Sürekli kaba davranan bir eş..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben zaten bayram için kendi memleketime gidiyorum şimdi. Arabada oturup onu beklemedim , otobüs saatine kadar kızımın karnını doyurmam lazımdı , aç yola çıkaramazdım . Sanırım arabayı alıp gitmeme sinirlendi . Ama dediğim gibi oturup ta bekleyemezdim o oruçtu gidip yedi

Bayram için gidiyor gibi gitmemişsinşz ama. Biraz değişik duruyor buradan.

He gelirse kabul ederim diyorsunuz. O zaman yapacak bişey yok.
Öyle bişey demedim
Kızımla iki kişilik bir hayat istiyorum ve bunu mümkün olduğunca az rezil olarak kurmak istiyorum . Görevden gelince karşıma alıp konuşacağım bitti diyeceğim . Evden gitmesini söyleyeceğim

Valiz koymuştum kapıya . İki gün gitti sonra geldi konuştuk tamam dedi vs vs yine aynı ..
Artık beklemeyin düzelir diye, düzelmeyecek çünkü. Böyle topun ağzında hayatları nasıl yaşıyorsunuz aklım almıyor. Neden , ne uğruna?

Artık beklemeyin düzelir diye, düzelmeyecek çünkü. Böyle topun ağzında hayatları nasıl yaşıyorsunuz aklım almıyor. Neden , ne uğruna?
Düzelmesini beklemiyorum. Umudumu yitirdim z. On gün sonra gelecek kızım incinmeden sakin bir sekılde bu yükten kurtulmayı başarmak istiyorum sadece

Öyle bişey demedim
Kızımla iki kişilik bir hayat istiyorum ve bunu mümkün olduğunca az rezil olarak kurmak istiyorum . Görevden gelince karşıma alıp konuşacağım bitti diyeceğim . Evden gitmesini söyleyeceğim
Rezillik her türlü çıkacak, kaçış yok. Rezil olmuş zaten evlilik çünkü.

Erkeklerin kadınları evden gönderme isteğine, aileye paket gibi bırakmalarına, buna razı gelinmesine çok sinir oluyorum. Yanınızda çocuğunuz da var ayrıca.ne kendini bilmez bir " "adam".

Siz zaten herşeyi iki kişilik yapip, yaşadığınızı yazmıştınız daha önce. Ayrılsanız hayatınızda çok büyük bir değişiklik olmayacaktır. Kesin kararınızı verip öyle davranın, eve gelme deyip iki gün sonra ikna olacaksanız, hiç bulaşmayın o işlere.

Siz gittiğinizde de o evde olmasın eşyalarını alıp gitsin o ev sizin ve kızınızın daha çok hakkı

Neden surekli birbirinizi evden kovuyorsunuz? Orasi ikinizinde evi, birbirinizi kovma hakkiniz yok bence. Boyle birbirinizi kovdugunuz surece evinizi kabullenip, sahiplenemezsiniz. Ayrica siz essiniz kanli bicakli dusman degilsiniz. Ayrilmak istiyorsaniz da hem gecen zamanin hatrina hem de cocugun hatırına evden kim ayrilacaksa yeni ev tutma, duzen kurma surecinde ayni evde arkadas gibi didismeden yasamalisiniz. Hep atesli, kırıcı tartismalarla evlilikler sonlanmak zorunda degil. Anlasamayan iki insan medenice konusarak birbirlerine destek olarak ayri bir duzen kurup ayrilabilir. Bence oturup guzelce konusun ya bu evden kovma huyunu birakip agzinizdan cikani dusunerek konusmak icin soz verin ya da ayrilin

Neden surekli birbirinizi evden kovuyorsunuz? Orasi ikinizinde evi, birbirinizi kovma hakkiniz yok bence. Boyle birbirinizi kovdugunuz surece evinizi kabullenip, sahiplenemezsiniz. Ayrica siz essiniz kanli bicakli dusman degilsiniz. Ayrilmak istiyorsaniz da hem gecen zamanin hatrina hem de cocugun hatırına evden kim ayrilacaksa yeni ev tutma, duzen kurma surecinde ayni evde arkadas gibi didismeden yasamalisiniz. Hep atesli, kırıcı tartismalarla evlilikler sonlanmak zorunda degil. Anlasamayan iki insan medenice konusarak birbirlerine destek olarak ayri bir duzen kurup ayrilabilir. Bence oturup guzelce konusun ya bu evden kovma huyunu birakip agzinizdan cikani dusunerek konusmak icin soz verin ya da ayrilin
Medenice yaşayamayan medenice ayrılamıyor maalesef.. Zaten oturulup konuşunca sonuç gösterecek insan bunları tekrar yapmazdı. O dediğiniz magazin haberlerinde oluyor.

Beni evden kovmadı , zaten dışardaydık ben bayram için memleketime gideceğim ve bana oradan geri donme diyor bu arada ev benim , peki nasıl cingar çıkarmalıyım yani rezillik sevmiyorum. Cevap olarak . Döndüğümde evde olma , bıktım artık senden , yazdım
Ay çok sinir oldum. Cevap olarak “sen kimi kimin evinden kovuyorsun lan i.t” yazardım herhalde. İçimden canavar çıktı iyi mi 😳😳😳

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X