Tek Başıma Otel Tatili(Eğlenmek için)

Abi kızcağız tatil yapacak niye bebelerinizi sokuyorsunuz araya? Bebelerinizi de alın gidin kızı rahat bırakın 😂😂
Hahaha😂😂

Ben tek başına tatilden korkarım yaaa. keşke sizin kadar cesaretli olsam, ne güzel 🤭 en basitinden yüzmeye gittiğimde telefonu alırsam plaja, eşyalarıma bakmaktan yüzemem bile 😂 iyi eğlenin dilerim 🙏🏻
😂😂 bende daha cesaret edemedim edince yazacağım buraya😃

Tebrik ederim sizi, evde bunalıma girmek yerine eğlenmeyi tercih etmişsiniz. Siz anlatırken bile rahatladım, gücünüzü burdan hissettim inanın.
Gidin gezin, tozun, canınızın istediği her çılgınlığı yapın.
Keşke ben de gelip yatağın altına saklansam, bedava tatil 😂

Bende boşanalı 3,5 ay oldu çoklkl zor sıkıntılı süreçlerden geçtim
bende istiyorum böle bi tatil sıkılırmıyım onu bilmiyorum işte
Şimdiye kdr gittiğim otellerde hep aile olarak gelmişlerdi!!
Siz neden boşandınız yaş kaç sizdede çocuk yok sanırım?
Beraber gidin, eskileri gömersiniz :)

Ben tek başına tatilden korkarım yaaa. keşke sizin kadar cesaretli olsam, ne güzel 🤭 en basitinden yüzmeye gittiğimde telefonu alırsam plaja, eşyalarıma bakmaktan yüzemem bile 😂 iyi eğlenin dilerim 🙏🏻

ee birileri ile gidince birisi eşyaların başında mı oturuyor

yani eşim ve çocuğum ile tatile:dondurma::dondurma: gittim nöbetleşe mi yüzeceğiz

ya da sevgili ile tatile gidince X sen gir ben dışarıda bekleyeceğim, ben girerken de sen otur mu diyeceğiz:skandal:

ee birileri ile gidince birisi eşyaların başında mı oturuyor

yani eşim ve çocuğum ile tatile:dondurma::dondurma: gittim nöbetleşe mi yüzeceğiz

ya da sevgili ile tatile gidince X sen gir ben dışarıda bekleyeceğim, ben girerken de sen otur mu diyeceğiz:skandal:
Yok ayol. Eşimle otele gittiğimde genelde telefonları odada bırakırız. Bunun sebebi de tatile gelmişiz, telefondan ne kadar uzak o kadar iyi 🤭 ama günübirlik kaçıyoruz bazen yakın bi yerlere. O zaman ikimizin de gözü hep sahilde oluyor 😂

Yok ayol. Eşimle otele gittiğimde genelde telefonları odada bırakırız. Bunun sebebi de tatile gelmişiz, telefondan ne kadar uzak o kadar iyi 🤭 ama günübirlik kaçıyoruz bazen yakın bi yerlere. O zaman ikimizin de gözü hep sahilde oluyor 😂

götürmeyin günübirlikte de telefon

bir de cidden ben mi çok rahatım bilmiyorum

yıllar önce bir mesleki sınava girecektim

o zaman bu içeri çanta almamak yeni çıkmıştı

büyük sınav olmayınca emanetçi vs de yok

binanın girişine koydum yere çantamı, herkes şehir dışından gelmiş, sınav Ankara da

neyse ben girdim
çıkışta bir baktım benim çanta en altta herkes benden cesaret alıp bırakmış, fiili durum yaratmış

plaja da telefonumuzu da anahtarımızı da götürüyoruz

yine araba ile gitti isek araba anahtarı da oluyor hali ile

bırakıp giriyoruz, tamam ben çok rahatım kabul :)))

binanın girişine koydum yere çantamı, herkes şehir dışından gelmiş, sınav Ankara da

neyse ben girdim
çıkışta bir baktım benim çanta en altta herkes benden cesaret alıp bırakmış, fiili durum yaratmış

Gittiğin yerle alakalı bence. Biz beach clublara gidiyoruz genelde. Telefon hatta bazen bilgisayar araba anahtarı cüzdanlar vs hep ortada, masada, şezlongda, minderde oluyor. En dibe geçtiğimiz için de denizden görmek imkansız. Gayet rahatız. Ama bunu bir halk plajında yapamazsın.

Gittiğin yerle alakalı bence. Biz beach clublara gidiyoruz genelde. Telefon hatta bazen bilgisayar araba anahtarı cüzdanlar vs hep ortada, masada, şezlongda, minderde oluyor. En dibe geçtiğimiz için de denizden görmek imkansız. Gayet rahatız. Ama bunu bir halk plajında yapamazsın.

hayatımda hiç beach cluba gitmedim desem :))))

yaptığım yerler genelde halk plajı, yazlıkların plajı vs vs

evet toplayıp tüm cüzdanımı götürmüyorum ama anahtar oluyor, para oluyor telefon da oluyor

giderse gider deyip geçiyorum

otelde vs isek dahi en az bir telefon alıyoruz saat olsun diye

yıllar önce bir tatilde amirim arayıp telefonuna neden ulaşamıyoruz demişti

hatta yarın da ararız plaja giderken yanına al demişti

ben de ona olmaz alamam, kum kaçar bozulur demiştim

zaten bir hafta tatil yapacağım, onda da sürekli telefona bakacakmışım

hayatımda hiç beach cluba gitmedim desem :))))

yaptığım yerler genelde halk plajı, yazlıkların plajı vs vs

evet toplayıp tüm cüzdanımı götürmüyorum ama anahtar oluyor, para oluyor telefon da oluyor

giderse gider deyip geçiyorum

otelde vs isek dahi en az bir telefon alıyoruz saat olsun diye

yıllar önce bir tatilde amirim arayıp telefonuna neden ulaşamıyoruz demişti

hatta yarın da ararız plaja giderken yanına al demişti

ben de ona olmaz alamam, kum kaçar bozulur demiştim

zaten bir hafta tatil yapacağım, onda da sürekli telefona bakacakmışım
Burda her yer biiiç kılaaab. Cidden sandalyemi koyayım denize gireyim insan olmasın denebilecek bir koy yok artık. Halk plajları kötü ötesi. Hem pis hem insan profili sıkıntılı (izmir için konuşuyorum). Biz de temiz olsun, kafamız da rahat olsun diye parası neyse veririz deyip gidiyoruz işte napalım. Ama haklarını yemeyeyim her bütçeye uygun beach club açmış keratalar 😂

Burda her yer biiiç kılaaab. Cidden sandalyemi koyayım denize gireyim insan olmasın denebilecek bir koy yok artık. Halk plajları kötü ötesi. Hem pis hem insan profili sıkıntılı (izmir için konuşuyorum). Biz de temiz olsun, kafamız da rahat olsun diye parası neyse veririz deyip gidiyoruz işte napalım. Ama haklarını yemeyeyim her bütçeye uygun beach club açmış keratalar 😂

bak hiç gitmedim dedim de sonra hatırladım

yıllar önce benim sıpa bir yaşında

biz Cunda da bir otelde kalıyoruz

öğlen Badavut'a gittik (şimdi olsa gitmeyiz, gençlik işte....)

orada denizin önüne şezlong ve masa koymuşlar

orası da oranın beach club ı idi galiba

neyse işte duş var vs vs dediler

oturduk bir şeyler yedik içtik, denize girdik

bebek var ya duş alayım diye bir girdim ki hayatımda böyle bir duş görmedim

bildiğin alaturka umumi pis bir tuvalet, tuvaletin üst tarafında bir boru, yanda lavabo

abovvv dedim
ama bebek var, lavaboda memeleri yıkadım çıktım :KK11::KK31:

Merhaba arkadaşlar bu konudan açılmış ama bende açmak istedim. Ben 27 yaşındayım. Çalışıyorum. 7 8 ay önce boşandım baya sıkıntılı süreçler yaşadım. Çok üzüldüm vs vs . Şimdide onların acısını çıkarmak istiyorum arkadaşlarımın çoğu evli evli olmayanın bilmem nesi var ben kaldım tek başıma. Deniz tatiline gidip deli gibi eğlenmek istiyorum yani sadece kafa dinleyimden ziyade eğlence olsun istiyorum kendi sıkıntılarımı biraz olsun unutacağım negatif enerjimi atacağım ve aslında çokda otelden çıkmayacağım bir tatil istiyorum. Öyle aşırı girişken sosyal biri değilim ama kendimi özgürce ifade edebiliyorum sizce sıkılırmıyım. ?
gecmiste is nedeniyle tekbasima 1 ay otelde kalan biri olarak soyleyim.
haftaici calisiyordum. cumartesi pazar neler yapiyordum otelde.
cok keyifli. ev toplama derleme yok. ye-ic .bolca uyu. in acik büfe kahvalti yap. in havuza denize. kitap oku. gel uyu. kalk 5 çayına git. yakin civarda nereler var, gidin gezin. o günler aklima geldi. tatile gidesim var.. gidin valla..

neyse ben girdim

genelde arabada bırakıyoruz sessize alıp ama e tabii çoğunluk yanımıza aldığımız oluyor. belki de biz abartıyoruzdur bu korkma işini 🤭

neyse ben girdim

Açıkçası bende öyleyim ben denize felan gittiğimde kimse telefonmuş çantaymış başında beklemiyordu 😂 ben giriyorum yinede hiç aklıma bile gelmiyodu yani😅

X