Sürekli yiyorum

Max weber

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2017
311
215
Herkese merhaba bir aydır falan artık sağlıklı besleneyim şunu bunu yemeyeyim diyorum. sabah kalkıyorum kahvaltımı sağlıklı Bi şekilde yapıyorum geç yaptığım için ancak ikindi vakti tekrar acıkıyorum sonra abur cubur kuruyemiş falan derken midem çöplük gibi oluyor kilo problemim yoktu ama birkaç kg da aldım bu dengesiz beslenme yüzünden üzerimde Bi üşengeçlik sporunda bıraktım Bi türlü kendimi toplayamıyorum motivasyona ihtiyacım var kendimi nasıl motive edebilirim

Herkese merhaba bir aydır falan artık sağlıklı besleneyim şunu bunu yemeyeyim diyorum. sabah kalkıyorum kahvaltımı sağlıklı Bi şekilde yapıyorum geç yaptığım için ancak ikindi vakti tekrar acıkıyorum sonra abur cubur kuruyemiş falan derken midem çöplük gibi oluyor kilo problemim yoktu ama birkaç kg da aldım bu dengesiz beslenme yüzünden üzerimde Bi üşengeçlik sporunda bıraktım Bi türlü kendimi toplayamıyorum motivasyona ihtiyacım var kendimi nasıl motive edebilirim
Abur cuburu eve hiç almamakla başlayın. :KK66:

Bence beyinde bitiyor iş. Eğer iştah kontrolü yoksa insan evdeki saçma sapan şeyleri bile yiyebiliyor. Ama o kontrol sağlandıysa abur cuburlara dönüp bakılmıyor bile.

Ya işte onlar da yemesin...çok kötü içerikleri. Evde sağlıklı alternatifleri siz yapabilirsiniz. N nscckts 'in açtığı konumuza bir göz attın. Çok güzel tarifler var.
:KK68:

Hilalberil çözümü kolay sağlıklı atıştırmalıklar var yerine koyma metodları var
Abur cubur alma evde kendin yap :)

X