TÜP BEBEK 2021 KASIM ANNELERİ

Cok korkuyorum birine yada ikisine bisey oldu diye kalbim agzimda usgye nasil giricem bu korkuyla bilmiyorum ama her seye hazirlikli olmaya calisiyorum her şey Allahtab
Guzel seyler dusun bir sey olmayacak canim benim kanama alani vardi muhtemelen onla ilgili

Tuvalete girdim pecete oldugu gibi kirmizi kan oldu merkeze kendi doktoruma gidiyorum direk bana dua edermisiniz bebeklerim beni birakmasinlar..
Canim korkma bebekler buyudukce tutunmaya calisiyormus insallah bir sey yoktur guzel haberlerini bekliyoruz Rabbim yardimcin olsun benden de ara ara geliyor

Ankarada olan hamıle arkadaslar doğum için nereye devam edeceksınız ben doğum paketi dusunuyorum ama karar veremedim :KK43:
Ben varim ben Basak Guler e gidiyorum aslinda Berfu Hoca yi istiyodum devam icin ama cok yogunum sezeryan yaptiririm dedi Basak Hoca da 3 arkadasimin doktoru gittim tanistim harika bir insan muayenesi var anlasmalai hastanelerde dogum paket 10 bin maalesef

Kizlar şuan hepinize ayri yazamiyorum yoldayiz merkez ilceye ne yazik ki 2 saate yakin suruyor 1saate doktorumda olurum haberdar edeceğim inşallah sipalar bana simsiki tutunmuştur dualarinizi eksik etmeyin desteginiz icin cok tesekkur ederim hepinize tek tek🤲🤲💜

Kizlar şuan hepinize ayri yazamiyorum yoldayiz merkez ilceye ne yazik ki 2 saate yakin suruyor 1saate doktorumda olurum haberdar edeceğim inşallah sipalar bana simsiki tutunmuştur dualarinizi eksik etmeyin desteginiz icin cok tesekkur ederim hepinize tek tek🤲🤲💜
İnşallah canım benim dualarımız seninle. Yavruların sımsıkı seninledir annesi 😍😍 içini ferah tut Allah'ın izniyle bir şey olmaz inşallah 🙏

Insallah canim hayirli guzel haberler vereceksin🍀

Allah yardımıcınız olsun , umarım hersey yolundadır 🙏 dualarımız sizinle 🤲💕

Kizlar yaramazlar iyilermiş sukurler olsunnn💜💜 ama rahimde kanama var dedi göllenmiş ikiz gebeliklerde keseler buyudukce olabilir bekledigimiz bisey dedi bugun hastanede yaticam yarin cikarim inşallah saglikla🤲 guzel mesajlariniz desteginiz icin cok tesekkur ederim ailem gibi oldu burasi derdimi de sevincimi de sizinle paylasiyorum inşallah hepimize hep guzel haberler vermek nasip olsunn🤲

Eklentiler

• 16190985890436451391657823942503.jpg
    16190985890436451391657823942503.jpg
    104,7 KB · Görüntüleme: 40
  • 16190986240207529326197601917753.jpg
    16190986240207529326197601917753.jpg
    90,3 KB · Görüntüleme: 36
Kizlar yaramazlar iyilermiş sukurler olsunnn💜💜 ama rahimde kanama var dedi göllenmiş ikiz gebeliklerde keseler buyudukce olabilir bekledigimiz bisey dedi bugun hastanede yaticam yarin cikarim inşallah saglikla🤲 guzel mesajlariniz desteginiz icin cok tesekkur ederim ailem gibi oldu burasi derdimi de sevincimi de sizinle paylasiyorum inşallah hepimize hep guzel haberler vermek nasip olsunn🤲
Canim benim cok sevindim 😍❤dinlen insallah daha iyi olacaksin💞

Doktorum kendini bu tur durumlara hazirla dedi doguma kadar bikac kere daha bunu yasayabilirsin dedi bebeklerin gelisiminde sikinti olmadigi surece sorun yok dedi yeterki iyi olsunlar 🤲🤲🤲🙈
Muhtemelen ikiz oldugu icin kendini yormamaya calisirsn hep dikkat edersin sikinti olmaz tatlim❤😍

X