takı sorunsalı

Başka türlü içi rahat etmeyecek, düğüne gidecek... Gitmese daha iyi ama belli olmaz belki böylesi iyi olur sonuç kötü olursa da hata yapa yapa öğreniyoruz ☺️
aynen öyle belki bazı hataları görüp tecrübe de edinmek gerekiyordur belki de bu lazımdı bunu ögrenenmem gerekiyordur

pek çevremde kimse yok bende biraz sosyal çevrem olsun diye sineye çekiyorum
Gitmeyin.
Bu arkadaşınız size sosyal çevre sağlamaz zira baya baya insan seçip ayırıyor ,kullanıyor işine geldiği gibi.
Ben olsam gitmezdim ne takacağım diye düşüneceğime. Ne hali varsa görsün der geçerdim

Gitmeyin.
Bu arkadaşınız size sosyal çevre sağlamaz zira baya baya insan seçip ayırıyor ,kullanıyor işine geldiği gibi.
Ben olsam gitmezdim ne takacağım diye düşüneceğime. Ne hali varsa görsün der geçerdim
teşekkür ederi ama büyük ihtimal giderim kısa zaman olduğu için ne yaşadıkta gelmedin diyebilir çünkü yüzleşmedim bu konu ile ilgili gitmezsem sonradan tüm bagımı koparmalıyım ki düğünden sonra da beklemesin

teşekkür ederi ama büyük ihtimal giderim kısa zaman olduğu için ne yaşadıkta gelmedin diyebilir çünkü yüzleşmedim bu konu ile ilgili gitmezsem sonradan tüm bagımı koparmalıyım ki düğünden sonra da beklemesin
Koparın ne olacak ki.
Zaten evlenince de emin olun sizinle görüşmeye vakit yaratmayacak bir tip bu,bahanesi de eşi olacak.

bunu durum benimde aklıma geldi
Bu sebeple bence bir bahane bulun gitmeyin,sizinle görusmek istiyorsa zaten arar,evine gidersiniz hediyesini alıp iyi niyetini görür emin olursanız ama şu durumda benim gözümde insanları kullanan biri belirdi sadece. Arkadaşınızın iyi niyetinden şüpheliyim.

Sen zaten gemileri yakmışsın.
Senin kırıldığın nokta kuaför ise yanlış noktadan baktığını söylemek isterim. Kuaföre artık cümbür cemaat pek gidilmiyor. Kuaförler aynı anda çok gelin saçı yapmak istediğinden de çok kişi almıyor. Sayıyı önceden veriyorsun.
Hayırlısı olsun.
Ekleme: beni bozan geren ya da sevmediğim bir insanla asla kuaföre de gitmem gelinlik de seçmem saç makyaj da konuşmam. Sizce arkadaşınız sadece araçl getirip götürdüğünüz için mi sizinle gitti o halde?
ekleme kısmını tam olarak anlayamadım ama anladığım kadarını yorumlayayım siz arkadaşınız da sizi sevdiği için çağırdı yoksa neden çağırsın demek istediniz sanırım =) şöyle ki ben güzellik alanında baya bilgiliyim iyiyim de gelinlikte zevklerimiz bir diye hatta sonra başkalarına da gösterdiği halde benim onunla gittiğimde direk bu dediğim gelinliği aldı kuaför konusunda da nasıl yapar bilmiyorum gel bak beğeniyor musun, iyi buluyor musun aslında iyi anladığım bir alan olduğu için çağırdı bunu da net anladım belli etti

Niçin aramış?
Ne yapıyorsun niçin Aramıyorum diye yoğundum dedim Tesadüfen nikahına düğünden bir hafta önce yapacağını öğrendim bundan da haberim yoktu AA senin haberin yokmu dedi sonra tekrar ben kimseyi yanımda istemiyorum şahitler gelicek dedi bende ben zaten nikah salonundaki nikahları sevmiyorum dedim sonradan bana sen düğünde ne giyeceksin dedi

Bende düşünmediğimi daha bakmadığımı söyledim çok az zaman kaldığı için artık düşünmemi söyledi

Bende düşünmediğimi daha bakmadığımı söyledim çok az zaman kaldığı için artık düşünmemi söyledi
Tekrar söylediğim gibi bir yarım gram alın gidin gitmezseniz ayıp edeceğinizi de düşünüyorsunuz. Fazla takıp da sonradan üzülmeyin en azından oturup bir kahve içtiğiniz günler hatrına yeterli

Tekrar söylediğim gibi bir yarım gram alın gidin gitmezseniz ayıp edeceğinizi de düşünüyorsunuz. Fazla takıp da sonradan üzülmeyin en azından oturup bir kahve içtiğiniz günler hatrına yeterli
Aynen haklısınız oturup yiyip içtiğim bir insandı yani ayıp etmekten öte açıkladığım gibi

Ha bu arada
normalde akşamları yürüyorduk son Zaman’larda baya oldu gitmedim yine çağırdı işlerim vardı son günlerimiz farkında mısın dedi evet te düğünden sonra görüşmeyecez mi yani böyle diyorsun dedim yoo görüşüceğiz dedi 😂😂😂 ama sanırım artık yürüyemeyiz dedi

Ha bu arada

normalde akşamları yürüyorduk son Zaman’larda baya oldu gitmedim yine çağırdı işlerim vardı son günlerimiz farkında mısın dedi evet te düğünden sonra görüşmeyecez mi yani böyle diyorsun dedim yoo görüşüceğiz dedi 😂😂😂 ama sanırım artık yürüyemeyiz dedi
Evlenince özellikle evliliğin ilk zamanlarında birlikte vakit geçirmeniz azalacaktır bu doğal. Boş günü bu defa iki kişinin ortak arkadaşlarına dağıtmak gerekecek. Bence siz girmeyin gerçekten düğüne. Çünkü her hareketi başka anlayacaksınız bence.

Evlenince özellikle evliliğin ilk zamanlarında birlikte vakit geçirmeniz azalacaktır bu doğal. Boş günü bu defa iki kişinin ortak arkadaşlarına dağıtmak gerekecek. Bence siz girmeyin gerçekten düğüne. Çünkü her hareketi başka anlayacaksınız bence.
Yani her hareketi diyince normal hareketleri ben mi yanlış anlıyorum tabi ki de evlendikten sonra zamanının daha azalacağının farkındayım tabi ki eş ailesine de ayrı zaman ayırır velhasıl bana hiç zaman da ayırmayabilir farkındayım

Eski konuları okudum da bu düğüne gideceğiniz arkadaşına size Mobbing
Yapan arkadaşınız mı

X