Temmuz'da mucizesine kavuşmak isteyenler

merhaba kızlar benimde tedavim temmuzun başında, ikinci denemem, ilkinde tutmuştu ama kalbi atmadığı için aldırmıştım inşallah bu sefer bebeğim yine gelir ve hiç gitmez bana sıkı sıkı tutunur yanlız hastane konusunda kararsızım biraz yardım etseniz

canım rabbim yardımcımız olsun...........sende gerçekten zor zamanlar geçirmişsin ama inşaallah bu kez O nun nizniyle eline ayagını kavuşacaksın.....bu arada hangi şehir düşünüyosunuz tedaviye.............

ben haziranda lucrine başlıyorum. haziran 18 gibide hastanede başlarım sanırım. yumurta toplama transfer derken sanırım temmuzda biter inşallah. hayırlısıyla atlatırız inşallah. benim bir kızım var oda tüpbebek. 6 yaşında . şimdi ikinciye başlıyorum. tecrübe olunca başımdan geçecekleri az çok biliyorum. geçen sefer acemilikten sadece heyecan vardı. şimdi korkuda eklendi. tüpbebek süreci bayanlar için çook zor bir süeç. Allah hepimizin yardımcısı olsun inaşllah.

canımmmmmmmmmmmmmm sen ne güzel tatmışsın.Rabbim sana ilk mucizeni göndermiş hayırlısıyla ikinciside gelir inşaallah..ilk gittigin yer nereydi............yine mi oraya gideceksin.........

bende temmuzda mucize bekleyenlerdenim.ameliyat sonrası 2 ay dkh kullanıyorum.temmuz ayında umut tup bebege gıdıp baslayacagız kısmetse.bende tek tüp çikolata kistinden dolayı tıkalıydı alındı,eşiminde morfolojik bozukluğu var.bakalım ya kısmet.

bende temmuzda mucize bekleyenlerdenim.ameliyat sonrası 2 ay dkh kullanıyorum.temmuz ayında umut tup bebege gıdıp baslayacagız kısmetse.bende tek tüp çikolata kistinden dolayı tıkalıydı alındı,eşiminde morfolojik bozukluğu var.bakalım ya kısmet.

canım hoşgeldin topige.......
inşaallah burdan hamiş olarak ayrılıcaz................................
umut tüb bebege nasıl karar verdin biraz anlatsan....bende hala kararsızım.

Merhaba herkeze a.s. Bende hz gibi düşünüyodum ama temmuza kaydı gibi gözüküyor. Bebeğimin kalp atışını duyamadık ve aldırmak zorunda kaldım. Kötü bir deneyim yaşadım. Toparlanma dönemim bitti sayılır.Temmuzda Allah kısmet ederse 2. denemeyi yapmayı düşünüyoruz. Temmuz ayı umarım hepimize uğur ve mutluluk getirir.

kayracığım benim de 4 yaşında bi oğluşum var Alah önce olmayanlara sonra bize de nasip etsin kardeşi yaşım 40 olduundan tüple ve Allahın izniyle alabileceğimizi söylediler Bahçeçi kliniği bana yüzde 1 şans verdi yine de deneyeceğim ama amerikan da deneyeceğim dr un olumsuz tavrını beğenmedim orda çünkü Ben de tedaviye 2 haziran da başlayacağım test sonucu temmuzda olur artık yani olumlu olumsuz bilemem ama güçlü olmalıyız bebişlerimiz için

herkese slm kızlar öncelikle hepinizin tedavilerinin sonucunun hayırlısıyla pozitif olarak tamamlanmasını diliyorum rabbim hepimize sağlıklı sıhatli evlat nasip etsin bende aksilik çıkmış olmasaydı bu ay tedavime başlayacaktım ama doktorum 3 aylığına çocuk tedavisini iptal etti rahim tedavisi için bekliyorum ama inşallah ağustos gibi bende başlayacam ama ben tüp bebek uygulaması yapmayacam eşim asla diyor o yüzden yumurtlatma tedavisi düşünüyoruz gene bi aksilik çıkmazsa bu arada benim rahatsızlığım hipo hastasıyım :a015:

canım rabbim yardımcımız olsun...........sende gerçekten zor zamanlar geçirmişsin ama inşaallah bu kez O nun nizniyle eline ayagını kavuşacaksın.....bu arada hangi şehir düşünüyosunuz tedaviye.............[/QUOT

mesajını yeni okudum canım saol allah kimseye yaşatmasın, istanbul yada ankara gibi düşünüyorum tedaviyi ama tam karar veremiyorum:uhm:

bende varım temmuzda transfer yapılacak.ALLAH yardımcımız olsun kolaylaştırsın zorlaştırmasın hayırlısıyla.

merhaba yeni gelen kardeşlerim
inşaallah burdan hamiş olarak ayrılalımda ozamana kadar gelin birbirimize destek verelim...........
ilk önce herhesin kısa bilgisini tanıtan bir liste yapalım...sonrada tedavi merkezlerimizi yazarız......ben gibi kararsız olanlarada bir fikir olur............

-------------------evet listemiz şöyle---------------------

-------isim--------------- -------merkez----------------------------------- ----------sonuç--------------------- ----kaç.dnm-----
sevgidolu==============genart tüp bebek merkezi===========temmuz başı=========ilk
asi==================?????????????==================temmuz============2.
kardelen==============?????????????==================temmuz==========2.
fusfulu================umut tüp bebek=================temmuz=========ilk
hicret================??????????????=================temmuz=======???????
kayra================memorıal tüp bebek===============temmuz======bi kızı var 2.
sabriya==============avrupa şafak hst.==================temmuz=====???????????
plum12=============memorial tüp bebek==================temmuz========2.
papatya=============amerikan tüp.======================temmuz======bi oglu var 2.
hopeless===========tedavisine ara verildi=================inşaallah agustosa geliyoooooo
nzmyhn============kararsız=========================temmuz=======1 negatif 2.transfer olmadı. 3.
cilek7==============kararsız=========================temmuz=============4.
renkli1============umut tüp bebek====================temmuz============????????
hiram06============anatolıa tüp bebek==================temmuz============ilk
mavioje=============anatolia tüp bebek=================temmuz============2 negatif aşılama ilk tüp
edaamm===========??????????????===================temmuz=============????????????
siber==============????????????====================temmuz==============2.
hituci==============anatolia tüp bebek=================temmuz================4.
denizmavisi==========????????????====================temmuz=============ilk
gelincik238===========memorıal tüp bebek===============temmuz==============2.
larem1982============memorıal tüp bebek================temmuz=============1.negatif 2. dondurulmuşlarla

Son düzenleme:
bende varım kızlar....
bu ay yumurtalarım toplandı,temmuzda transfer edilecek...umut tüp bebek merkezi.....

kızlar benide alın haziranda iğnelere başlıycaz temmuzda heralde transfer olur benim ilk olucak ve son olur inş pko var anatolyada yaptırcam

(nzmyhn)
canım aslında bu benim üç denemem 1.sini malum sebebten kaybettim ikncisini dondurulmuşlarla denedim test sonucu negatifti ama hamileymişim meğer bilmediğim içinde tabi düşük oldu temmuzdakide üçüncüsü oluyor inşallah bu sefer olur tutmayacak diye çok korkuyorum allah hepimize pozitif sonuç göstersin

herkese merhaba, beni de listeye eklermisiniz? ben de doktoruma karar verebilirsem ve bir aksilik cikmazsa temmuzda 4.denememi yapacagim..
herkese simdiden bol sanssssssssssssssssssss............

çilekçim inş bu sefer tutar baya tecrübelisin anlaşılan acaba niye tutmadığını araştırdılarmı sende genetik falan

hepsinde farkli sorunlar oldu o yuzden neden tutmadigi konusu havada kaldi cnm. birinde dis gebelik olustu, sanssizlik yani, birinde genetik sorun oldu, bir tanesinde de hic tutmadi. genetik sorun olunca biz de genetigimize baktirdik ama temiz cikti. disgebelik olunca da histeroskopi yapildi ama yine de sonuncu hic tutmadi. daha fazla neye bakilabilir ki? bundan otesi sanssizlik sanirim:KK43:

X