Telefon kendi kendine arama yapar mi ¿¿¿¿¿¿

zizizi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2014
216
20
Evde degildim. Eve geldigim gun esimin telefonun arama kaydinda 3 farkli numara gordum benim evde olmadigim gece esim tarafindan aranmis bu numaralar. Saat 1bucuk 3 ve 4 civarinda arama suresi yoktu. Esime sordum bunlar ne dedim . Birden panikledi haberim yok dedi. Nasil haberin olmaz bu senin telefonun dedim. Birden terlemeye basladi asiri panikledi ben şooook. Numaralari aradi yanimda numaranin biri kullanilmiyo digeri cevap vermedi . Daha once benim telefonuma sapik dadanmisti esimde hattimi gozumun onunde kirmisti.. bunu hatirlayarak esime dedim bende hattini kirayimmi simdi dedim. Ben daha kalkmadan gitti hattini parcaladi.. haberim yok dedi ben kimseyi aramadim dedi.kovdum bagirdim cildirdim resmen

Cok agladim o aksam

Kurana el basmalar yeminler simdi konuyu kapattik ona inandim ben ama disardan nasil gozukuyor diye yazmak paylasmak istedim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

pkasss

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Temmuz 2013
1.700
1.059
Evde degildim. Eve geldigim gun esimin telefonun arama kaydinda 3 farkli numara gordum benim evde olmadigim gece esim tarafindan aranmis bu numaralar. Saat 1bucuk 3 ve 4 civarinda arama suresi yoktu. Esime sordum bunlar ne dedim . Birden panikledi haberim yok dedi. Nasil haberin olmaz bu senin telefonun dedim. Birden terlemeye basladi asiri panikledi ben şooook. Numaralari aradi yanimda numaranin biri kullanilmiyo digeri cevap vermedi . Daha once benim telefonuma sapik dadanmisti esimde hattimi gozumun onunde kirmisti.. bunu hatirlayarak esime dedim bende hattini kirayimmi simdi dedim. Ben daha kalkmadan gitti hattini parcaladi.. haberim yok dedi ben kimseyi aramadim dedi.kovdum bagirdim cildirdim resmen

Cok agladim o aksam

Kurana el basmalar yeminler simdi konuyu kapattik ona inandim ben ama disardan nasil gozukuyor diye yazmak paylasmak istedim

Dışarıdan da sen nasıl hissediyorsan öyle gözüküyor.
Ama inşallah biz yanılıyoruzdur... :18:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1675 gün geçti.

Margarikotin

Nirvana
Kayıtlı Üye
29 Şubat 2012
61.647
62.002
Peki niye boncuk boncuk ter döküp, paniklemiş bunun açıklamasını yaptı mı size.. ?

parkon

bence bitti
Pro Üye
8 Haziran 2009
14.791
11.167

Cok agladim o aksam

Keşke göstermeden o numaraları kaydetse idîniz.
Olayın ne olduğunu çözerdîniz.
Şimdi kendinizi yiyip oturacaksınız.
Eğer amacınız affetmeksede hiç yüzgöz olmasaydınız.

dnzmhmmt

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2014
609
133
Android tellwrde kim ariyor uygulamasi var ordan bi aratsaydin ya kimin ustune kayitli bi whatsaaptan ekleyip profil resmine bakaydin

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2319 gün geçti.

izmirandizmir

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2014
415
61
Numaralar rehbere kayitlimiydi? Sorma nedenim rehbere kayitli olmadan o numaralari nasil aramis yanlislikla. Gerci rehbere kayitli olsa bile 3 kez telefon yanlislikla aramaz.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

zizizi

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2014
216
20
Keşke göstermeden o numaraları kaydetse idîniz.
Olayın ne olduğunu çözerdîniz.
Şimdi kendinizi yiyip oturacaksınız.
Eğer amacınız affetmeksede hiç yüzgöz olmasaydınız.

Sonra bende kendime cok kizdim keske alsaydim numaralari diye...
Yaptim bi salaklik

.

SuUtku

La Tahzen
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2014
2.493
2.843
tek numara anlarımda 3 farklı numara ve gecenin yarısı :44: sahura kaldırdım arkadaşlarımı deseymiş bari..bence sakin sakin takibe alın

zizizi

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2014
216
20
tek numara anlarımda 3 farklı numara ve gecenin yarısı :44: sahura kaldırdım arkadaşlarımı deseymiş bari..bence sakin sakin takibe alın

Ramazandan onceydi...

mrv_090

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2014
123
40
Bence esine bi sekilde ona inanmis gibi yapip ayni hatti cikartir.ama takipte ol

samsung'dan Kadınlar kulübü aracılıgıyla gönderilmiştir.

zizizi

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2014
216
20
Numaralar rehbere kayitlimiydi? Sorma nedenim rehbere kayitli olmadan o numaralari nasil aramis yanlislikla. Gerci rehbere kayitli olsa bile 3 kez telefon yanlislikla aramaz.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Rehbere kayitli degildi. Numaranin biri servis dısı.

zizizi

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2014
216
20
Bence esine bi sekilde ona inanmis gibi yapip ayni hatti cikartir.ama takipte ol

samsung'dan Kadınlar kulübü aracılıgıyla gönderilmiştir.

Nasil yapicam ki hat onun uzerineydi

bofgoong

papatya
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2013
222
8
haberi yok muymuş? bu nasıl bahanedir ya? bence hattı bilerek kırmış, siz numaraya sonradan bakarsınız, araştırırsınız diye. bir haltlar yemeseydi paniklemezdi bana göre :KK14: