takı sorunsalı

En iyisi ne takacaksanız takıp unutmanız, en iyisi beklentisizlik bence. Eğer çeyrek takıp "ben ona taktım o benimkine gelmedi bile" diye üzülecekseniz asla ve asla altın takmayın. Bir yuva kuruluyor siz de buna destek oluyorsunuz. Sizin imkanınız var ve karşı tarafın da ihtiyacı varsa hayır yapıyormuşsunuz gibi düşünün.
evet sanırım çeyrek taksam üzülürüm beklerim ama ne takarsam beklenti içinde olmam onu çözemiyorum tabi en iyisi dediğiniz gibi taktım beklemiyorum moduna girmek ama ben pek giremem

200 ₺ takarim max. Düğünden sonra görüşeceğini sanmıyorum. Gorusurse davranışları duzelirse yani kendimi kullanılıyormus gibi hissetmezsem evin iyi hediye götürürüm( o da 200₺lik olur)

Kız kıyamam sen nerde oturuyorsun? Gel bana arkadaş ol bırak şu çıkarcı, bencil, düşüncesiz tipi. Ben seni bakkala bile yollamam. Ne münasebet hem işlerini yaptıracak hem böyle düşüncesiz davranacak. Tak 200 tl gitsin. Düğündende takıdan hemen sonra kalk. Bize gel kahve içelim daha malbul.

Canım benim yaaa 😊 ay şuan yazdıkların banan ne kadar iyi geldi anlatamam 💙💙💙 işte anlatmak istediğimi anlamışsın bencil ve düşüncesiz olması
Beni üzdü düşüncesizlik beni üzüyor ben öyle değilim çünkü galiba sen ankaradasın ben orda değilim keşke olsam vallahi çok isterdim tanışmayı

X