Anket Transfer Sonrası Pozitif Sonuç ve Blastokist Kalitesi

TEK Blastokist Transferi ile POZİTİF SONUÇ ALANLAR, Blastokist Kaliteniz Hangisiydi?

• 5aa

OY: 17 22,4%
  • 5ab veya 5ba

OY: 8 10,5%
  • 5bb

OY: 4 5,3%
  • 5bc veya 5cb

OY: 0 0,0%
  • 5cc

OY: 2 2,6%
  • 4aa

OY: 8 10,5%
  • 4ab veya 4ba

OY: 6 7,9%
  • 4bb

OY: 7 9,2%
  • 4bc veya 4cb

• 4cc

OY: 1 1,3%
  • 3aa

• 3ab veya 3ba

OY: 3 3,9%
  • 3bb

OY: 2 2,6%
  • 3bc veya 3cb

OY: 3 3,9%
  • 3cc

• 6aa

• 6ab veya 6ba

• 6bb

• 6bc veya 6cb

• 6cc

• Ankete Katılan
    76
Yarın ikili test yapılacak benim. Heyecanlıyım. :KK17: Sende ne var ne yok?

Hadi bakalim hayirlisiyla insallah heycanlisindir nasil Allah bana da gosterir o günleri insallah hayirlisiyla saglicakla herkese mi yapiliyor acaba brlirli bir yas araligini gecincemi sart bu arada bemim de iyi gidiyor allaha sukur ben halen biseycikler anlamiyorum daha kucuk ondanmi arada kasiklarimda sag sol agirlikli sol agriyo pazar veya p.tesi bir daha yaptiracam test demistim cunku cok var 19 a beende heycanliyim

taransferin kacici gunu cikti bu arada allah tamamina erdirsin gozun aydin 🙏🏼😀
10. Gunu cikto sonuc p.tesi insallah ilk muayeneye gidecem ama cok korkuyorum eger Allah nasip ederse kesemizi birde kalp atisimizi girecez ve duyucaz insallah benimle beraberdir devam ediyordur yolculuğa Rabbom saglicakla tamamina erdirsin dua edin kizlar

Kizlarrr dua istiyorummm yarin buyuk gunlerden bir tanesi olacak ilk muayene insallah görünecek kese+bebek ve kalp atislari insallahhhh 🙏🤲

İlk transferim 4aa dedi 4 tam bzm klinikte dediler pozitif düşük oldu, ikinci 4ab kimyasal oldu, şimdi 2 tane 3ab konulacak. 5. Gün embriyosu hepsi doktorum bunların kalitesi diğerlerine göre daha düşük deyince baya üzüldüm. Ne olacak haber veririm kızlar

İlk transferim 4aa dedi 4 tam bzm klinikte dediler pozitif düşük oldu, ikinci 4ab kimyasal oldu, şimdi 2 tane 3ab konulacak. 5. Gün embriyosu hepsi doktorum bunların kalitesi diğerlerine göre daha düşük deyince baya üzüldüm. Ne olacak haber veririm kızlar
Siz 3 ab embriyo ile mi hamike kaldınız. Bende dün 5. Gün embriyosu 3aa transferi oldum tek embriyo çok endişeliyim

Siz 3 ab embriyo ile mi hamike kaldınız. Bende dün 5. Gün embriyosu 3aa transferi oldum tek embriyo çok endişeliyim
4aa en yuksek kalite bizim klinikte ilk ikisi 4aa idi dusuk oldu pek alakasi yok kalitenin embriyonun sagligi ile canim ins guzel haber alırsın

X