Yalan , boşanma , kürtaj

Bu akıl tutulması basiret bağlanması değil inanın bazı insanlar evlenmemeli, bazı insanlar çocuk sahibi olmamalı, bana kalsa bazı testlere tabii tutulup insanlara evlenebilir raporu verilmeli bambaşka birşey bu hala çıkış yolunu adamda arıyor bu daha da korkunç

herkesten akıl isteyip ajitasyon yapıp yine kendi bildiklerini okur böyleleri ha bide ezilmeye dövülmeye ayak altinda paspas olmaya bayılırlar. Velhasil kelam ne desek ne yazsak boş
belli zaten.hadi kandın sevgili oldun aynı evde yaşamaya başladın normal diyelim.ilk öldüresiye dayak da karakolu aramalıydı ceza aldırmalıydı.ama yapmamış devam ettirmiş.nesine üzülelim kendi düşenin?

herkesten akıl isteyip ajitasyon yapıp yine kendi bildiklerini okur böyleleri ha bide ezilmeye dövülmeye ayak altinda paspas olmaya bayılırlar. Velhasil kelam ne desek ne yazsak boş
kesinlikle öyle ,adam döver gider bi lafıyla kandırır bunlar yine devam eder ,çünkü kendine saygısı sevgisi yok

kesinlikle öyle ,adam döver gider bi lafıyla kandırır bunlar yine devam eder ,çünkü kendine saygısı sevgisi yok
hepimize ders olsun bu konu.oğlumuzu kızımızı kendine saygı duyan en çok kendini seven bireyler olarak yetiştirelim.erkek delisi kadın delisi olmasınlar

Kendini çok baştan belli etmiş zaten. Galiba boşanmış olmaktansa iyi kötü biriyle evleneyim diye düşündün. Bu adamlara da ayrıca şaşıyorum kişilik, karakter, para ve iş yok. Ama evleneceği veya sevgili olabileceği bir kadın oluyor hayatında. Yani tercih ediliyor. Merak ettim seni hangi özelliği çekti? Dayanilmaz yakışıklı mı? Erkek kardeşim gibi efendi, iyi eğitimli, iş güç sahibi bir adam olsa dönüp yüzüne bakmazsiniz.

Burda birimiz ya bı bakarsın iddia oynar ve hayatının kazancını elde eder el bebek gül bebek gecinirsiniz , sonra geçmişiniz onu zerre ilgilendirmemeye başlar ona g,,at diyen arkaslari peşi sıra gezmeye başlar, az biraz daha dişinizi sıkın ışığa az kaldı desek koşarak adamın yanına gider

hepimize ders olsun bu konu.oğlumuzu kızımızı kendine saygı duyan en çok kendini seven bireyler olarak yetiştirelim.erkek delisi kadın delisi olmasınlar
Bunlar çok ciddi problemli insanlar , kendini döven insan için abimden borç alıp niye vereyim ya ,bunun ayrımını yapamayan insan zaten bitmiştir mantıksal anlamda ,erkek erkek diye yanıp ortada rezil olmuş hala akıllanmamış Allah ıslah etsin

Hadi diyelim bu damgadan lanet olası toplum baskısından sıyrılmak için denize düşünce yılana sarıldı yanlışlıkla bebek yapmak nedir ya bu işin istemeden olanı nasıl oluyor

Hadi diyelim bu damgadan lanet olası toplum baskısından sıyrılmak için denize düşünce yılana sarıldı yanlışlıkla bebek yapmak nedir ya bu işin istemeden olanı nasıl oluyor
eskiden vardı o toplum baskısı .annem seksenli yılların başında boşandı çok zorluk yaşadı ama asla evlenmedi beni büyüttü işine odaklandı.son yıllarda herkes boşanmış insan neredeyse.asla bir toplum baskısı yok her ailede var çünkü.gayet kaşına gözüne çenesine kanmış bu adamınn.

Bu kadar hata yapmışsın üstüne çocuk yapip büyük vebale girmişsin o çocuğa böyle baba yakışıyor mu bu kul hakkı değil mi? Bence bundan sonra yapman gereken kendi ayakları üzerinde duran onurlu bir anne olmak.. günah olmasa aldır onu bu çocuğa böyle bir babanin soyadı yazık olur derdim ama biraz bedel odet adama dönme hemen.. belki kendine çeki düzen verir ....

Sonuna kadar okuyamadim. Tam olarak sizi öldürmesinimi bekliyorsunuz? Hadi akliniz yok akil veren mantikli bi insan yokmu etrafinizda? Evlenmeden önce şiddet varmiş bile bile nasil yaparsiniz bunu caninizin hicmi kiymeti yok! Bu nasil şuursuzluk aklim almiyor ya.

Ne damgası ? Hangi toplum baskısı ? Kendine kılıf arayan başlıyor anlatmaya ; toplum şöyle , toplum böyle.

Evlenmeden önce beraber yaşıyorlarmış diye toplum darp mı etmiş kendilerini ?Konu sahibi dayağı toplumdan değil , sevgilisinden yiyormuş.

Yoo hala var öğretmenim yeni boşandım okul değiştirdim burdakiler boşandığımi bilmiyordu her programlarına davet ediyor hoş sohbetlerdi kızımla soyadimin farkli oluşunu fark ettiler kısa bir saskinlik arkasından boşanmış olduğumu fark ettiler şimdi hepsi bir uzaklaşma modunda son iki planlarına dahil etmediler teklif bile etmediler , fısır fısır konuşmalar hepsini bahçeye topladım boşandım evet size ve kimseye sebeplerini sıralayıp kendimi haklı çıkarma çabasına girmeyeceğim , sevgim bitti boşandım bu bile bnm için yeterli bir sebepti şimdi herkes bu konuyu sindirsin dedim bundan sonra herkes kendi kabına tukursun

Adam cidden şanslı. Kendini kaf dağında görüyordur eminim. Yalan, hile, kumar, işsizlik, parasızlık, şiddet, hakaret hepsi var. Buna rağmen biri var hayatında...biri var ve olmaya da devam edecek.. kadınların özgüven kazandırıcı bir eğitimden geçmesi gerekiyor

Yoo asla haklı bulmuyorum biri toplum baskısı demiş bende farz edelim ki öyle dedim:) kizmayin

o saygı duyulan meslek adına utanç verici örnek de kişilermiş.yüzyıllardır boşanma var yeni mi icat oldu?kişi kınadığını yaşamadan ölmezmiş hiç üzülmeyin.annemi de kınayanların ooo kimleri boşandı kimleri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…