Tesettürlüyüm,eşim modern tesettürle giyinmemi istiyor.

ays46000

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2018
590
274
34
Tesettürlüyüm,yeni evliyim 2 ayım dolmadı.Elimiz çok sıkışıktı alışveriş yapamadık evlenirken.Dün eşimle sohbet ederken modern giyinmemi istedi.Açılmamı değil tesettürde modern giyinmemi.Güzel bi boyum var topuklu giyince eşimden uzun oluyorum.Eşim pek uzun değil ama tatlı bi yüzü muhteşem bi kişiliği vardır.Yeni taşındım İstanbul'a.Sizce İstanbulda tarzıma uygun şık spor,modern tesettür nerden giyinebilirim?Yardım lütfen

Not:Mağaza önerisi istemiştim.Amacından çıkarmayın lütfen.

Son düzenleme:
Öncelikle sen istiyomusun nasıl giyiniyorsun ki esin bunu sana söyledi bide İstanbul un neresindesiniz

Tesettürlüyüm,yeni evliyim 2 ayım dolmadı.Elimiz çok sıkışıktı alışveriş yapamadık evlenirken.Dün eşimle sohbet ederken modern giyinmemi istedi.Açılmamı değil tesettürde modern giyinmemi.Güzel bi boyum var topuklu giyince eşimden uzun oluyorum.Eşim pek uzun değil ama tatlı bi yüzü muhteşem bi kişiliği vardır.Yeni taşındım İstanbul'a.Sizce İstanbulda tarzıma uygun şık spor,modern tesettür nerden giyinebilirim?Yardım lütfen
Beraber alışverişe çıkın o zaman. Nerdesiniz? Ümraniye ve Pendik'de bu tarz çok mağaza var. Ya da internet alışveriş siteleri çok uygun oluyor.

bence en iyisi internetten almak, cok uygun fiyata cok guzel seyler oluyo

ben anneme ve kayinvalideme netten alip evlerine yolluyorum, tam oluyo üzerlerine

esinizle birlikte secersiniz gelince denersiniz begemezseniz geri yollarsiniz

Modernden kasti sadece sac kapali tayt gibi pantolon ustune tsort mu.kusira bakmayin ama bu tesettur degildi.
Diger turlu ise guzel tunikler var magzalarda uyumlu sal esarp olabilir.kolye olabilir.

İndirimleri takip edin,
lcw defacto modanisa gibi yerler daha spor, modern ve sade.
Eğer modern istiyorsanız; şifon, dantel, sim, pul gibi detayları tercih etmeyin.

Modern derken neyi kastettiği önemli. Acaba çok rengarenk uyumsuz parçalar mı giyiniyorsunuz? Bazen görüyorum çiçek desenli bluz çiçek desenli eşarp çiçek desenli etek...

Tavsiyem ilk etapta modern kesimli bir kap veya pardesü (modern den kastım dar değil) kaliteli bir de şal altına da yine kaliteli bir pantolon aldınız mı o sizi baya idare eder. Desenli şeyler almamaya bakın modası çabuk geçiyor. Benim 10 senelik düz renk yalım var desensiz hala kullanırım. Ama geçen sene aldığım desenli yollarını bu sene beğenmiyorum. Renk uyumu da önemli. Sarı eşarp çingene pembe tunik altına yeşil pantolon gördü bu gözler :KK70:

bende istiyorum öyle giyinmeyi kötü giyinmiyorum sanırım biraz şık giyiniyorum.Spor istiyo galiba vekil karısı diyo bana :KK76::halay:
Anadolu yakasindaysaniz ümraniye pendik eğer avrupa yakasindaysan durumunda musaitse fatih guzeldir

pantolunun üstüne diz altında tunik giydiklerinde benim çok hoşuma gidiyor, bir gün kapanırsam sanırım öyle giyinirim.. ama pantolon dar olsun zaten 1 -2 karış gözükecek

Ümraniye'ye ve Fatih civarında bulursunuz ama Tesettür giyim özellikle çok Pahalı olduğunu duydum.

Ümraniye boydan boya carsidir.
Merkezine doğru geldiğinizde dediğimi anlayacaksınız.
Canpark awmden aşağısına gidin.
Zaten ilerlediginizde orta kısmı trafiğe kapalı olduğu için bir sürü mağaza var karşılıklı olarak.
Size yer adı söyle diyeyim.
Yaşmak var.
Yeniden duzenlenenen eski meydanın hemen karşısında Megas var. At katlarına inin muhakkak giderseniz.
Modanisa mağazası var.
Tekbir giyim.
Armine.
Lizge.
Lcw magazalari var cadde üstünde zaten.
Defacto.
Canpark awm burayi da gezebilirsiniz.
Ama orada genel olarak çok şey bulamıyorum ben.
Defacto mağazası var alt katında epey büyük baya tunik ve pantolon çeşitleri var.
Bir de hacibaba diye bir mağaza var.
Onun yanındaki olan mağazalara da bakabilirsiniz.
Koton, h&m, batik, Mango.
Surusuyle mağaza var.
Gezin dolaşın illaki bulursunuz.

X