ŞUBAT 2018 TÜP BEBEĞE BAŞLAYACAKLAR VE DONDURULMUŞ TRANSFER OLACAKLAR BURAYA

c
Canım allah sana da nasip etsin. Zaten bu durum sebepsiz infertilite yaşayanlarda çıkan bilimsel bir araştırma. Herkesde olacak diye bişey yok tabiki. Ama bütün olumsuz faktörler sende de mevcutmuş, valla ben kredi borcumuz olmasına rağmen çok iyi işimi bıraktım, dediğim gibi herkesin önceliği farklıdır. ben anne olmak için canımı veririm. Sağlıklı çocuk büyütmek kolay değil kaynanama hatta anneme bile emanet etmem çocuğumu ben kendi ellerimle büyütücem allah kısmet ederse. Zaten x -ray konusu hamile kaldıktan sonra olumsuz etki bırakıyormuş, çocugun kalp,böbreklerinde. Hatta zihinsel sorunu bile olabiliyormuş ilk 10 yaşına kadar çıkabilyiormuş. Kuzenim yaşadı, onun iş arkadaşlarında da aynı sorun yaşanmış, ben sadece bilgilendirmek istedim. İsteyen herkes hamiş kalsın inh.

Allah razi olsun buarada :) siz ne durumdasınız şuan. Yeni mii toplandı
Benim tedavim cok uzun oldu benim baska merkezde bu 2.denemem yazin toplandi donduruldu aralikta miyom ameliyati oldun doktorum rahim toparlansin dedi nisanda gidecem rabbim insallah bu sefer nasip eder hep biseyler cikti mani oldu bilmiyorum sonuc ne olacak

Canim zaten hamile kalinca x-ray cihazindan gecmiyorsun

Zamanini bekliyor iste bebişin. Inşallah gelcek nisanda hayirlisiyla sana da dua edicem takip edicem seni baya bekletmis miyom olunca oyle mi oluyormus

Doktor hakli gebelik surecinde anne dinlenmeli. Hayvanlar aleminde bile boyle gebe disi ava cikmaz beslenir digerleri tarafindan. Yani kaba bi ornek oldu ama gebelik cok özel bi durum cok hassas olunmali cok iyi gecirilmeli anne mutluysa bebekte payini alir

Canim zaten hamile kalinca x-ray cihazindan gecmiyorsun
canım cihaz kapalı tutulsa da hiçbir etkisi olmuyor aynı radyasyona maruz kalıyorsun, sen geçtikten sonra bir de eşyalarını cihaza koyuyorsun falan hepsi faso fisoymış yani. dikkat etmekte fayda var. hatta hamileyken çok fazla avmlere gitme demiş doktor.

Kizlar bisi merak ediyorum catlatma ignesinin etkisi 12 gunde geciyor ya 2 tane birden vurununca da mi ayni oluyor. iki tane vurunan varmi etkisi ne zaman gecti

Sağ oun kızlar heyecan dorukta bakalım ne olacak.
Ama ilginçtir ki geçen transferde de olmuştu yine oldu bu gece, sürekli geriniyorum uykuda, gerinirken uyanıyorum falan.karnımı özellikle çık geriyorum. Acaba ilki o yüzddn mi kimyasal oldu yine mi öyle olacal diye korkuyorum şu an. Yaşayan var mı böyle bir şey?

Transferin hayırlı olsunn canım inşallah sımsıkı tutunur kuzun sana
Bneimde ilk denememde gerilmeler olmuştu ama asla belirti değil bence.
Takma kafanaa korkutmada kendini bol bol dua et

Sağ olasın, inşallah... Gerilme değil canım kendi kendimi geriyorum acaba diyorum zarar mı veriyorum... Ama bilerek değil uyurken yapıyorum ve hemen uyanıyorum sonrasında

Benimde kimyasal olmustu dediğin gibi gerinesi geliyor insann bende ayni seyi düşünmüşüm. Ama sanmıyorum etkisi oldugunu.birde benim kramp giriyor ayagima ordan anliyorum tuttugunu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…