Tüp bebek annesi olma yolunda çabalarımız ve tecrübelerimiz🌺🌼🌸

ayyy dün 1 pozluk yılbaşı çekimi yaptırdım lenaya :KK70: çok güzel çıkmış ya :KK70: :KK70: :KK70: :KK70:

bu arada ek gıda bizde kabus olmaya başladı :KK70: illa kaşığı kendi tutacak... yahu tutabilse keşke... blw yapacam biraz daha büyüsünde :KK70:
ama heryerimiz berbat oluyor hemen kollu önlük siparişi verdim :KK70:
Nisa da öyle sürekli kasiga elini atıyor. Bazen ben parmağım ile veriyorum 😁 döke saça yesinler artık benim için sıkıntı yok 😁
Bugün biz de ek gıdaya başladık kızlar. Meyve suyu ile başlattı doktor, havuç suyu verdim bi kaşık.
Kollu önlük, tabak, kaşık şimdiden aldım ben de.

4250ye sevinen var... Akıl alır gibi değil...

Bende arrtık 2. Çocuktan vazgeçtim :KK43:
4bini geçince çok fazla artmış goruntusu yapıldı. Ama gelen zamlar ne olacak. Bimin yogurdu 15.5 olmuş. 3~4 kısilik bir aile 2 günde yer. Süt alıp mayalasan süt 7 lira. Allah sonumuzu hayır etsin demekten başka bir şey gelmiyor elden.
Cocuksuz bile geçinmek zorken çocukla çok daha zor. Allah herkesin yardımcisi olsun 🤲

4bini geçince çok fazla artmış goruntusu yapıldı. Ama gelen zamlar ne olacak. Bimin yogurdu 15.5 olmuş. 3~4 kısilik bir aile 2 günde yer. Süt alıp mayalasan süt 7 lira. Allah sonumuzu hayır etsin demekten başka bir şey gelmiyor elden.
Cocuksuz bile geçinmek zorken çocukla çok daha zor. Allah herkesin yardımcisi olsun 🤲
Yeni yıldan snra bez ve mama fiyatlarını düşünemiorm bile :KK43:

Yeni yıldan snra bez ve mama fiyatlarını düşünemiorm bile :KK43:
Ben bebelac aldım koydum kenara. Başka çarem yok. Zam gelecek. Elbet bi şekilde zamlı alacağız. Bezide önceden almıştım. Beze lafım yok tuvalet alışkanlığı kazanana kadar alacağız. Mama yi ne kadar çabuk bırakırsak iyidir.

Kızlar ek gıda alırken sızın bebslerde ögürüyor mu bızım kı yutamıo gıbı bugun havuc ta bole bır sonuc aldım tarhana ile yogurta aynı seyı yapmadı
Verdiğim hiç bir şeyi ogurmedi. Sadece brokoli yi pek severek yemedi.
Ama diğerlerinde yapmadı havucta yaptı ise başka şeye geç sonra tekrar havuç veririsn canım.

Sanırım sevmedi ben bide her ek gıdaya hakıkı zeytinyağ ekliyorum. Sen de eklıyormusun
Yediklerinin tadını alsın diye henüz eklemedim canım. Bundan sonra eklemeye basliyacagim. Yarın tekrar dene aynısını yaparsa başka sebzeye geçersin.

X