Yalan , boşanma , kürtaj

Kendinizden neden bu kadar nefret ediyorsunuz?

Abime 20bin çektirdim kısmına kadar okudum.
Kendiniz kul köle oluyorsunuz yetmiyor, başkasını alet ediyorsunuz.
Ne hakla?

İkinci evliliği yaparken bodoslama yapmışsınız ve sonucu da bu işte. Herkes bilsin ki para isteyen adamdan hayır gelmez. Dayaklarına bile katlanmışsınız. Boşan tabi ki ama çocuk işine yorum yapamam.

E siz yaşadıklarınızı sonuna kadar hak etmişsiniz. Hatta memnunsunuz da bu durumlardan. Öyle olmasa dayak yediğiniz adamla niye evlenesiniz? Hadi evlendiniz niye devam edersiniz? Yazık, ben ailenize çok üzüldüm.

Ben buradaki uzun yazıları sonuna kadar okuyabilen bir insanım. Sizinkini okuyamadım. Sonlara doğru tekrarlar vardı. Hemen sona atladım. Elaleme neden para yedirilir hele ki kumarbaza anlayamıyorum. Şiddet de varmış zaten. Başka şeyleri yazmasanız da olurmuş. Geri dönmeyin. Kaptırdığınız paraları alabilir misiniz bilmiyorum da.

Yani okumadım göz gezdirdim. Anladığım kadarıyla hata sizde. Siz evliyken size yazan bir erkek zaten sadık değildir, evliliğe de kendisine de saygısı yoktur aldatması normal. Sevgililik döneminde paranıza, maaşınıza el koyan biri evliyken hayli hayli yapar, ailenizin parasına da çöker. E dayak da öyle sevgiliysen dövüyormuş, bunu yapan evliyken neden yapmasın? Çocuk bir şeyi değiştirmez. Aileniz yanınızdaysa doğurun çalışıp kendiniz bakın çocuğunuza ya da doğurmayın sizin bileceğiniz iş. Aklınız varsa bu şahıs için uzaklaştırma kararı aldırırsınız zira sonunu anlamak için kahin olmaya gerek yok. Dayak, aldatma, para sorunları devam edecek. Çocuk öyle büyülü bir şey değil öyle olsaydı çocuklu insanlar boşanmazdı değil mi? Aksine çocuk çok iyi olan bir evliliği bile gerebiliyor. Zira ekstra ekstra sorumluluk. Aklınızı basınıza alın, ailenize çok üzüldüm.

Şu yazılanları yaşananları okuyacak kadar sabırlı değilim. İnşallah koca bir yalandır. ülkenin kızlarının gözü bu kadar kör olamaz...olmamalı... Kınamıyorum kınamıyorum

diyodu dayak boyutları artık beni öldürmeye kadar gitmişti ama insanın gözüne perde mi iniyor bilmiyorum hep affettim çok kıskançtı.
şurdan sonrasını okumadım. sen geri zekalı mısın ay deli olucam cidden hangi kafaları taşıyorsunuz siz o boyunların üstünde ya

kendiniz etmiş kendiniz bulmuşsunuz ne diyelim boşan desek boşanacak mısın aileni de bitirmişsin. Boşansan da bir daha o adama dönmeyeceğinin garantisi var mı? Dayaktan vazgeçmemişsin bu adamdan bizim aklımızla mı vazgeçeceksin :)

Ailenize üzüldüm.

yarısına kadar bile okuyamadım ama insan nasıl bu kadar gözü kör olabilir anlamıyorum, daha bir çok ifade var ama ifade etmekte zorlanıyorum

İkiniz birbirinizin lacivertisiniz. Ailene üzüldüm.

Ya ben anlamıyorum
Hafi konu sahibinin IQ ve EQ su oldukça düşük (hakaret amaçlı söylemiyorum)
Aileden bir tane bile akıllı insan yok muymuş bu kızı kurtarıp tedavi ettirecek?
Bence bu kadın hasta. Özel eğitim falan almalı

ailesi kısıtlanma istemeli bence de.hatalar yapılır da bu kadarı da olmaz

Umarım çocuğu aldırmışsındır

hani aysun kayacı diyordu çobanla ben bir miyim diye
biz boşa ümit edip kürek çekiyoruz
profil bu işte ortada
şu forumda bile kaç tane var böyle konu
hiç akıl mantık alır yan var mı şu cümlelerde
hiç bir problem görme çözüm bulma akıl yürütme var mı bu konuda
kendi hayatını böyle yaşayan topluma ne yapmaz

Bu ne böyle yahu?
Dayak hakaret sefalet
Yahu şu kısacık hayatta en değerli varlığımız benligimizken; değer mi bu at hirsizlarina kendimizi ezdirmeye???

Yasamak bu değil demeye geldim. Umarım akilli mantıklı bir hayati seçene kadar bir çocuğa sahip olmazsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…