Tecrubesi olan

Cocuk istemiyorum ama her ihtimale karşı pozitife dönermi diyorum dava accamya onume engel olmasın diye bide ben söyledim çocuk istemiyorum güvenmiyorum diye beni kapıya bile cikarmiyodu eczaneye gidip hap bile alamadım
İstemiyorum mu ? Kusura bakmayın ama negatif olunca kimyasal olunca uzulmussunuz test yapmak için bekleyin demişler sabredemem falan demişsiniz dışarı çıkamıyorum diyorsunuz ama iki de bir gidip kan verebiliyorsunuz söyledikleriniz de çok çelişiyorsunuz bu ay korunmadik diyebiliyorsunuz

Cocuk istemiyorum ama her ihtimale karşı pozitife dönermi diyorum dava accamya onume engel olmasın diye bide ben söyledim çocuk istemiyorum güvenmiyorum diye beni kapıya bile cikarmiyodu eczaneye gidip hap bile alamadım
Hamilelik davada onunuze nasil bir engel olabilir?

Bakin kaldığım yer ilce herkes birbirini tanir zaten ailesiyle birlikte kaldim 3 ay markete bile gidemiyodum kendimi geri çektim bu konuda defalarca hatta odamı bile ayırdım ama evliyken beceremedim malesef
Ya lütfen kendinizi kandırmayın bizi de kandırmayın konularinizda gayette gebelik istemissiniz düşük yapmışsınız dışarı çıkartmayan adam hastaneye goturmez bile siz bu adamdan gerçekten boşanmak istiyor musunuz ?

İstemiyorum mu ? Kusura bakmayın ama negatif olunca kimyasal olunca uzulmussunuz test yapmak için bekleyin demişler sabredemem falan demişsiniz dışarı çıkamıyorum diyorsunuz ama iki de bir gidip kan verebiliyorsunuz söyledikleriniz de çok çelişiyorsunuz bu ay korunmadik diyebiliyorsunuz
Bakın dışarıdan gördüğünuze göre yorumluyorsunuz elbet ki üzüldüm olmasına ayri üzüldüm düşmesine de üzüldüm tamam benim sucum yoktu ama içimde bir parça taşıdım 1 ayda olsa.bi yandan da iyi oldu da dedim bunun bu hareketlerini gorunce . ayrica kan verdim cok kez evet ve hep o götürdü kan vermeye zaten bana mecbur kalsin diye cocugu isteyen oydu .bekleyememeye gelince surekli ağladım Allahim olmasin diye kendime eziyet ettim arkadaşlarımdan da destek aldım bu konuda ben aglamaktan gözümde yaş kalmadı ama olduysa da değiştiremem sonucu varsa da merak ediyorum bekleyemiyorum kendimi toplamam lazım kafamı dağıtmaya çalışıyorum şuan dilekcem bile hazır bekliyo

Bakın dışarıdan gördüğünuze göre yorumluyorsunuz elbet ki üzüldüm olmasına ayri üzüldüm düşmesine de üzüldüm tamam benim sucum yoktu ama içimde bir parça taşıdım 1 ayda olsa.bi yandan da iyi oldu da dedim bunun bu hareketlerini gorunce . ayrica kan verdim cok kez evet ve hep o götürdü kan vermeye zaten bana mecbur kalsin diye cocugu isteyen oydu .bekleyememeye gelince surekli ağladım Allahim olmasin diye kendime eziyet ettim arkadaşlarımdan da destek aldım bu konuda ben aglamaktan gözümde yaş kalmadı ama olduysa da değiştiremem sonucu varsa da merak ediyorum bekleyemiyorum kendimi toplamam lazım kafamı dağıtmaya çalışıyorum şuan dilekcem bile hazır bekliyo
O zaman kurtulun böyle bı adamdan okumussunuz da bilginiz var cahil değilsiniz lütfen adamdan kurtulun

O zaman kurtulun böyle bı adamdan okumussunuz da bilginiz var cahil değilsiniz lütfen adamdan kurtulun
Dilekcem hazır ama ailemden para almak istemiyorum az bir eksiğim kaldı kendi ayaklarimin üzerinde durmak istiyorum onu halledip hemen dilekçeyi işleme koycam okuluma da devam edeceğim 1 yıl gecikmeli olur sadece onada hata yaptım der gecerim demek zorundayım önemli olan hatayı surdurmemek degilmi

Arkadaslar psikolojik olarak oyle çökkun bir donemdeyimki normalde böyle yazip konuşmayı pek de sevmem ama içim çok yaniyor kaçarak evlendim 22 yaşındayım ailem başka şehirde olduğu için istemedi 2 kiz kardeşiz zaten uzağa vermem dedi ve dinlemedim evlendik aslında ben evlenmeyi yanlış buluyordum ama oldu sonra anlaştık kendi aramızda ne senin ailenin dediği olsun dedik be benim onun ailesi merkeze 2 saat olan bir ilçede oturuyordu bende merkezde olan istedim küçük bir yer oturduklari ilçe ve hersey laf söz ediliyor tamam dedi aradan 3 ay geçti ve beni hep oyaladi ailesi ile oturdum ne zmn sorsam üzerime yürüdü adli kontrol sartim var gidemem dedi polisle mi ne kavga etmiş is bulamam dedi daha sonra zaman istedi ne biliyim geçinemem orda dedi basta bilmiyomuydun dedim bazen haklisin dedi ama zulüm etmeye devam etti sonra bende iyice hırçınlastim hamileymism sevindi ilk bir iki gün sonra mahkeme gunu vardi o gün kararla ilgili sonucunu merak ediyo tabi insan karısı olarak sordum cvp vermedi ve küstük sonra ben yattım sonra annesine bagirarak anlamiyo laftan falan dedi sustum uyumaya çalıştım neyse duramadım kapıyı çarptım ne zn diycen sonucu dedim bağırdım merak ettiğimi bilmiyomysun dedim üzerime yurudu ve hamile oldugumu bildigi halde kafama sert bir şekilde vurdu annesi araya girdi ve benden düğünden takılan altınları istedi bende çıkarıp kafasına attim ve ailemde yanımda olmadığı için sustum beni vuran birine sarıldım arkadaslar ağladım ona ya ona sarıldım oda bana sarildi aslında boyle yapmak istemediğini sinirlerine hakim olamadığını beni ailemin doldurduğunu söyledi .kavga ettik .2 ay ailemin yanına göndermedi en son birgun kacacaktim camdan tuttu ve 2 gun sonra göndereceğini söyledi yemin etti ve gönderdi oda gideceğim gun bana yemin et geri geleceksin demi dedi bende ettim o an ağlıyordu sonra zaten ben ev tutcanmi sozunu tutcanmi dedim geliyorsan gel gidemem dedim dedi ve bana suan yeminini tutmadın diye eziyet ediyor engelledi davayi accam dedim açarsan ac dedi sizce ne yapayım tekrara hamilelik durumum var beklememin tek nedeni o biraz uzun ama bana yardımcı olurmusunuz
Kaçarak evlendim deyince bende orda film kopuyor. Bunu anlayamıyorum. Gerisini okumadım. Allah yardımcın olsun. Umarım çocuğun yoktur.

Kaçarak evlendim deyince bende orda film kopuyor. Bunu anlayamıyorum. Gerisini okumadım. Allah yardımcın olsun. Umarım çocuğun yoktur.
Bende öyle düşünürdüm hatta herkes şok oldu birinci üniversitemdn mezun oldum bir hevesle 2.universiteme başladım kendimce plan yaptım hayati hic gelişi güzel yasamadim evet kaçtım ama yapamadım aglaya aglaya bir hal oldum aileme cok duskundum geri de donemedim aileme anlatamdim çoğu şeyi çünkü anlatsam gelir alirlardi ne pahasina olursa olsun zarar gelirdi aileme karşısında ki insanın ne yapcagi belli olmaz bide derler ya her horoz kendi çöplüğünde oter diye korktum .çocuğumda suanlik yok reglim geçti 2 gun ama adet agrisi gibi yoklayan ağrılarım var inşallah yoktur test yaptım negatif

Ya lütfen kendinizi kandırmayın bizi de kandırmayın konularinizda gayette gebelik istemissiniz düşük yapmışsınız dışarı çıkartmayan adam hastaneye goturmez bile siz bu adamdan gerçekten boşanmak istiyor musunuz ?
Kendiyle cikartiyodu zaten sonuc kagidini bile kendi aliyodu ama doktora mecbur benim girmem gerekiyordu.

Kendiyle cikartiyodu zaten sonuc kagidini bile kendi aliyodu ama doktora mecbur benim girmem gerekiyordu.
Tamam lütfen boşanma davası ac ve kurtul lütfen bu zaman da böyle eve hapsetmemeli kaçıncı zaman da yaşıyoruz

Bak hatta annesini de götürdü yemin ederim annesi de giriyodu ben tek başıma giremiyodum o odaya hamile kalırsam beni göndermez isler zorlaşır diye hamile oldugumu bile saklayamazdim

Bende öyle düşünürdüm hatta herkes şok oldu birinci üniversitemdn mezun oldum bir hevesle 2.universiteme başladım kendimce plan yaptım hayati hic gelişi güzel yasamadim evet kaçtım ama yapamadım aglaya aglaya bir hal oldum aileme cok duskundum geri de donemedim aileme anlatamdim çoğu şeyi çünkü anlatsam gelir alirlardi ne pahasina olursa olsun zarar gelirdi aileme karşısında ki insanın ne yapcagi belli olmaz bide derler ya her horoz kendi çöplüğünde oter diye korktum .çocuğumda suanlik yok reglim geçti 2 gun ama adet agrisi gibi yoklayan ağrılarım var inşallah yoktur test yaptım negatif
Düzenli adet görüyorsan adetin geçtikten sonraki test güvenilirdir.

Ailenle aranı düzeltmeye bak. Kimse doğurduğuna sırtını dönemez gözü yarıda kalır. Ben çok pişmanım de. Gözünden akan yaşı annen siler. Baban elinden tutar korkma canım.

İlişkileri bıçak kesmez herzaman geri dönüş yolu vardır. Aileni arkana al. Sonra napıcaksan yap.

X