Vajinal Siğil rahatsızlığı olan var mı? (Genital Siğiller,HPV, Human Papilloma virus)

Mutlaka bir doktora git ben gideceğim gidersem yazarım sana canım muhtemelen 2 hafta sonra gıtcem cunku bana gecmezse 1 ay sonra gel dedı gecmedı once bu sıgıle benzemıyor ödem oluşmuş dedi ama gecmezse gel dedı.

bende mantar için gidicektim zaten sonradan bende sol iç dudakta farkettim inşallah kötü bişi değildir. bence de başka bir yolu olmalı yoksa zaten öyle bir ihtimal yok.

ben doktora gıtcem canım 2 hafta sonra sana bılgılerı verırım umarım baska bıseydır bana 1 aya gecmezse gel dedı cunku odeme benzıyor dedı.ama emın olamadı doktor.benım basıma hıc boyle bısey gelmemıstı daha once

Mrb arkadaşlar yaklaşık 1 aydır sayfanızı takip ediyorum tşk ederim verdiğiniz bilgiler için özellikle hel-in rakadaşımıza bende 2-3 ay önce çocuk düşündüğüm için doktora gittiğimde Smear alındı ve Asc-us çıktı doktor fitil verdi ve 1 ay sonra ilaçlar bittiğinde tekrar Smear aldırdım bu seferde Lsıl çıktı kolposkopik biyopsi yaptırmamı önerdi Başkent üni. de Polat DURSUN' a biyopsiyi yaptırdım ve hpv testi yaptıdım hpv sonucum daha çıkmadı ama biyopsi sonuc ise daha kötü yani Cin 2 çıktı yalnız bu sonuca göre leep gibi bi işlem yapması gerekiyodu ama 6 ay sonra tekrar Smear dedi ilaç falan da vermedi bu arada bende görünürde siğil falan yok rahim ağzımda varmış sadece anlamadım doktorun 6 ay sonra Smear demesini kafam çok karıştı kendi çapımda immuneks ve Hel-in 'in bahsettiği Topix Macunu aldım portakal suyu kefir içiyorum her yönden bağışıklığımı güçlendirmeye çalışıyorum daha yolun başındayım bunları atlatacağımı biliyorum ama bu süreç çok can sıkıcı dotor bebek işini 6 ay -1 sene ertelememizi söyledi gerçi bunu takmamaya çalışıyorum da bu Hpv ve Cin 2 canımı çok sıktı başka önerileriniz varmı aşının da çok yararlı olduğuna inanmıyorum bazı internet sitelerinde bi faydasının olmadığı aksine zararlı olduğu yazıyo....:2::2::2:

Yasenelcm merhaba .herhangi bi sikayetin varmiydi peki.ben de smearin sonucunu bekliyorum.acayip korkuyorum cunku 1bucuk aydir doktorlardan duymadigim sey kalmadi kist miyom..... Cok uzgunum

slm canım hiç bir şikayetim yoktu akıntım bile yoktu dedim ya bebek istiyorum bi kontrol oliyim dedim adetim de düzensizdi doktor bi de smear alalım dedi bunlarla karşılaştım sonucunda iyi bi doktora görün canım gerçi doktorlara da güvenmiyorum da sıkma canını elbet bu zamanlar geçecek moralini yüksek tut

Yasenelcm insallah gecer bu gunler gercekten cok zor.su smearin sonucu bari temiz ciksin baska bisey istemiyorum.sende hic moralini bozma hersey yolunda gider insallah.bunyeni guclendirmeye calis.

Tşk ederim canım inşallah geçer...seninde sonuçların temiz çıkar inş sıkma canını dikkat et kendine bebeğin yoktu galiba dimi????

Yok canim yaa nerdeee((bizde bebek yapmaya karar verdik bi gidiyim doktora dedim.once kistler sonra miyom ameliyat olucam haziran sonu.tabi bu arada smear de aldi.simdi yine kotu bisey duyacak gibi hissediyorum elimde degil.Allahim yardimcimiz olsun

Arkadaslar bundan gecen yaz sigil denilen hastaligi bilmeyerek bir devlet hastanesinde yaktilar ve ocak ayinda tekrar baska bi bolgede vajinaya yakin yerde iki tane toplu igne basi kadar cikti ve gecen hafta regliydim ve gece uyurken yandim sanki orasi oyle kotu kasindi cildim yanarak kalktim reglim bitince bi aynayla bakiyim dedim ve gordugum seyler cildimin ustu putur putur kizarik isilik gibi cok igrencti hemen doktora gittim oranin prof.u bana sen herpes olmussun bi kactanede sigil var dedi gel koter ol tathlil falan koteri bin tl yapariz dediler hayal kirikligi ike geldim simdi bi tanidik doktora soylemis kardesim cuma gunu tahlil vericem doktor kardesime demis tahliller ciksin ona gore yol izleriz ben vok tedirginim dun aktarcidan helin arkadasin dedigi ekinezya ve ada cayi corek otu aldim evevit hap aldim macunu bulamadim propolis hapini veriyolar cok pahali aktarci kadin ben bu macunu sana 300 e yaparim dedi bende ciktim geriye birtek macunum kaldi onuda arastircam keske ben bunlari gecen sene bilgilenseydim doktor ne oldugunu bu hastaligin nelrre yol actigini hic birsekilde anlatmadilar sizlerin burda yazdiklari sayesinde biraz birseyler ogrenmeye calisiyorum sinirlerim cok bozuk cinsel hayatim bitti erkek arkasima soylemek konusunda kararsiz kaldim cunku daha birkac aylik bir iliski bitirir diye korkuyorum benim sorum ben bu aktardan aldiklarimi yaktirdiktan sonrami icmeye baslicam birde helinin dedigi sirke ile yikama islemini yaktirdiktan sonrami yapicam cunku aktarci bunlarin hepsini yaktirfiktan sonra kullan dedi sigilleri besler senin meyven evevitin cogalirlar dedi lutfen yardim edin

arkadasım dedım ya aktarcıya yaptırmayın pahalı der dıye

100 gr poropolıs al
100 gr corek otu
50 gr arı sutu
50 gr polen tozu al bole al 140 tl fılan tutar
marketten de bı kavonoz 500 gr cam balı al
buyuk konservelık kavonozda balı hepsını karıstır tahta kasıkla sabah aksam ye
bu kadar

sirke sen elınle yıka sıgıl dıl senınkı

herpes vıtamın eksıgınde korkuda cıkar streste vs sebze ye

bır su bardagı suya bır yemek kasıgı sırke koy ıc gunluk tadı bellı dıl

virosil krem bulabılırmısın tanısıdın vs varsa bul ya da her hangı ucuk kremı al sür sabah aksam

bıde cervalıx asını ol

Insllahh dedigin gibi sigil degildir dicem ama yinede cok takiyorum kafaya cok uzuldum cok agladim vajinamin yanindaki kucuk benlere dokunmuyorum ki onkarin sigil olup olmadigini anlamak istiyorum doktor tahlilden sonra yakariz demis ama o gittigim prof. Bana hem ucuk hem sigil var dedi ama bugun aktardan malzemeleri alicam hemen bugun tedaviyede baslicam asimida olucam tahlilden sonra hemen koterimide yaptircam insallah birdaha bu pisligin cikmasina izin vermicem sigarada icen biriyim gunde 3 yada 4 birakicam arada alkol de vardi sigrayi birakicam ama kesin:)) sen bana cok moral oldun allah senden razi olsun dun o lokman hekim demekki yanlis soyledi yaktirmadan hic birsey yapma ve yeme demisti yok meyve yeme besler bu macunu yersen sigiller macundan beslenir falan dedi dogrumudur peki bu dedikleri

melek eger herpes se koter olunmaz ki herpes bır ucuk türüdür bu bir

siğil se c vıtamını sebze vs vıtamın cok onemlı

kanser ve türlerini yogun seker ve yaglı besler
yani her sekerlı demek yanlıs bır sey

Son düzenleme:

Canım Helinin dediği macunu ben buldum ankaradamısın bilmiyorum ama demetevler metrosunun yan tarafında ara sokakta lokman hekimde var aldım ben kullanıyorum orda satıcı kadına da dedim arkadaşlar bulamıyolarmış diye dağıtımını onlar yapıyomuş ve uzun süredir dağıtım yapmıyoruz dediler ankaradaysan bi git derim ve gerçekten strs yapmamaya çalış bu tarz vakkalar stresten besleniyolar ibş geçer çok geçmiş olsun üzülme....

macunu kaca aldnız hazır macun mu
con onemlı dıl kendınız de hazırlayanılırsınız
tozu aktardan alıp

hım benım gıbı hem sıgıl hem ucuk

bak o macunu yaptırma sen al tozu akatardan kendın yap dedım gbı tok sabah aksam ye

sırkeyle yıka genıtal bolgenı sonra suyla durula
duuruladıktan sonra ucuk kremı
gunluk bır taze portakal suyu sık ( bu cok onemlı )
agda yapma bır sure tek kullanımlık jılet kullan

her ogunun de salata olsun masanda vıtamın sebze bol yag az sekerlı az
hamburger tadımlık ıdealdır
bu sure zarfında ılıskı yok
havuz
dısardakı vc kuallnma
ıc camasırın pamuklu olsun ütüle hepsını

20 liraya aldım ben sabah aç karnına bide gece yatmadan önce yiyorum inş iyi gelir de bende kurtulurum bu durumdan

Tesekkur ederim canim cok saol allahin izniyle iyilesicem bugun aktara gidicem macunu kendim yapicam yarin tahlil vericem onerilerini uygulucam gelismeleri sizlere yazicam insallah Tahliller temiz cikar(

Tesekkur ederim canim cok saol allahin izniyle iyilesicem bugun aktara gidicem macunu kendim yapicam yarin tahlil vericem onerilerini uygulucam gelismeleri sizlere yazicam insallah Tahliller temiz cikar(

korkma dırenc dusmess ve c vıtamını aldıgın surece cıkmaz tekrarlamaz ıyı beslen vıtamını al apıkobal elevıt vs

macunu sabah aksam tok tahta kasıkla ye

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

:)) malesef istanbulda oturuyorum
Bugun lokman hekim var ondan alicam ploporis tozunu burda sahtecilik cok oldugu icin herkese guvenemiyosun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…