Şampuan ve Saç Kremleri Tresan ampuann kullanan varm

otacı on bitkili şampuanı ve otacı saç bakım yağını kullanıyorum ve herkese tavsiye ediyorum.silikon kesinlikle içermiyor bazı arkadaşlar yanlış bilgi vermişler.bakım yağıyla saçlarım sağlıklı ve kırılmadan uzuyor.

otacıyı tavsiye ediyorum arkadaşım.saç kremiyle kullandığında süper olur.ama benim saçlarım boyasız ve çok yağlı ben saç kremsiz kullanıyorum ideal oluyor

Ben yıllar önce ısırgan otlusunu kullanmıştım 1 sene kadar, saçlarımın rengini açmıştı. Kumral olan saçlarım neredeyse bal rengine dönmüştü.

Ben yıllar önce ısırgan otlusunu kullanmıştım 1 sene kadar, saçlarımın rengini açmıştı. Kumral olan saçlarım neredeyse bal rengine dönmüştü.
Canim kullandigin sadece isirgan otlu muydu? Papatya özlü yazmiyor muydu üstünde? Ben papatya özlüsünün sac rengini actigini duymustum. :44:

Hayır papatya özlü değildi, sadece ısırgan otluydu. Tresanın çeşitleri var birkaç tane. Saçımın kırıklarını onarsın diye almıştım; çok güzel onarmıştı, gürleştirmişti ama rengini açmıştı. Sırf bu yüzden bırakmıştım. Bir de bunun saç kremi var, ismi İRİS. Yanında onu da kullanıyordum.

Peki saclarin dogal renginde miydi?

1 aydır tresan ısırganlı kullanıyorum. saçınızın kremsiz elinizden kayıp gitmesini beklemeyin sonuçta bitkisel. hatta banyoda saçlarımla resmen kavga ediyorum ama yine de çok memnunum hacim verip daha kaliteli gösteriyor kokusuna da ayrıca tapıyorum

Evet yumusatmiyor yumusatmamasi iyi aslinda. Eger bir sampuan saci yumusatiyorsa o sampuanda dimeticon var demektir. O da saca zararlidir zaten. Zamanla döker saclari.

Peki saclarin dogal renginde miydi?

Geç gördüm mesajınızı kusura bakmayın, evet saçlarım doğal rengindeydi boya yoktu. Koyu kumraldım; açık kumral-altın rengi arasına dönmüştü tresanla birlikte. Öyle ki bana sarışın demeye başlamışlardı, alışamamıştım tabii.

Olsun önemli degil.
Süper o zaman Ben tresani denemistim ama saclarimda siyah boya vardi. Simdi diplerim baya cikti tekrar deneyeyim umarim bende de ayni etkiyi gösterir. Benim zaten acik kumral saclarim ise yararsa bakalim ne renk olacak.

Son düzenleme:
Evet yumusatmiyor yumusatmamasi iyi aslinda. Eger bir sampuan saci yumusatiyorsa o sampuanda dimeticon var demektir. O da saca zararlidir zaten. Zamanla döker saclari.

Bende uzun süredir almayı düşünüyordum ısırganotlu şampuan otacı bulamadım tresan aldım bugün henüz yıkamadım ama içindekiler kısmında dimethicone propyl pg-betaine var yazıyor senin yazdığın dimeticonla aynı şey sanırım :26: e hani bitkiseldi bu şampuan :44:

Hadi ya dimethicon mu varmis. Bilmiyordum. :44: Bitkisel sampuanlara da güven kalmadi artik. Ama ben yine de deneyecegim. Özellikle papatyalisini merak ediyorum. Ben banyo sonundan saclarimin diplerini iyice arinsin diye sabunla yikarim, dimeticonun zararini azaltiyordur diye düsünüyorum.

bende yeni bir şampuana başladım ginseng şampuanı ve maskesi saç hücrelerini yeniliyor,dökülmeyi önlüyor.3 defa kullandım ve çok beğendim.çok hafif bir kokusu var ama oda kalmıyor.ilgilenen arkadaşlar olursa diye resmini atıyorum.

Ben dün akşam yıkadım ilk kez ama ben ısırganotlusunu aldım saçımı 10 gün önce boyamıştım normalde saç boyam akmıyordu yıkarken bununla epey aktı boyalarım tararkende epey zorlandım saçlarım zor açıldı ama saçlarım gayet güzel görünüyor havalandı sanki birde çok göründü gözüme bunun saç kremide varmış onu da alayım da tararken zorluk çekmeyeyim diğer kullanımlarımda da yazarım etkilerini

Canım sen bunu nerden aldın ki :44: nerde bulabiliriz :26:

cnm be aktardan aldım 30lira dedi ama ben pazarlık yaptım biraz nazlanınca düşüyorlar cnm 25 liraya düştü. bitsin yine aynı şampuanı alıcam,benim saçıma ii geldi.internette arat cnm bak çok işe yarıyor,ayrıca 2 kat hızlı saç uzatıyormuş.:79:

Canım şimdi bir sitede buldum 25 TL yazıyor saçları nemlendirir diyor benim saçlarımın dibi yağlı ama uçları kuru ondan çok fazla elektriklenip kabarıyor senin saçındaki kabarıklığı giderdimi acaba ona göre satın alayım :26: birde ben uzatmak değil de daha önemlisi saç çıkarması ssende yeni saçlar çıkarmaya başladımı :44:

benim saçlarımda kuru cnm ,saçları nemlendirmiyor öyle saç maskesi var belki onun için nemlendiriyor diyordur.saç diplerini falan çok güzel arındırıyor.benim bir sürü saçlarım çıkıyor cnm ,gerçekten saç çıkartıyor.yalnız bu şampuanmı çıkarttı bundan önceki şampuanımmı bilmiyorum.prıorin de kullandım cnm onunda etkisi var.ikisinden birini tercih edebilirsin denemediysen:79:

Priorinde şampuanmı onun fiyatı nedir :26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…