Türk gelenekleri ve saçmalıkları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gelemezmişsin zaten, rahat rahat takıl sen hiç korkma 100 liranla mutlu yaşa, teğet bile geçemeyiz.
Hadi gene iyisin, havamda değilim yoksa kadını korumaya çalıştığını belirten zihniyetin ‘mahalle karıları’ lafını buradan 4 yöne çarpar sesini ülke sınırında dinletirdim ramazan davulcusu misali de neyse, tadım güzel, bozamadın

Asdff o nasıl bi sözdür yaa nıççç senden mahalle karısı olmaz

Güzel tadınla çekilebilirsin o zaman artık konumdan. Mahalle karısı diye de sana dedim kadınlara değil.

Evet konu şuan kırmızı kuşaktan çıkıp mahalle karılığına gelmiş
Mune abla konu sahibi kadın değil bence bi terslik var bu işte

Napakım otosansür var artık.
Alt metni al, gerisi süsü püsü
Geldi zaten ban, bas yine mi lafını diyorsun…
Yok yok gitmeen bi yere dozunda kaldı.. banlanmayan üç beş kişi kaldk the walking dead dizisinin ilk bölümü gbi hissediyorum kk de

Güzel tadınla çekilebilirsin o zaman artık konumdan. Mahalle karısı diye de sana dedim kadınlara değil.
Hiç mahallem olmadığını duysan uçuk ya da çıban çıkaracak bir tip var sende, bilemedim.
Oralettir bir şeylerdir bilen sensin, adeta kenarın goncagülü
Kaşınıyorsun, kaşımayacağım çünkü güçlünün acizle girdiği savaş etik değildir.
Birkaç seneye levellar silsilesi atlarsan kapışırız, tamam mı bebesu?

Kaynana tabiri ne kadar banal.
X hanım demiyor musunuz yoksa?
Aaa anne diyorum yazın da şahtı şahbaz oldu konu diyelim
Çok saçmalıyorsun komik duruyorsun ama saol hem güldüm sana hemde şükrettim allahım beyin verdiğin için yoksa şu yazdığın mesajı ben de yazabilirdim şükürler olsun dedim.

asker çocuğu olduğum için mahalle de değil lojmanda büyüdüm o çıban sende çıkar. Ayrıca mahallede büyümekle senin gibi mahalle karısı olmak başka. Kaşıntıdan ölsemde merak etme senin gibi birime el sürdürmem

Uzman herhalde ahahaha
ay bas git ya cidden fena kaşınıyorsun

Kompleksim yok diyip aydınım diyorsunuz sürekli o nasıl olcak. Bir konu açın madem sizde hristiyanlıktaki saçma gelenekleri konuşalım

Siz gidin belediye de sade nikah kıyın.Hicbiri de gereksiz değil anlattıklarıniz.Dunyadaki düğün adetlerine gidin bakın ne sapik adetler var.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…