TEMMUZ'da yeni umutlar besliyoruz...

kızlar şimdi kan verdim inş.iyi çıkar sonucum inş ikiye katlar çok endişeliyim allahım şu mubarek günde yüzümüzü güldürsün...

bi de testte aksam en gec 10 da yapin falan gibi bisey yaziyodu ve hergun ayni saatte yapilacak diyodu.ben isim nedeniyle 11:30 gibu yaptim gece bi sorun olurmu sizce?

Sen onumuzdeki bikac gunu de degerlendir canim. Ben hep yumurtlama gunune kadar yaptim biraktim. Onun icin tutmadi. Bikac gun daha yapmaya devam etmek gerekiyormus. Snde calismalara devam et :KK66:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ins bebisin tutunur sana ins ins ins :)

canım çıktı sonucum 32 idi iki gün önce şimdi 65,61 baktı doktor suanda normal görünüyor ama bir hafta sonra tekrar bakalım dedi folik asit verdi bakalım bana braz düşük gibi geldi kızlar sizce :KK43:

Ben de bu topiğe atladım arkadaşlar her ay aynı negatif çizgi amaa pes etmek yok tabiki ♥ ben bu ay ümitli değilim ama hayırlısı olur inşaallah rabbim isteyen herkese aratmasın versin inşaallah .. hamile olan arkadaşları tebrik ediyorum burda bi kişi hamileyim deyince moraller tavan yapıyor ♥♥♥♥

Bir de arkadaşlar yumurtlama akıntısı ne zaman olur yumurtlama olmadan önce mi olur ? Akıntısı nasıldır gebelik akıntısona benzer mi ve gebelik akıntısı ne zaman başlar bilgisi olan varsa cevap verebilir mi lütfen ????

Sen onumuzdeki bikac gunu de degerlendir canim. Ben hep yumurtlama gunune kadar yaptim biraktim. Onun icin tutmadi. Bikac gun daha yapmaya devam etmek gerekiyormus. Snde calismalara devam et :KK66:

sagol tatlim degerlendiricem.insallah busefer olur da hepinize haykiririm burdan

canım çıktı sonucum 32 idi iki gün önce şimdi 65,61 baktı doktor suanda normal görünüyor ama bir hafta sonra tekrar bakalım dedi folik asit verdi bakalım bana braz düşük gibi geldi kızlar sizce :KK43:

Ama iki katins cikmis bnce normal yani. Bu konularda cok iyi degilim ama yukselme oldugu surece sorun yok. Sen yedigine ictigine dikkat et. Bayramda cok yorma kendini. O gelisir ins

Ama iki katins cikmis bnce normal yani. Bu konularda cok iyi degilim ama yukselme oldugu surece sorun yok. Sen yedigine ictigine dikkat et. Bayramda cok yorma kendini. O gelisir ins

inş canım ya inş bakalım nasıl geçecek bir hafta bilmiyorum :)

canım bir hafta sonra gel dedi ya ben dayanamam biliyorum acaba bayramda hastanenin aciline gidip te baktırsammı tekrar 2 -3 gün sonra yanı bir hafta geçneden olurmuuu ?

Kizlar fikrinize ihtiyacim varrr
Benim dun 17.gunumdu 2.cizgim koyuydu. Kesin catlar yumurtam 24 saate dedim ama 24 saat sonra yani az once bi daha yaptim daha koyu test. Ne kadar koyu kalabilir ki?
Dunu degerlendirmistim simdi napayim ben?

Bu ay adetim 3 gün öne geldi. Ama normal adet gibi kanama sadece bir.gün geldi. 4 gunun sadece biri normal kanama gibi ama 3 gün afedersiniz ama günde 1 ped kullanmadım nerdeyse. Sizce umut var mi. Ya üstüne görme olabilir mi

Bir de arkadaşlar yumurtlama akıntısı ne zaman olur yumurtlama olmadan önce mi olur ? Akıntısı nasıldır gebelik akıntısona benzer mi ve gebelik akıntısı ne zaman başlar bilgisi olan varsa cevap verebilir mi lütfen ????

Anım yumurtlama akıntısı yumurtlama olmadan önce yani yumurtlama yakınken oluyor 1 gün önce falan sanırım, böyle şeffaf renkli uzayan bir akıntı.su gibi olduğu zaman sanırım yumurtladın demek, ben de öyle olmuştu. Gebelik akıntısı da döllenmeden sonra başlıyor ı da şeffaf renkli uzayan bir akıntı, jöle gibi bir şey. Sonra beyaz krem rengi gibi oluyor gebelik akıntısı...

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Anım yumurtlama akıntısı yumurtlama olmadan önce yani yumurtlama yakınken oluyor 1 gün önce falan sanırım, böyle şeffaf renkli uzayan bir akıntı.su gibi olduğu zaman sanırım yumurtladın demek, ben de öyle olmuştu. Gebelik akıntısı da döllenmeden sonra başlıyor ı da şeffaf renkli uzayan bir akıntı, jöle gibi bir şey. Sonra beyaz krem rengi gibi oluyor gebelik akıntısı...

Canım çok teşekkür ederim dediğin gibi oldu daha öncesinde anlayamamıştım ne zaman yumurtladığımı ovulasyon testi de almadım hiç sadece tarihini hesapladım tam yumurtlama günümden bir gün önce aynen dediğin gibi akıntım oldu fazla fazla geldi .. şimdi durdu beyazımtrak bir akıntı başladı bat 7 agustos bakalım hayırlısı inşaallah :KK66:

[Q UOTE=Nomaliza;36313744]Canım çok teşekkür ederim dediğin gibi oldu daha öncesinde anlayamamıştım ne zaman yumurtladığımı ovulasyon testi de almadım hiç sadece tarihini hesapladım tam yumurtlama günümden bir gün önce aynen dediğin gibi akıntım oldu fazla fazla geldi .. şimdi durdu beyazımtrak bir akıntı başladı bat 7 agustos bakalım hayırlısı inşaallah :KK66:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.[/QUOTE]
inşallah hamilesindir canım 😊

[Q UOTE=Nomaliza;36313744]Canım çok teşekkür ederim dediğin gibi oldu daha öncesinde anlayamamıştım ne zaman yumurtladığımı ovulasyon testi de almadım hiç sadece tarihini hesapladım tam yumurtlama günümden bir gün önce aynen dediğin gibi akıntım oldu fazla fazla geldi .. şimdi durdu beyazımtrak bir akıntı başladı bat 7 agustos bakalım hayırlısı inşaallah :KK66:

inşallah hamilesindir canım 😊

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi[/QUOTE]

İnşaallah canım yaa inşaallah olursa mutlaka paylaşırım :KK66:

X