tekrar karşıma çıktı kızlar yardım ediiin:(

hattını değiştir, öncesinde de ona bir mesaj çek içinde kalmasın ''senin gibi Şerefsiz birini sevdiğim, değer verdiğim için çok pişmanım. hatamı gördüm. inşallah bana yaptıklarının kat kat fazlasını sana ödetirler. Elbet gün gelir devran döner, Allah seni iki cihanda da rezil rüzva etsin'' ayy çok kızdım yaa :KK47::KK47::KK47:

arkadaşım bu nedir ya, seviyoruz da böyle mi olacaz? kesinlikle kınamk gibi bir amacım yok ama böyle beş para etmez adamlara ne diye değer veriyosunuz peşlerinden koşuyosunuz anlamıoyrum ki. bildiğin Şerefsizin teki ya. Allah belasını versin böyle adamların. Adi herif :KK47::KK47::KK47:

annenin taktiği de uygun değil. senin bu adamı silmen lazım, tamamen uzak durman lazım. sana asla ulaşmamalı. senin bu pisliğe zaafın var çünkü ve bunu aşman için onun sana ulaşma yollarını kapatmalısın. asla ulaşamamalı sana. iletişim kurmak isterse tersle, gerekirse hakaret et, küfret. hatta çok zorlarsa ya ailene söyle ya da adam tutup dövdür. herkese anladığı dilden konuşacaksın. böyle şiddet yanlısı biri değilim ama böyle konuları okudukça sinirlerim zıplıyor.

haklısın canım ne diyim zamanında böyle bir tanıdıgım vardı cok kınadım kesın ondan benımde basıma geldı zaten dun gorustuk bugun benı acık gormesıne ragmen bıel hıcbırsey yazmadı bende hiçbişiy yazmadım ve cıktım birsey yazdıgı zaman terslıcem kesınlıkle uzulucem ama onun alaysı olması dah acok uzuyo o yuzden gerceklerı soylersem bı nebze rahatlarım sanıyorum yanı adamın bırsuru eksık seylerı var ben soylemıyorum ayıp olmasın dıye ama o pat dıye soyluyor vede guluyor anlamıs degılım ay nefretle sevgı arası bısıy gıbı bu içimdekı boyle dusundugum zamna nefret edıyorum amn abazende pişmanmı acaba dıye dusundugumdede uzuluyorum allah kımseye yasatmasın kımın ahını aldım bılmıyorum kıı :KK43:

X