Temmuz'da mucizesine kavuşmak isteyenler

oyyy ne güzel birini görmek... iyiyim canım sen nasılsın... neler yaptın bu arada... merak ediyorum... kızlar tam yramazlar..biri dağıtıyo öbürü topluyo...kavga ediyolar sürekli ısırıyolar saçlarını yoluyolar... benimkiler geç konuşucak.. baba anne anane dede mama birde nanaaa(Rana ablamız) başka yok.. ama iki tane olunca yetişilmiyor arkalarından evde biri bir yana öbürü bir yana.. artık çekmecelerimizi toplamıyoruz atıyoruz içine ne varsa.. gınaaaa geldi

ayyy ne güzel sana çok gülüyorumki Allah benim başımada versin öyle yaramazları:) bende iyiyim canım yeni bir tedavi planı içerisindeyiz ocak ayı gibi düşünüyoruz kısmet bakalım inşallah vakti zamanı gelmiştir..

Rize de ama onunlada görüşemiyoruz... amanda da kimse yok diye girmiyor..mihribanın halini düşünmek bile istemiyorum... biliyorum çünkü ne halde

Aaaaaa kızlar ne ayıp ben yokken sohbet almış yürümüş maaşallah :)))

Canlarım inan hep aklımdasınız ama Kayranında dediği gibi siz yoksunuz diye bende yazmıyorum hatta internete bile girmiyorum.
Elif Gökçe tam 20 aylık oldu bu yeni gün itibari ile... Bir şımarık bir şımarık görmelisiniz :))) Dil maaşallah pabuç kadar herşeyi anlatıyor, istiyor, kandırıyor, sevindiğinin farkında tabii... Şu aralar sürekli "Anne ders yapcammmm" şeklinde dolanıyor evin içinde. Bana balon, top çiziyor, Elif Gökçe yazıyor (güya) Rakamlarla arası iyi "3" hariç "10"a kadar sayıyor. Kaç yaşındasın diyorum "iti" diyor :))) İstediği olmayınca duvarlara vuruyor yere tekme atıyor ve camları sallayacak kadar çok bağırıyor... Bizde durumlar bundan ibaret...

Bana gelince ben hala evde olmaktan dolayı çok mutsuzum :KK43: hiç kafa dengi kimse yok çevremde... Zamanla alışırsın demişlerdi inanın hiç ama hiç alışamadım. Bazen işe dönsem mi diye çok düşünüyorum ama Gökçe'den ayrılacağımı düşününce hemen vazgeçiyorum. Nasıl bir ikilemdeyim anlatamam kendim için hemen çalışmalıyım diyorum sonra Gökçeye haksızlık etmiş olurmuyum diye vicdan azabı duyuyorum...

Neyse kızlar daha sık uğrayın olur mu bak sizle dertleşme iyi geldi, Allah hepinizden razı olsun
Sizleri seviyorummmmmmmmmmm :KK39:

hoşgeldin amandacanım. günler ne çabuk geçiyor sanki daha dün gibi hastane de tedavi olduğumuz ama üzerinden 2 yıl dan fazla bi zaman geçti maşallah elifimize 20 aylık olmuş. ne tatlıdır şimdi o bıcır bıcır...çalışmaya alışık olduğun için ev hayatı sıkar seni birde kafa dengi arkadaşların olmazsa tamam ama kızın için herşeye değer bu unutma... benide bu aralar iş hayatı sıkıyor sanırım aynı şeyleri yapmak sıkıcı gelmeye başladı... insan bazen hayatında değişiklikler istiyo ama kurulu düzenden vazgeçmekte korkutuyo hayırlısı bakalım... ara sırada olsa yazalımki birbirimizi unutmayalım değilmi :)

şükür gelmiş birileri 1 haftadır bakamamıştım bugün bakayım dedim... 1 hafta oldu babanemi kaybettim... ertesi gün şevval hastalandı ve hala hastane hastane geziyorum..babaneme üzülmeye vakit kalmadı.. ağzında yaralar çıktı.. gribin başka şekliymiş..bi türlü geçmedi.. yemiyo içmiyo hep ağlıyo

slm kızlar nasılsınız özledim hepinizi malum oğlumu doğurdum çok şükür 3 aylık oldu kızlar birde kızım var biliyorsunuz ikiz gibi oldular çok yoruluyorum hatta ölüyorum desem yeridir ama bunada şükür dualarınızı bekliyorum geçmiş olsun kayra bizde grip geçirdik iğneler yedik ancak geçti gelincik inş tedavin hayırlı olur cnm

slm kızlar nasılsınız özledim hepinizi malum oğlumu doğurdum çok şükür 3 aylık oldu kızlar birde kızım var biliyorsunuz ikiz gibi oldular çok yoruluyorum hatta ölüyorum desem yeridir ama bunada şükür dualarınızı bekliyorum geçmiş olsun kayra bizde grip geçirdik iğneler yedik ancak geçti gelincik inş tedavin hayırlı olur cnm

maşallah sizee .... Allah analı babalı büyütsün canım

elhamdülillah.........elhamdülillah.............elhamdülillahi rabbilalemin........
aynı eskiye dönmüş gibi oldum........2 yıl öncesine...........yaa ne güzelsiniz kızlar yaaaa........
ablam haber vermese hiç tekrar gelip göremiycekmişim sizi.........ama şimdi çok mutluyum.........10 dk. önce kayra ablamla yazışırken demiştik Allah bizi yarında mutlu edicek diye ama o gecenin geçmesini beklemeden şimdi tekrar tekrar mutlu etti beni......şükürler olsun..
hepinizi çok özlemişim.............hemde çokkk.........
ne kadar yogunmuş aslında herkes....yaşadıklarınızı okuyunca......ve bende öyleydim..eşim terfi etti 1ay önce ve balıkesir gönene tayin olduk....buraya taşınalı 1 ay oluyor.......bayramıda burda geçirdik mecburen...türkiyenin bir ucundan diger ucuna gelmek malumunuz pekte kolay olmadı ama şükür elemi gitti şuan lezzeti kaldı.....
buraya rizeye göre daha çabuk alıştım orayı çok sevmemiştim ama burası gönlüme göre şükür...bu aralarda sınavlara hazırlanıyorum (ilahiyat önlisans okuyorum).haftaya sınava giricem..tabi hepinizi bulmuşken manevi bir güç istemiyide unutmuycam........dualarınız bekliyorum...ve bende kayra ablama mihribana amandaya hirama ve özelliklede gelincigime sıkıntılarınız için dua edicem......eger bugün okyabilirseniz oruç tutulması gerken günler oldugunuda hatırlatmak isterim..bugün ve cumartesi zilhiccenin son günleri ve hicri yılbaşı oldugu için oruçlu geçirelim inşaallah......

Canlarım yaaaa tekrar buluşmanın tadıda bir başka oluyormuş hani...
Nzmyhn canım gittikçe yaklaşıyorsun İstanbul'a hadi hayırlısı bakalım... Gönen güzeldir Rizeye göre tabii her iki yeride gezme imkanım olmuştu... Umarım yeni mekan yeni mutluluklar getirir canım...
Hiram maaşallah sana Allah kolaylık versin ne diyeyim :))
Gelincik seninde güzel haberlerin yakın olur inşallah...
Hepinizi öpüyorum...

Hayırlı cumalar arkadaşlar herkesi burda görmek gerçekten çok güzel...

kayram başın sağolsun canım ayrıca çok çok geçmiş olsun Rabbim tez zamanda şifa versin kızına...

hiram hoşgeldin canım çok sağol sende Sağlıkla sıhatle büyütesin yavrularını...

nzymye sende hoşgeldin nerelerdesin arayı bayağı uzattın yeni yeriniz hayırlı olsun balıkesir güzel yer derler görmek nasip olmadı ama eşimde orda kalmış 4-5 yıl babasının tayininden dolayı..

amandacım maşallah kızın çok tatlı Allah nazarlardan korusun...

maşallah Elif Gökçe ye kocaman olmuş..saçlarıda uçok güzel.. benim şevvalim kel halaa..zülalinde kestirdim ama elifin ki kadar uzamazdı

teşekkür ederim kızlar hepinize güzel dilekleriniz için.........amandacım yaa ne hoş bir süpriz yapmışsın öyle........maaşallah barekallah.......... elifimize.........çok büyümüş çok degişmiş..çok tatlı canım benim.........Rabbim hayırlı saglıklı uzun ömür versin meleklerimize..............

Kızlar hepinize teşekkürler...

Kayracığım saçları uzadı ama saysam sayarım o kadar seyrek, kestirmeyede kıyamıyorum... O konu tartışma aşamasında bizde :)))
Bu arada canım başın sağ olsun Allah sabır versin...

Kızlar hepinize teşekkürler...

Kayracığım saçları uzadı ama saysam sayarım o kadar seyrek, kestirmeyede kıyamıyorum... O konu tartışma aşamasında bizde :)))
Bu arada canım başın sağ olsun Allah sabır versin...

melikeninde seyrekti kısa kısa kestirerek sıklaştı.. ama sıfıra vurdurmaya karşıyım kız çocuğunu

ya bencede meleklerimizin şaçlarını sıfır yapmayın......benim öyle bir fotom bile var...çok acımasız.........saçı sıfır yap bide foto çek....çok gülüyoruma ama artık........çok komikmişim diye.........

çok iyi bir haldedir......çok mutludur huzurludur bebişleriyle...sevgi dolu bir anne.......çok sakindir.......bilmem daha yazılacak bütün güzellikler onunla ve sizinle olsun!!!!!!!!!!!!!!

X