Usak///64

aynen canim yerliler girmiyo genelde gurbetciler var sen dedigin gibi sanslisin ben avusturyadayim ama 30 yasina kadar döncem insallah birikim yapip cocuklarimda istemiyo burayi alisamadilar simdi 23 yasindayim 8-7 yil var daha zor benim isimopuyorumnanaktan:1no2:
İnşallah herşey gönlüne göre olur.o 7-8 yılda göz acıp kapayasıya gecer inşallah.Sen Uşağın ilçesindenmi yoksa merkezdenmisin canım

İnşallah herşey gönlüne göre olur.o 7-8 yılda göz acıp kapayasıya gecer inşallah.Sen Uşağın ilçesindenmi yoksa merkezdenmisin canım

karahallidanim canim opuyorumnanaktan zaten dedigin gibi hemen geciyo ben buraya geleli 8 yil oldu dün gibi

Ben bütün gün evdeyim kızlar can sıkıntısından patlıyorum işte böyle forumlarla vakit geçiyo biraz.Benim 2 yaşında bi oğlum var o yüzden kış geldimi tüm gün nerdeyse eve kapanıp kalıyoruz biryere cıkamıyoruz.Artık yaz yaklaşıyor bol bol acısını cıkarırız inşallah.
Peki siz yazları geliyomusunuz uşağa

Ben bütün gün evdeyim kızlar can sıkıntısından patlıyorum işte böyle forumlarla vakit geçiyo biraz.Benim 2 yaşında bi oğlum var o yüzden kış geldimi tüm gün nerdeyse eve kapanıp kalıyoruz biryere cıkamıyoruz.Artık yaz yaklaşıyor bol bol acısını cıkarırız inşallah.
Peki siz yazları geliyomusunuz uşağa

her yaz 6 hafta izindeyim yoksa ben burda kafayi yerim benim hic kimsem yok belki kuzenim yada ailem burda olsaydi iki yilda birde gitsem fazla aramazdim bu sene dörtbucuk hafta izindeyiz Allahin izniyle sünnetde yapcaz benimde iki tane oglum var 2002-2003 dogumlu aralarinda 13 ay var simdi büyüdüler biraz bende rahatladim ama 2-3 yil daha var söyle bi 10-11 yasina gelmeleri lazim simdilik bende fazla cikamiyorum hatta ne zaman giyinip süslensen gezmek icin evden cikmamizla gelmemiz bir oluyo :1no2:

kaydirigubbakcemile5
ulubeye hic gitmedim bilmiyorum ne tarafta ama sonucta usagin ilcesi sivesi konusma sekli bile aynidir senin icin almanya daha iyidir 3 yasinda gidince okul falan orda okuyunca cevren almanyada fazla olmustur ben lise iki terk 15 yasinda geldim aniden yalniz kaldim burda evdeyim 8 yildir ve cok berbat bisey artik izin dönüsü ise girip calismak istiyorum yoksa zaman evde gecmiycek gecen yil izine gittinmi canim :uhm:

siz nerde kaliyodunuz ??? ya sorma 3 yasinda gelmisim :) ama köyümü cokk özlüyom :)

merhaba kizlar..
Bizde 2 gündür yatili misafirimiz vardi pek giremedim..
Bende okula gidiyordum biraktim arbeitsamta bagli bir okuldu malumm arbeitsamta giren bidaha cikamiyor..
istedigimi yapamadiktan sonra bende biraktimm
400€luk bir isim vardi ztn okulla beraber onuda idare ediyordum calisiyorum ehliyetimi yapiyorum ailemle yasiyorum hee bide 18 yasindayimopuyorumnanaktan

kaydirigubbakcemile5

siz nerde kaliyodunuz ??? ya sorma 3 yasinda gelmisim :) ama köyümü cokk özlüyom :)

usagin karahalli ilcesindeyim canim ama yurt disinda yasiyorum avusturyadayim viyaanaya 20 dk mesafedeyim ama cok kötü 30 yasiina bi girsem hemen döncez yoksa zor döneriz cocuklar buraya alismadi benim herkes yabanci izinden gelmek istemiyorlar

merhaba kizlar..
Bizde 2 gündür yatili misafirimiz vardi pek giremedim..
Bende okula gidiyordum biraktim arbeitsamta bagli bir okuldu malumm arbeitsamta giren bidaha cikamiyor..
istedigimi yapamadiktan sonra bende biraktimm
400€luk bir isim vardi ztn okulla beraber onuda idare ediyordum calisiyorum ehliyetimi yapiyorum ailemle yasiyorum hee bide 18 yasindayimopuyorumnanaktan

18 yas benim hayatimda en cok merak ettiigim yasti acaba derdim kendime 18 yasina girmek nasil bisey resit oluyosun falan en güzel yillardir canim doya doya yasa bende ise gircem bulabilirsem izinden sonra yoksa kafayi yicem ben buraya 15 yasinda geldim 23 yasindayim su an hala evde cocuklarlayim ama izinden sonra iste calismam lazim yoksa bunalima giriyo insan benim büyük oglum 7bucuk kücük oglum 6 bucuk yasinda cok erken anne oldum bende artik is hayaatinda olmak istiyrum en azindan kendi gelirin gibisi yok birikim yapmak zorundayiz baya yazdim ben uzun oldu yazdiklarim ama icimden gecenleri yazmak istedim yerimseniben

18 yas benim hayatimda en cok merak ettiigim yasti acaba derdim kendime 18 yasina girmek nasil bisey resit oluyosun falan en güzel yillardir canim doya doya yasa bende ise gircem bulabilirsem izinden sonra yoksa kafayi yicem ben buraya 15 yasinda geldim 23 yasindayim su an hala evde cocuklarlayim ama izinden sonra iste calismam lazim yoksa bunalima giriyo insan benim büyük oglum 7bucuk kücük oglum 6 bucuk yasinda cok erken anne oldum bende artik is hayaatinda olmak istiyrum en azindan kendi gelirin gibisi yok birikim yapmak zorundayiz baya yazdim ben uzun oldu yazdiklarim ama icimden gecenleri yazmak istedim yerimseniben

2gündür misafir vardi kizlar giremedim k.bakmayinn

insallah bir is bulabilirsin canim benimm..evde gercekten insan deprosyana giriyor camasir bulasik temizlik derken cok yipraniyor bende okula baslamadan önce kavayi yiycektim nerdeyse..
15 yasindami evlendin yoksamirmirmirmir

2gündür misafir vardi kizlar giremedim k.bakmayinn

insallah bir is bulabilirsin canim benimm..evde gercekten insan deprosyana giriyor camasir bulasik temizlik derken cok yipraniyor bende okula baslamadan önce kavayi yiycektim nerdeyse..
15 yasindami evlendin yoksamirmirmirmir

evet canim lise ikiye gidiyordum ayrildim okuldan ben cok büyük konustum ama 25yasinda evlencem falan nasil oldu bende anlamadim üc hafta nisanlilik hemen dügün tabi buraya geldim esim akraba hala oglu ama babam ben kücükken vefat ettigi icin esimle iki defa konustuk sadece akrabam gibi degil dedigin gibi ev isleri daha cok yipratiyo insani

yasim 23 ve 8 yillik evliyimm ama türkiyede yas 15 ti 16 diyolar bilirsin bi yas büyük görünüyon türkiyede burda dogum gününe kadar yasina girmemis sayiliyorsun sonucta 15 yada 16 8 yillik evliyim

insan kendini cok yorgun hissediyo bu genc yasta tavsiye etmiyorum kimseye önce okul meslek sonra yuva kurmak

Canim benimm:teselli:
Cok haklisin bide o yasta bilmedigin bir yere gelip kadin olmanin zorluklarini en iyi sen bilirsin..
Allah sana sabirlar versin 2 evladin insallah büyüyünce sana yardimci olurlar üzmezler tatli annelerini

aynen canim benim cok sorunlu gecti halam di kaynanam ama esim bile dayanamadi yaptiklarina ilk oglum sekiz aylik dogdu bana cok cektirdi o yasta ben hala saygimi kaybetmedim ona karsi ama gitmiyorum oturmaya haala bana karsi kin duyuyo sebebimi bi anlasam ama oglu anlayamadi ben nasil anliycam hakkimi bi tek ona helal etmiyorum zaten öbür dünyada

aynen canim benim cok sorunlu gecti halam di kaynanam ama esim bile dayanamadi yaptiklarina ilk oglum sekiz aylik dogdu bana cok cektirdi o yasta ben hala saygimi kaybetmedim ona karsi ama gitmiyorum oturmaya haala bana karsi kin duyuyo sebebimi bi anlasam ama oglu anlayamadi ben nasil anliycam hakkimi bi tek ona helal etmiyorum zaten öbür dünyada

Halada olsa kaynana heryerde kaynana galiba..
benimde suan görüstügüm bi erkek arkadasim var..Ailesini falan taniyorum annesi gezmeye geldi buraya kücük oglu evli almanyada onun yanina..
ben gittim yanina bilmiyorum suan cok iyiyiz kizi olmadigi icin beni kendi kizi gibi görüyor..
2.kez yanina gittigimde bana bi sarildi öptüki kendi annem öyle öpmedi daha önce nasil sevindim bi bilsenolumunekankayizsmile

Halada olsa kaynana heryerde kaynana galiba..
benimde suan görüstügüm bi erkek arkadasim var..Ailesini falan taniyorum annesi gezmeye geldi buraya kücük oglu evli almanyada onun yanina..
ben gittim yanina bilmiyorum suan cok iyiyiz kizi olmadigi icin beni kendi kizi gibi görüyor..
2.kez yanina gittigimde bana bi sarildi öptüki kendi annem öyle öpmedi daha önce nasil sevindim bi bilsenolumunekankayizsmile

cok sevindim canim bazen eldeki insan akrabandan daha iyi cikiyo kardesimin kaynanasi lokum gibi kadindir mafoldumben

X