Tüp Bebek Merkezleri Tayfun Ba'n hastalar, burada deneyimlerimizi paylaalm

tedavin hayırlı olsun evet ilaçlar ayrı bizde şimdiye kadar 460 lira harcadık ilaçlara üstelik puregonu bi arkadaştan aldığım halde dahada alıcaz transferden sonra

bugün randevum 10 daydı beni 11 de aldılar ilk kez bukadar bekledim

olumsuzlukları kafandan at bazen herşey çok iyi olur kaliteli yumurta siperm ama tutmayınca tutmaz
bazende durumun iç açıcı değildir ama bi bakmışsın herşey çok güzel devam eder nasip
tayfun bey banada çok ümitli konuşmadı çünkü tahlillerim çok iyi değil ama elimden geleni yapacam dedi bende ona güvendim başladım ALLAH sonunu getirmeyide nasip eder inşallah hepimizin

İnşallah eger yoğunluk olurda beklersem yazarım ben burdayim diye:) cmtesiye denk gelir mutlakaaa :)

benim çarşamba yumurtalar toplanacak cuma yada cumarteside tarnsfer olur heralde cumartesi olursa karşılaşırız

Çok heyecanlıyım ayyy geldim bekliyorum az sonra giricem içeri kalbim küt küt kizlar keske biriniz burda olsaydi...

keşke 9 buçuğa randevu alsaydım ozaman yanında olurdum heyacanına ortak olurdum

hadi hayırlısı inşallah RABBİM kucağına almayı nasip etsin
ammmiiiin inşallah bizde o aşamalara geliriz güzel heyacanlar

yumurtalar 18 mlm olmuş bu akşam 10 da çatlatma iğnemi olucam çarşamba sabah 8 de toplanacak:18:

Canimmmm hadi hayirlisii en heyecanlı asamalar başlıyor desene transferden sonra sakinkendini yorma ananas ye lifli bagirsaklari rahatlatiyor ve embriyonun tutunmasına destek oluyor dualarim sizinle olcak kac yumurtan olustu

Amin canimmm inşallah pespese bebisle rimize kavusucagiz içimde oyle bir his var:)

Son düzenleme:

Canimmmm hadi hayirlisii en heyecanlı asamalar başlıyor desene transferden sonra sakinkendini yorma ananas ye lifli bagirsaklari rahatlatiyor ve embriyonun tutunmasına destek oluyor dualarim sizinle olcak kac yumurtan olustu

evet bi geçseydi tarnsferde en çokta ondan korkuyorum
çok sağol 2 yumurtam var inşallah onlarda güzel gelişir
eşime söyledim alacak ananas

Amin canimmm inşallah pespese bebisle rimize kavusucagiz içimde oyle bir his var:)

amiiinnnn inşallah

arkadaşlar ...lucrin den sonra hangi ilaç ve iğnelerle devam ediyoruz...isimlerini yazabilirmisiniz

arkadaşlar ...lucrin den sonra hangi ilaç ve iğnelerle devam ediyoruz...isimlerini yazabilirmisiniz

seninki uzun protokol benimki kısa oldu lucrin kullanmadım
ben adetin 3. günü klomenle başladım 7. güne kadar akşamları 2 tane birden yuttum
6.günü puregona kullanmaya başladım 150 doz
9.gün orgalutran da kullanmaya başladım yumurtalar baskılansın diye 4 gün kullandım 12. güne kadar
12. günde çatlatma iğnesi oldum ovitrella bugünde 14. gn yumurtallar toplandı

Yumurta toplanma işlemi sonrasında agri oldu mu cnm benim çok oldu agri kesici iğne oldum ..bana da kisa protokol uygulandi reglimin ikinci gunu 150 doz pregon sonra beşinci gün 175 doz sonra yumurta baskilayici igne uc tane 10.gunde yumurtalar toplandi 3 .gün transferi oldu :)

ağrı oldu ağrı kesici hap aldım ama çabuk geçti şükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…