Vaser liposuction

Bende kombine oldum, bel göbek lazer liposuction ve meme protez, çok zorlu surec geçirdim, oyke hemen ayağa kalkarsın 3gun sonra ise baslarsin vs inanmayiiiiinnn... Yok öyle birşey, ben acı esigi çok yüksek biriyim şimdiye kadar olduğum ameliyatların sayısı belli değil, ilk kez ağladım acidan, maf oldum, uyumak, kalkmak, oturmak kabus gibiydi ilk hafta, sonra acı kalmiyor... Ödem kalıyor, köşeyi çıkardıgimda incelemiştim. O koca gobek yoktu ama derim dalgalanmasti, açıkçası gordigum bedeni beyenmedim, şu an beklemedeyim odemlerin geçmesini hala korse giyiyorum. Sizde de dalgalanma oldu mu deride? Bu geçiyor mu? Yoksa kalıcı mı? Çok moralim bozuk...

Merhaba ben yeni oldum Dr. Ekrem Keskine 4. Günüm gayet iyi gidiyor ama zaman lazım tabiki
Merhaba, korse acikdiginda iz kaldı mı? Kontrolde Korsem açıldığında hemkorse izleri vardı hem de rende dalgalanma, Dr geçer dedi ama bilmiyorum geçecek gibi görünmüyor, sizi merak ettim, geçmiş olsun

Merhaba, korse acikdiginda iz kaldı mı? Kontrolde Korsem açıldığında hemkorse izleri vardı hem de rende dalgalanma, Dr geçer dedi ama bilmiyorum geçecek gibi görünmüyor, sizi merak ettim, geçmiş olsun
Yok canım dalgalanma falan yok gün gectikçe şişliğide iniyor korse izide yok bende bol bol detoks suyu yapıp içiyorum ödem için yanlarda morarma oldu onuda dr söylemişti zaten ama dalgalanma yada girinti çıkıntı olduğunda pek iç acıcı olmuyor yanılmıyosam canım ya sen doktorunu birazdaha sıkıştır kime ameliyat oldun ?

Teşekkürler dönüş için, doktora ozellikle sordum, çok kötü gorunuyor dedim. Daha çok erken geçecek dedi. Masaj yapmami söyledi. Ben Bulent Tekerekoğluna oldum. Bel ve göbekten. Belden 12 cm göbekten şu an 3 cm inceldim

Kız Bülent çok para alıyor nekadara yaptırdın vallaha gülüm o dalgalanmanın sebebi almaları gereken yağladan ya fazla yada az aldıkları için oluyormuş çokmu belirgin foto yüklesene bakayım merak ettim

Beni izlermisin ?

Ameliyat sonrası ilk haftam incelme epeyce var, önceden bel oyuntum yoktu, şu an öncesine göre o da var tek sikintim, korsenin bıraktığı izler ve dalgalanma. Korseyi sadece duş için çıkarıyorum 10 dk. Düzgün kullanıyorum. Ben kombine opdum, bel göbek liposuction ve meme protez o yüzden uyguna geldi... Fotoğraf ekledim

Eklentiler

• IMG_20190214_161814_1.jpg
    147,6 KB · Görüntüleme: 680
Ha simdi gördüm birdakka

Canım korse izinden korkma geçer o dalgalanmayada masaj yap sürekli masajın bir tekniği varmış dr sor onu göstersin sana birde ödem atmak için detoks suyu yap kendine günde iki litre ve 3 kupa bardakta yeşil çay iç nekadar idrara çıksan okadar iyi

İnşallah, Dr sorayim masaj tekniğini, çok tedirginim, çok acılı gecirdim süreci inşallah deger, çok öptüm, sevgiler

Merhabalar Dokturunuzun adı nedir acaba bir de son durumunuz nasıl..geçmiş olsun !

hangi doktora yaptırdınız

Merhaba, bugün 17. Günüm. Çenemin altında dalgalanma var, başımı yukarı çok fazla kaldıramıyorum, başımı geri atamıyorum, zorlayınca çok geriliyor, sanki yapışmış ve açılmıyor ayrıca çene altı dalgalanma belirginleşiyor. Böyle kalacak diye korkuyorum ama sadece 17 gün oldu. Valla sanki pişman gibiyim, resim atıyorum. Bu arada VASER LIPOSUCTION oldum ama sadece çenemin altında bir ufak delik açılıp yağ çekildi, ince dikiş atıldı, kendi düşecek dengi. Kafam karışık
Edit : kızım boynumu ısıtıp, mümkün olduğunca geri alarak, sert bir masaj yapıyor, o zaman biraz açılıyor. Ayrıca Türkçe kaynaklarda bu durumla ilgili bir şey bulamadık ama ingilizce kaynaklarda buna "lumpy neck" deniyor yani topaklı boyun deniyor ve vaser liposuction sonrası oluşan boyun. Scar balls da çıkıntıya deniyormuş. 6-8 ay arası kendiliğinden geçeceğini yazmışlar.

Eklentiler

• PhotoGrid_1600758039403.jpg
    404,2 KB · Görüntüleme: 138
  • PhotoGrid_1600758001064.jpg
    373,1 KB · Görüntüleme: 94
  • PhotoGrid_1600758069343.jpg
    370,2 KB · Görüntüleme: 96
  • PhotoGrid_1600757963833.jpg
    369,6 KB · Görüntüleme: 86
  • IMG_20200922_095615.jpg
    56,5 KB · Görüntüleme: 85
  • IMG_20200922_095610.jpg
    63,7 KB · Görüntüleme: 133
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…