Şampuan ve Saç Kremleri Tresan ampuann kullanan varm

evt cnm içinde vitamin ve bitki özleri olan bir şampuan.20 tl gibi o aralar fiatı.alırsan dikkat et her saç tipine uygun var kuru,yağlı gibi sana uygun olanı alırsın cnm.hoşçakal:80:

Sende hangisi saç çıkardı acaba ona göre birini alsam ben :26: priorini nerden bulabilirz :44:

perşembe günü tresan papatyalı aldım saçımı yıkadım ilk yıkamamda memnun kaldım en önemlisi zaten saçımın açılması onu ilk yıkamamda fark ettim pazar günü yine yıkıycam

kızlar ben bıraktım Tresanı,kabuk kabuk yaptı kafa derimi..
yine elidora döneceğim..şimdi almaya gidiyorum..

evet bende aldım tresan hani doğaldı bu yha bunda da var o dimathiconemi ne zıkkımsa hangisi doğal ne kullancaz yha

tresan da diğer tüm ürünler gibi kişiden kişiye değişiklik gösteriyor demek ki.

ben saçlarım çok dökülüyor diye şampuanını kullanmaya başlamıştım. dökülmeler azaldı ancak mevsimseldir, şampuan o kadar etkili değildir diye düşünmüştüm. ne zaman ki tresan şampuanım bitti ve sadece 1 haftalığına evde bulunan gliss'i kullanmaya başladım, o zaman anladım tresan'ın kıymetini :) aslında gliss bitene kadar tekrar tresan almayı düşünmüyordum ama gliss kullanmaya başladıktan hemen sonra yine arttı saç dökülmelerim. direkt gidip tekrar tresan aldım ve saç dökülmem yine kesildi

şimdi saç kremini de kullanmaya başlayacağım. bu sefer nasıl farklılıklar olacak bakalım...

ben uzatıcı etkisi nedeniyle ısırgan otlusunun kuru saçlar için olanını kullanıyorum ve uzatmaya etkili olduğu yazdığı için toniğinide kullanıyorum saçlarımda hiç kepek yok. dökülme yok. uzadı da bir süre daha tresana devam edeceğim... içine çam terebentin ve bemik ampulde kattım...

tresanın yağlı saçlar için olanını bir yılı aşkındır kullanıyorum ve çokta memnunum diğer piyasa şampuanlarından kat kat daha iyi bence

ben uzun süre kullandıgım için şimdi ara verdim ama çok çok memnundum saç telimi kalınlaştırmıştı resmen

ben tresan ısırgan otlu şampuanı kullandım. saç kremi kullanmama rağmen saçlarım çok sert oluyor ve hep dolanıyordu, çok zor taranıyor. o yüzden bıraktım ben, şu an komili zeytinyağlı bebek şampuanı kullanıyorum. şu an memnunum.

Son düzenleme:
Tresan sampuan cok güzeldir kullanan cok müşterim vardı hatta en cok sattıgımız şampuandı.
ama ilk başlarda saç kreminide kullanmanızı tavsiye ederim bitkisel oldugundan biraz sert yapıyor

Tresan sampuan cok güzeldir kullanan cok müşterim vardı hatta en cok sattıgımız şampuandı.
ama ilk başlarda saç kreminide kullanmanızı tavsiye ederim bitkisel oldugundan biraz sert yapıyor

saç tellerinde biraz kalınlaşma da görülür mü???benim saçlarım çok ince telli tüy gibi

Prıorın eczanede 199 uc aylııgı bana cok geldı fıyatıyla alakalı net bılgıye sahıp olan bılgı verebılırmı acaba?

kizlar denedim va saclarimi super hacimli yapti ve dokulmeyi kesti!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…