Şampuan ve Saç Kremleri Tresan ampuann kullanan varm

organicum dökülen saçlara iyi gelir mi acaba acil yardıma ihtiyacım var bitkisel şampuan defne garlı mı kullansam karar veremedim:çok üzgünüm:

Hayatım abartıyor diyeceksin ama ben aylardır Organicum kullanıyorum, Tresan da iyi gelmişti dökülmeme ama eczacım denemem için en zararsızı bu diyip saçlarım açık renge boyalı olduğundan Organicum'un mavi renkli olanını vermişti, ilk haftada dökülmeyi kesti, sonra garip birşey oldu, saçlarım daha hızlı uzamaya ve gürleşmeye başladı !

Kuaförüm de hayretler içerisinde, söylediğine göre yarı yarıya az boya kullanıp benim saçtan aynı sonucu alıyormuş. Sanırım doğal bitkisel olduğundan içinde saç gövdesini kaplayan silikon vb. yokmuş..Bir de krem kullanıyorsan kremi saç diplerine deydirmeyecekmişsin, eczacım tavsiye etti yerimseniben

ben de organicum kullandım yeşil olanını ve saçıma yaramadı açıkçası
onun yerine otacı aldım şimdi çooook memnunum.

bi süre kullandım bende ama saçlarımı o kadar kaşındırdı ki bırakmak zorunda kaldım.fisfisfis

ben de alıcaktım şampuanını ama yorumlar pek olumlu değilmiş bende saç toniği var tresanın 2 kere kullandım ama toniği sürünce saç dipleri ferahlıyor gibi o yönü hoşuma gitti dökülme için yorum yapmak için bir süre daha kullanmam lazım

suan ben de tresan kullanıyorum hatta 2 kez sampuanladm saclarmı ,boyalı olmasına karsın cok yumusak oldu ve sac kremine gerek bile kalamdan acıldı....sacın gürleşmesine ne etki yapar onu da önümzdeki günlerde görücez artık ..

ben de bir kaç yıldır tresan kullanıyorum. piyasadaki şampuanlar aşırı döküyor saçımı. ama tresandan menunum dökülmeleri yok denecek kadar azalttı, kepek sorunumu da azalttı.ısırgan otlusunu kullanıyorum değiştirmek de istemem

Şu an ilk denememi yaptım ıslak saçlarım.. Banyodan çıkarken kazık gibiydi ama havluya sarıp 5 dk bekledim ıslaklıgını aldı.. Sonuç mu ? Sadece tepesinde çok ufak bir karışılık diger taraflar yumuşacık ve kremli gibi açılıyor saçım.. Kreme falan hiç gerek kalmadı dökülmem orta derecedeydi şu an 10 tel en fazla.. Umarım saçımı güçlendirir.. Ayrıca boyalı saçlar için papatyalısını öneriyorlar ? Neden zararlı demişsinki canım anlamadım..
İçerisine bemix, bepanthen ve navigen ampullerini ve çem terebentinide katıp öyle kullanıcam çok kısa zamanda..
İlerleyen günlerde daha ayrıntılı yazarım etkilerini kaydirigubbakcemile2

tresan papatya özlü kullanıyorum saçlarımın dökülmesi azaldı gibi..ve de benim için en önemli olanı rengi açılmaya başladıkaydirigubbakcemile2

buradakilerin tavsiyesine uyup çam terebentin kattım tresana. ama sıvılaştı düzgün kullanamıyorum. neden böyle oldu benneyaptımki

dökülme problemi olan herkese sesleniyorum arkadaslar sakın marketteki sampuanları kullanmayın kimyasallığı cok fazla asırı döküyo bitkiselden vazgecmeyin...dün tresanım bitmiş ben de evdeki baska bir sampuandan kullandım saclarım o kadar döküldü ki anlatamam bugun ilk işim gidip sampuan almak oldu.

slm arkadaşlar ben eczaneye gittiğimde bana tresanı önerdi kullandım ama saclarımı iğrenc yaptı wede dökülmem coğaldı belki iyi gelir dedim kullandım ama hicte iyi gelmedi benim saclarım ince we kuru tresanı bırakır bırakmaz saclarım kendine geldi organıcumu merak ediyorum onu almayı düşünüyorum inşallah o iyi gelir

ben daha yeni başladım tresan kullanmaya bakalım faydası olacakmı vitamin falan karıştırdım içine

ben treasanı kullandım hiç iyi gelmedi tarayana kadar çok çanım yanıyordu dökülmesi için derseniz aksine ççünkü çok sertleştiriyor,saçım o kadar yumuşak yine o sertleştiriyor tarayinca da bir sürü saç dökülüyor

yanında bitkisel saç bakım kremi kullandın mı peki ? sertleştiriyor doğru ama krem kullanınca sertlik olmuyor fazla

ayrıca bıtkısel dıyosunuz ama şişeye bi bakın derım ben onceden kullanıyodum o zamanlar yoktu ama suan dımetıcone varmış içinde dıye duydum dikkat!!!

kızlar bende kararsız kaldım şimdi?otacı mı daha güzel tresan mı hangisini almalıyım anlamadım??benim saçlarım kurudur ve sürekli bakım yağı kullanırım.bercelinoyu kullanıyorum bakım yağı olarak.saçları besliyo.fakat şampuan hangisi olmalı karar veremedim.OTACI MI TRESAN MI???

kızlar şimdi hangisini almalıyım karar veremedim.otacı mı tresan mı daha güzel??saçlarım yumuşacık olsun istyorum bde parlasın.sizce bu iki üründen hangisi güzel??kaydirigubbakcemile5

arkadaşlar ben yaklaşık 6 aydır tresan şampuan ve kremini kullanıyorum saçlarım ince telliydi ama şampuanı kullanmaya başladığımdan beri saç tellerim kalınlaştı ve daha hacimli gözüküyor..evet sertleştiriyor ama saç kremini kullanırsanız sertlik kalmıyor

kızlar benim saçlarım platin olmasına rağmen saçımı dolandırmıyor ve ipek gibi olmasını sağlıyor,ben çok memnunum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…