Tüp bebekte yumurta kalitesi-sayısı için ne yapıyorum? Yurtdışında ne tavsiye ediliyor? (40 yaş)

İnşallah pazartesi günü güzel sonuçlar alırsın, mutlaka buraya da yaz

Bugün 11. gün test yaptım ve beta hgc 235 Allah'a çok şükür. Arkadaşlar emeklerimiz karşılık buluyor. Lütfen inanın. Her şeyi tam yapın. Ben bu dönemde transferden sonra bi bardak çay kahve bile içmedim, çok ama çok su içtim, ekmek bi dilim bile yemedim, yerleşme kanaması olurken hep dinlendim yataktan çıkmadım, paketli gıda yemedim, ilaçlarımı alarm kurup hep vaktinde aldım, geceleri uyanıp uykumun içinde fitil koydum sırf 30 dk erken koymamak için, her fitilde çok çaba sarf ettim anlarsınız ve 30 dk yattım, erken uyuyup erken uyandım, bana stres yapan herkesten ve her şeyden uzak durdum, habire TV'de komedi bişeyler izledim gülmek sağlık veriyormuş bebeğe hatta bi araştırmada transfer sırasında komik bişeye gülen kadınların daha başarılı olduğunu söylüyorlar yani çok dikkat ettim ama dikkat ederken de rahat oldum, olmazsa bi dahaki ay olacak diye inandım, karnımı sevdim, elimle sıcaklık verdim ve fırça gibi bişeyle kendime akupunktur gibi masaj yaptım yani delirdim mi bilmiyorum ama oldu işte çok mutluyum. İnşallah kese vs hepsi sağlıklı olur, sağlıkla kucağıma alırım bebeğimi

Çok sevindim, gözünüz aydın. Emeğinizin karşılığını alıyorsunuz, sağlıkla kucağınıza da alırsınız inşallah.

partalina_ bu topigi incele

Dün 19. Gün testte 606 gördük çok şükür

Arkadaşlar elimde birkaç vitamin kaldı isteyen olursa gönderebilirim, çok az sayıdalar ama ziyan olmasın bi faydası olur birine belki diye sorayım istedim. Argifertil 15 adet hap kaldı, yaklaşık 10 adet DHEA, glutatyon kapsül, bi sürü B vitaminleri.

Sağlıkla ilerlesin Bana kargo yaparmisin

Dedikleriniz çok doğru ağır spor yapıyordum sporu bıraktım sonra hem yumurta kalitem ve sayısı düştü hem de kilo aldım. Opu sonrası gelişim istenildiği gibi olmayınca dr beni akdeniz diyetine başlattı. Gün-de 1 saat yürüyüş var bir de çalıştığım için yürüyüş yapamıyorum ama günde iki ceviz, balık yağı ve folik asidimi ihmal etmemeye çalışıyorum. Ayrıca şeker ve beyaz un kesinlikle tuketmemeye çalışıyorum. Tatlı ve turşu yasak. Onun yerine bol meyve yiyorum. Işe giderken hazırlıyorum. 2 tane muz ve her gün 1 bardak kefir. Dr dediğine göre kalite için protein ağırlıklı beslenmek gerekiyor ama bu kırmızı eti çok tüketmek anlamında değil Hatta kırmızı etin fazlası kaliteyi düşürüyormuş. Umarım bir yararım dokunmuştur. Hepinize sevimli tatlı mı tatlı bebekler diliyorum içinizde de bana

evet evet, çok doğru dediklerin, umarım güzel gelişir yumurtaların, haber bekliyoruz :) hepimizin duasını kabul etsin Allah, hepimiz sağlıkla bebeklerimize kavuşalım :)

evet evet, çok doğru dediklerin, umarım güzel gelişir yumurtaların, haber bekliyoruz :) hepimizin duasını kabul etsin Allah, hepimiz sağlıkla bebeklerimize kavuşalım :)
Aminnn inşallah iki yumurta topladılar. Progesteronum yüksek old. için biri çatlamış diğeri de boş çıktı. Ama olsun bir tek yumurtadan degil miyiz? Iyi düşünmek istiyorum. Umarım Allah tüm isteyenlere bebiş verir içinde de bizlere

İnşallah bi dahakine olacak olacak için ferah olsun

Yaaa çok sevindim. Can bebek bize ne güzel umut oldu bir bilseniz, inşallah hepimiz burda çok güzel haberler veririz. Okadar iyi geldi ki bu haberi tamda hevesimin kırıldığı yorulduğum bir anda gördüm. Sağlıkla kucağıniza alın bebişinizi inşallah.

Çok çok sevindim size yardımı dokunmasına yazımın, sizin için yazdım inşallah bebeğinizi siz de kucağınıza alın en yakın zamanda hayırlısıyla hevesiniz kırılmasın her şeyin bi zamanı var, hep olacağına inanın, evrene olacağına yönelik sinyaller gönderin. Önce siz inanın, sonra evren inansın ve olsun

O kadar haklısınız ki, ilk opum olduğunda yumurtalarım hastanede olmasına rağmen bende onlarla konuşmuştum, ağlayarak karnımı sevdim lütfen güzel bölünün benimle kalın diye 1 tane kaliteli emriyo dondurulmuştu . Yazdıklarınız bana o günü hatırlattı. Şuanda 3. opumu olmak için bekliyorum biraz yoruldum sanırım yumuişlerim bunu farketti bana biraz küstüler, haberiniz çok iyi geldi. Şimdi daha umutluyum inşallah barışıcaz yumurtalarımla, ben ve diğer arkadaşlarım güzel haberler vericez.

İnşallah dualarınız kabul olsun

Haber verin ama olur mu merak ediyorum. Dualarım sizinle. Rahat olun olacak elbet

Haber verin ama olur mu merak ediyorum. Dualarım sizinle. Rahat olun olacak elbet
Sanırım ilk yapacağım şey bu olacak, çünkü sizin buraya yazdığınız tek kelime başkasının umuda tutunma sebebi olabiliyormuş onu farkettim. Hatta eşime dedim ki sakız hanım başarmış (daha önce isminiz buydu, şimdiki çok daha güzel oldu) seninle aynı zorluğu yaşayan kişiyi hiç tanımasan da hayatının bir parçası oluyor. Birşey sormak isterim, DHEA yı iğneleri vurulduğunuz sırada da kullanmaya devam etmişmiydiniz.

Evet canım kullandım OPU iğnelerimde ama transfer hazırlığında bıraktım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…