Temmuz'da mucizesine kavuşmak isteyenler

'''hiram06'''
'''cilek7'''
'''renkli1''
hoşgeldiniz kızlar hemen ekleyelim listemize sizide.....inşaallah hamiş olarak ayrılalım topikten......

kızlar benide alın haziranda iğnelere başlıycaz temmuzda heralde transfer olur benim ilk olucak ve son olur inş pko var anatolyada yaptırcam

hiram ben de anatolia da yaptırmayı düşünüyorum belki aynı döneme rastlarız

arkadaşlar beni de alın listenize benim 2 negatif aşılamam var eşim varikosel ameliyatı oldu sonuçlar fena sayılmaz ama olmuyo işte anatolia da yaptırmayı düşünüyoruz herkeze bol şans

arkadaşlar bende varım martta ilk tüp bebek denemesi yapmıştık sonuç negatif. 2. denemeye haziranda başlıyacağız sanırım temmuzda sonuçlanır allahım tüm isteyen ve bekleyenlerin yüzünü güldürsün.

-------------------evet listemiz şöyle---------------------

-------isim--------------- -------merkez----------------------------------- ----------sonuç--------------------- ----kaç.dnm-----
sevgidolu==================genart tüp bebek merkezi=========temmuz başı=========ilk
asi====================???????????????????============temmuz============2.
kardelen==============?????????????===================temmuz==========2.
fusfulu================umut tüp bebek=================temmuz=========ilk
hicret================??????????????=================temmuz=======???????
kayra================?????????===================temmuz======bi kızı var 2.
sabriya==============avrupa şafak hst.==================temmuz=====???????????
plum12=============??????????????==================temmuz========2.
papatya=============alman hast.===================temmuz======bi oglu var 2.
hopeless===========tedavisine ara verildi==========inşaallah agustosa geliyoooooo
nzmyhn============kararsız===================temmuz=============1 negatif 2.transfer olmadı. 3.
cilek7=============kararsız===================temmuz=============4.
renkli1============umut tüp bebek===============temmuz============????????
hiram06============anatolıa tüp bebek=============temmuz============ilk

canımcım ben memorial hastanesinde tedavi olacağım inşallah. ilkide orda olmuştu. haziran 7 de lucrine başlıyorum. hepinizide takip edeceğim. sonuçlarımızı alana kadar topikteyim. Rabbim hepimizin gönlündekini versin inşallah.

arkadaşlar merhaba.herkesin tedavisi şimdiden hayırlı olsun.inşaallah hayırlısıyla sağlıkla temmuzda bebişlerimize kavuşuruz.anatolya tüp bebek merkezinde başlicam Allah nasip ederse.dualaşmak dileğiyle...sevgiler...

merhaba kızlar
yeni gelen kardeşlerim sizlerde hoşgeldiniz..................mucizemize kavuşmamıza az kaldı inşaallah diyoruz ve dualarımızı listemizi şuan itibariyle 18 kişiyle oluşturan tüm kardeşlerimize duaa ediyoruz...................
isminde ?????? yeri olan kardeşlerim bilgilerinizi yazıverinde yenileyelim

merhaba kızlar
yeni gelen kardeşlerim sizlerde hoşgeldiniz..................mucizemize kavuşmamıza az kaldı inşaallah diyoruz ve dualarımızı listemizi şuan itibariyle 18 kişiyle oluşturan tüm kardeşlerimize duaa ediyoruz...................
isminde ?????? yeri olan kardeşlerim bilgilerinizi yazıverinde yenileyelim

Merhaba nzmyhn ben yine memorialde yaptırıcam 2. denememi listeye eklersen sevinirim.Bu liste hepimize uğur getirsin.

nzmyhnc ım Bi düzelteyim ben amerikan da başlayacağım Alman da değil Almandakiler moralimi bozdu hiç hoş değildi yaklaşımları o yüzden Amerikan Hayırlısıyla bekliyoruz işte bebşleri

merhaba arkadaşlar, ben de yeni üye oldum. Haftaya regl olunca uzun protokolden start vereceğiz inşallah. Ben biraz korkuyorum açıkçası iğnelerden ve ilaçlardan. Bir de yumurta toplama aşamasından.
Deneyimli arkadaşlar biraz anlatırsa sanırım faydası olacak. Herkes için umutlarına ulaştıkları bir ay olmasını diliyorum. Tüm anne adaylarına sevgiler....

arkadaşlar ben de denizmavisine katılıyorum deneyimli olanlar aşamalardan biraz bahsedebilir mi

Merhaba nzmyhn ben yine memorialde yaptırıcam 2. denememi listeye eklersen sevinirim.Bu liste hepimize uğur getirsin.

tamam canım hallettik.......bende memoriali araştırıyorum biraz anlatsana lütfen..........nasıl biyer ilgi var mı???ücret konaklama falan?????

nzmyhnc ım Bi düzelteyim ben amerikan da başlayacağım Alman da değil Almandakiler moralimi bozdu hiç hoş değildi yaklaşımları o yüzden Amerikan Hayırlısıyla bekliyoruz işte bebşleri

giden herkes pek iyi anlatıyordu orayı...........sana nasıl davrandılar yazsana bilgimiz olsundelikafadulden...

deniz mavisi canım öncelikle hoşgeldin........senin ilk olmalı ki anlatmamızı istiyorsun.......ama yinede merak ettiklerini sorarsan tam cevaplamış oluruz.......tedavinin genel özetini mi istiyorsun yoksa???

merhaba arkadaşlar, ben de yeni üye oldum. Haftaya regl olunca uzun protokolden start vereceğiz inşallah. Ben biraz korkuyorum açıkçası iğnelerden ve ilaçlardan. Bir de yumurta toplama aşamasından.
Deneyimli arkadaşlar biraz anlatırsa sanırım faydası olacak. Herkes için umutlarına ulaştıkları bir ay olmasını diliyorum. Tüm anne adaylarına sevgiler....

zaten sormuşsun kusura bakma.............dalgınlık işte........
ilk önce dogum kontrol hapıyla başlıyosun 21 gün sonra yumurta baskılayıcı igne veriyolarki ucu falan ince ve çok küçük hiç hissetmiyosun bile.........bunu sen kendin vuruyosun sonra yumurta geliştirici ignende başlıyo ki buda mesela ben bir günde 3 igne bile olmuştum....oda aynı baskılayıcı ignen gibi ucu var acı yok yani......sonra yumurtaların toplanması var(( haaaa bu arada unuttum 2 güne bi gidip vajinal muayene oluyosun bence bu zor....))oda anestezi ile oldugu için hiç bişey hissetmiyosun kalktıgında yatagında yatıyo oluyosun.........
sonra transfer ve gerisi bekleme malummmmm......................veeeeeeeeeeeeeee evvveeeeeettttttt mucizelerimizzzzzzzzz:emir_bebek::emir_bebek:

mrb arkadaşlar bende haziran sonu başlıyorum tedaviye. 2.tedavim memorial hastanesinde kısmetse.ilki kısa protokoldu bu kez uzun olacak.inşallah temmuz ayı bereketli bi ay olur hepimiz için.

canım hoşgeldin topige.......
inşaallah burdan hamiş olarak ayrılıcaz................................
umut tüb bebege nasıl karar verdin biraz anlatsan....bende hala kararsızım.

Hoş buldum.bu arada yeni gördüm yazdığını.inşallah hamile kalabiliriz. şimdiden stres olmaya başladım diyebilirim
Umuta şöyle karar verdim.1.si benim takibimi ve ameliyatlarımı yapan ve abi olarak adlandırmaya başladığım dr umun tavsiyesi.Enver Bey le iyi arkadaşlar.Kendisi ona güveniyor ben de dr uma güveniyorum.şimdiye kadar beni hiç yanıltmadı.2.si kuzenim bahçeci kliniğinden hamile kaldı ve bende anadolu yakasında olduğum için ve bahçeciyle aynı kuruluş olduğu için umutu tercih ettim.

X