vee crazy nın resımlerı:)))

Nihayettttt ! ! ! :lepi: Canım Süperrrrrrr olmuşşşşş opuyorumnanaktan Ama sen zaten güzemişsin olumunekankayizsmile Güle güle kullan yeni burnuşunu a.s. :nazar:

Edamisra ve Crazy ! Arkadaşlar ağrı sızı oluyor mu ameliyat sonrası ? Morluklar kaç gün sürüyor ? Kaç günde bir kontrol olacaksınız ? Ağrıkesici yada krem verdi mi doktor ? Dışarıya kaçgün sonra çıkabildiniz ?

Çok mu soru sordummmm :ecrin_bebek:

Ameliyattan sonra yatarken ve günlük davranışlarımızda çok dikkatli olmalıymışız ? Korumamız gerekiyormuşşşş ? Doğru mu ? Bu ne kadar sürecek peki , koruma yani...
Yani ameliyat sonrası hep tedirgin mi yaşayacaksınız ? :ecrin_bebek:

Crazy , benim en çok korkum ne biliyormusun ? ? Alın ile burun arasındaki o küçük bölgenin yüksek kalması. Dr. lar orasının şişliği en son geçiyor diyorlar. Yani o şişlik değil de yüksek kalırsa ne olacak ? Pek hoş olmaz gibi geliyor bana sanki , , , , , bilmiyorumkismile

canan cım
agrı kesici veriyor dr antibyotikle birlikde ..agrın olursa iciyorsun hemen kesiyor.. ben cok kullanmadım agrı kesiciyi ..benim narkozla ilgili sorunum oldu cok agır geldi narkoz o sebepden ilk günüm biraz zor gecti ..morluklarım çok fazla oldu 2 hafta sürdü tamamen suratımı terketmeleri..ben 6. günde dışarı çıkmıştım..evt dikkat etmek gereken durumlar oluyor yatarken günlük yaşamda falan ..darbelere karşı dikkatli olmak gerekiyor.. yatarken yüzüstü yatamıyorsun bir süre ..sadullah bey 2 ay darbelere karşı dikkatli olmamı söylemişti bana .. tedirlinlik hissi oluyor tabi ilk zamanlar yoğun anlamda

sadullah beye ameliyat olmuştun sanırım başarılı bir doktor sanırım çok ii iş çıkarmış

Canım çok yakıştırdım sana.Yandan mükemmel duruyo gerçekten.Benim merak ettiğim burun deliklerinide küçülttümü doktorun?Bazı doktorlar burun delikleriyle oynadıkları zaman simetrik yapamıyorlar ve öncekinden daha kötü duruyor.Bu yüzden ben kendi burun deliklerimle oynatmadım.

Canım çok yakıştırdım sana.Yandan mükemmel duruyo gerçekten.Benim merak ettiğim burun deliklerinide küçülttümü doktorun?Bazı doktorlar burun delikleriyle oynadıkları zaman simetrik yapamıyorlar ve öncekinden daha kötü duruyor.Bu yüzden ben kendi burun deliklerimle oynatmadım.

canım tesekkurler benım kendı delıklerımde zaten kucuk oldugu ıcın hıc ellemedıler zaten kapalı amelıyat oldugu ıcın oyle acılmadı burnum

canım kontrolün ne zaman ? dr beye ugradıgında sorarmısın ne zaman gözlük takmaya başlıyabilecegiz ..

canım ben sureklı doktordayım zaten 3 gunde bır randevu verıyor bana :)))
tabı bu ıyı bır sey degıl sanrım cunku sureklı masaj yapıyor bana burnum saga dogru cekmesın dıye bıde benım burnumun eskı kemerlı yerınde sankı sıskınlık var sana da oyle gelıyormu???
buarada ben lazere baslayacagım ıcın gozluk takacagım ondan bırsey olmaz dedı benım 1 ay olcak ıste bu cumaya ama normal gozluk 3 ay sonra takılıyor bıldıgım kadarıyla ama sorarım yınede buarada ben mınık bır darbe aldım yaa:KK43:((

Ameliyattan sonra yatarken ve günlük davranışlarımızda çok dikkatli olmalıymışız ? Korumamız gerekiyormuşşşş ? Doğru mu ? Bu ne kadar sürecek peki , koruma yani...
Yani ameliyat sonrası hep tedirgin mi yaşayacaksınız ? :ecrin_bebek:

ya evet tedırgın yasasan ıyı olur bı 3 ay enazından yoksa benım gıbı darbe alırsın:))))
saka bır yana da canım bırazcık dıkkat edeceksın tabıı agrı sızı oyle olmuyor merak etme ılk 3 gun harıc gerı kalanı normal gecıyor ben 1 haftada normal hayata dondum 2 haftada dugune gıdıp delı gıbı tam 3 saat hıc oturmadan oynadım dusun yanıı bırseycık olmuyorrr... tabııı darbe almazsan ben aldım mınık bırsey sımdı doktor masaj yapıyor sureklı ınsallah bırsey olmaz

ben dün tesadüfen canlı gördüm burnunu.anlatılır gibi değil mükemmel ötesi olmuş.iyi günlerde kullan cnm

X