikeli olmazmı acaba içinde dondurma falanda var hani ayrıca bugün tartıldım malesef iki gün kaçamak yaptığım için bu hafta birbuçuk vermişim hemen toparlandım tam hız devam edicem 65 buçuk çıktım

kalp vakfının diyeti benim bildiğimse sadece üç dört gün yapılıyor 3 günde dört kilo veriyorsun acaba onumu diyorsun eğer oysa bir ay tehlikeli olmazmı acaba içinde dondurma falanda var hani ayrıca bugün tartıldım malesef iki gün kaçamak yaptığım için bu hafta birbuçuk vermişim hemen toparlandım tam hız devam edicem 65 buçuk çıktım

o dediğin kalp vakfı 1,bu kalp vakfı 2. 30 gün boyunca aynı menü zaten..1,5 çok iyi ya kaçamağa rağmen.65,5 zaten ayrı bir güzellik.benim hedef kilom o
civar.ben dün akşam 20yaş dişimi çektirdim o yüzden bu gün diyet yapamadım.sıvı ve yumuşak gıdalarla beslen dedi doktor.artık bu gün de geçti.ama
kaytarmıyorum gerçekten,zorunluluk...
o zaman haftaya senden 63,5 bekliyorum.ben de bir an önce toparlanıp devam edicem.

öncelikle geçmiş olsun,sağlık herşeyden önce gelir.inşallah önümüzdeki hafta dediğin gibi olur çünkü 65 de çok uzun süre kalmıştım takılabilir bakalım kararlıyım dönmek yok lütfen sende dönme sakın bu hafta veremesem bile eninde sonunda kurtulucam lanet kilolardan (inşallah beraber)

teşekkür ederim.kesinlikle vazgeçmiycem.yarın 30 günlük programım başlıyor.30 gün boyunca diyete kelimesi kelimesine uyucam.başarıcaz ben inanıyorum.

başlığı boş bırakmaya gelmez,bir şeyler yazayım dedim.30 günlük amerikan kalp vakfı diyetine başladım.bu gün 2.günüm.bittiğinde 71 kilo olmayı hedefliyorum.
hadi bakalım.:KK61::KK66:

bende onbeşine tatile gidicem 60 olmayı planlıyorum ama zor görünüyor bari 62 olsam boyum kısa denizde kötü görünmekten korkuyorum hadi hayırlısı bakalım

slm kızlar tebrik ediyorum sizi azminizden dolayı.bende diyet ve spor yapmaya başlayalı 5 gün oldu.2 gün sonra tartılacağım inş verebilirin.bu arada boyum 1.65 kilom da 65 maalesef :KK43: ramazandan dolayı kızlar bende iftarda salata çorba ve ne varsa ana menüde az da ondan tüketiyorum.yemekten sonra yeşil çay biberiye,mate yi karıştırarak içiyorum ondan sonrada 1 sa yürüyüş yapıyorum sauna eşofmanıyla çok felaket terliyorum :))) ayrıca bende göbek çok fazla aömacım bu göbekten kurtulmak bu yaptıklarımla kurtulabilir miyim kızlar bu göbekten :2: yürüyüşe çıkmadan önce göbek bölgemede biberiye yağını sürüyorum.yürüyüşten geldikten sonrada meyvemi yiyorum yeşil çay içiyorum tekrar sahurada komposto vs ile yapıyorumm beş günden beri bunları uyguluyorum hedef 55 ama bir ayda 55 zor gibi 60 olsa da yeter şu göbeğimden bir kurtulsam mekikte çekiyorum ama çok etkili değilmiş gibi geliyor bana :44:

X