Yanlışım var mı?

ben bu yoruma katılıyorum ama kabul edilecek şeyler var, edilemeyecek şeyler var bence. Misal KV KP görümce draması kabul edilebilir diyorum çünkü popülasyonda bağımsız birey olan Türk erkeği yok, Türk erkekler evleniceksen bunları kabul etmezsen elinde kimse kalmıyor:))) Öte yandan bazı sınırlar asla geçilmemeli, gvatlık da bunlardan biri bence sevdiği kadına başkasıyla oluyor musun oluyorsan söyle diyen erkek oracıkta biter erkek olarak. Şöyle bir şeyden midesin bulanmayacak kadın tanımıyorum, çok seviyorsan belki eyvallah dersin bir kreliğine o da belki ama aklına geldikçe karşındakini erkek olarak bile görmezsin sürüngen olarak görürsün.
Bide ne oldu biliyor musunuz.. erkekliğini sorguladığımız için söylüyorum. Normalde çok maskülen biri gibi görünüyordu her anlamda; sahiplenmek olsun, ilgisi olsun, tavrı olsun, cinsel birliktelik olsun, konuşmaları ve bakış açısı olsun... herşeyde... Ben iki hafta önce onun bulunduğu yere gidecektim - gittimde -.. Ama 3 taşıt değiştirmem gerekiyordu. Önce bulunduğum şehirden trenle 2 saatlik yol teptim, Sonra 45 dakikalık başka bir otobüsle onun olduğu ilçeye gittim. Benim oraya gidişimi planlarken bu rotadan ona bahsetmiştim, onunda arabası var, ama bir süredir su kaynattığını ve arabasının uzun yola gelemeyeceğini söylüyordu. O nedenle zaten o gelemedi bu en son kez, ama ben gittim. Onun şehrine geldiğimde, son 45 dakikalık bir yok kalıyordu onun bulunduğu ilçeye ve bana arabasının 45 dk lık yol gidecek durumda olmadığını söylemişti. Sorun etmedim kendim gittim. Her ne ise.... Bugün engelini whatsapp da 3 dakika için açtım ve beni o 45 dk sürecek olan şehirden alamadığı şehirde olduğunu gördüm story lerinde..... Burada herşey çok yavaş işler, arabasını 2 hafta içinde yaptırmış olabileceğini düşünmüyorum...

Bide ne oldu biliyor musunuz.. erkekliğini sorguladığımız için söylüyorum. Normalde çok maskülen biri gibi görünüyordu her anlamda; sahiplenmek olsun, ilgisi olsun, tavrı olsun, cinsel birliktelik olsun, konuşmaları ve bakış açısı olsun... herşeyde... Ben iki hafta önce onun bulunduğu yere gidecektim - gittimde -.. Ama 3 taşıt değiştirmem gerekiyordu. Önce bulunduğum şehirden trenle 2 saatlik yol teptim, Sonra 45 dakikalık başka bir otobüsle onun olduğu ilçeye gittim. Benim oraya gidişimi planlarken bu rotadan ona bahsetmiştim, onunda arabası var, ama bir süredir su kaynattığını ve arabasının uzun yola gelemeyeceğini söylüyordu. O nedenle zaten o gelemedi bu en son kez, ama ben gittim. Onun şehrine geldiğimde, son 45 dakikalık bir yok kalıyordu onun bulunduğu ilçeye ve bana arabasının 45 dk lık yol gidecek durumda olmadığını söylemişti. Sorun etmedim kendim gittim. Her ne ise.... Bugün engelini whatsapp da 3 dakika için açtım ve beni o 45 dk sürecek olan şehirden alamadığı şehirde olduğunu gördüm story lerinde..... Burada herşey çok yavaş işler, arabasını 2 hafta içinde yaptırmış olabileceğini düşünmüyorum...

değer veren erkek laflarına hiç girmicem, bence toptan kafadan sakat ve acaip bir tip sen geç bunu kaç hatta. Eşşek olsa, sevgili değil kendisini ziyaret eden biri gelse 3 vesait değiştirmesine seyirci kalmaz gelir alırdı. Kaç kaç kaçççççççççç

değer veren erkek laflarına hiç girmicem, bence toptan kafadan sakat ve acaip bir tip sen geç bunu kaç hatta. Eşşek olsa, sevgili değil kendisini ziyaret eden biri gelse 3 vesait değiştirmesine seyirci kalmaz gelir alırdı. Kaç kaç kaçççççççççç
ya bişeyler diyebilir miyim ona? cidden öyle hırslandım ki bugün...''Sen feminine bir adamsın, seni görmeye gelen; hergün konuştuğun kadını bile gelip almadın, beni yollarda süründürdün ve yordun, insan; değil aynı yatağa girdiği kadın; iş arkadaşı olsa, çok uzak arkadaşı olsa gelir alır. Sende zaten keyfin için oraya gitmişsin. Sen arabanı bahane ettin ama araban iyi durumda... Sen feminine erkeksin, bunu bil istedim. '' gibi şeyler desem????

Ya da birşeyler demek geliyor içimden doğru mu bilmiyorum ama, onun narsistliğini yerlebir edecek birşey demek istiyorum. Belkide dememeliyim bilmiyorum. Ama dememi tavsiye ederseniz en doğru cümle ne olur?

Son düzenleme:
Lütfen tavsiye verin cidden birşey demek istiyorum o g.te

İngilizce diyebilecek olanlar daha iyi olur , özeldende açığım

Ayrıca, sanırım diabettten de olabillir sadece %50 civarında sertleşebiliyordu. Bunuda bu kez yüzüne vurup gururunu zedeleceyeğim onun, lütfen bana nasıl doğru ve vurucu bir biçimde onu zedeleyebileceğimi söyleyin (ben zedelendim çünkü)

Son düzenleme:
ya bişeyler diyebilir miyim ona? cidden öyle hırslandım ki bugün...''Sen feminine bir adamsın, seni görmeye gelen; hergün konuştuğun kadını bile gelip almadın, beni yollarda süründürdün ve yordun, insan; değil aynı yatağa girdiği kadın; iş arkadaşı olsa, çok uzak arkadaşı olsa gelir alır. Sende zaten keyfin için oraya gitmişsin. Sen arabanı bahane ettin ama araban iyi durumda... Sen feminine erkeksin, bunu bil istedim. '' gibi şeyler desem????

Ya da birşeyler demek geliyor içimden doğru mu bilmiyorum ama, onun narsistliğini yerlebir edecek birşey demek istiyorum. Belkide dememeliyim bilmiyorum. Ama dememi tavsiye ederseniz en doğru cümle ne olur?

Yani bence daha fazlası da olur, sen yatağa girdiğin kadını almaya bile gelmedin erkek bile değilsin. Bir de erkekmişsin gibi diğer erkekleri soruyorsun. zaten yatakta da bir halt yiyemiyordun, diğer erkekleri sormana hiç şaşmamalı derdim :olamaz: 3 cümle de %100 İngilizce compliant, son cümlenin sonu mesela No wonder you interrogated about other men that much oluyor:halay:

yerle bir edemezsiniz. siz ne deseniz o sizi ezecektir. hic yazmayin, yok gibi davranin. ugrastiginiza degmeyecek cunku.

yerle bir edemezsiniz. siz ne deseniz o sizi ezecektir. hic yazmayin, yok gibi davranin. ugrastiginiza degmeyecek cunku.
yok öyle birşey biz burda binlerce kadınız onu yerlebir edecek şeyi buluruz, ama o tek... Bana tavsiye verin lütfen, onun gururunu çok güzel okşayacağım

siz bilirsiniz. bu bir cozum olmayacak, sizi belki anlik rahatlatir ama o kadar. boyle adamlar ah vah diye uzuntu duymazlar maalesef.
kendini çok maskülen gören birisi, inanıyorum ki birisi bana onun gururunu incitebileceğim şeyler için tavsiye verecektir

Yani bence daha fazlası da olur, sen yatağa girdiğin kadını almaya bile gelmedin erkek bile değilsin. Bir de erkekmişsin gibi diğer erkekleri soruyorsun. zaten yatakta da bir halt yiyemiyordun, diğer erkekleri sormana hiç şaşmamalı derdim :olamaz: 3 cümle de %100 İngilizce compliant, son cümlenin sonu mesela No wonder you interrogated about other men that much oluyor:halay:
Heyy, how are yo doing! I saw that you are in ....... .! And some days ago using your car as an excuse to pick me up, you didn't even come to.. the woman you used to go to bed with. I just today see that you're not even a man :). And you ask about other guys in my life as if you were a man. You couldn't do a damn thing in bed anyway, no wonder you asked about other men and no wonder you interrogated about other men that much

Lütfen MissCherryBlossom MissCherryBlossom düzenle beni lüütfeeeen :KK43: Adam UK ingiliz, lütfen yardım

Son düzenleme:
Heyy, how are yo doing! I saw that you are in ....... .! And some days ago using your car as an excuse to pick me up, you didn't even come to.. the woman you used to go to bed with. I just today see that you're not even a man :). And you ask about other guys in my life as if you were a man. You couldn't do a damn thing in bed anyway, no wonder you asked about other men and no wonder you interrogated about other men that much

Lütfen MissCherryBlossom MissCherryBlossom düzenle beni lüütfeeeen :KK43: Adam UK ingiliz, lütfen yardım

Bence olmus g.vat da yaz kesinlikle

Merhaba,

Ben yurtdışında yaşıyorum ve 30 yaşındayım. Yaklaşık 2 aydır biri ile flört ediyorum (kendisi yabancı). İlk cinsel ilişkimizden önce en son ne zaman sağlık kontrolü olduğumu ve bir cinsel hastalığımın olup olmadığını sordu - bu çok normal -, soruda sorun yok. Bu konuda birbirimiz ile açık olduk ve emin olmadan birlikte olmadık. Son ilişkimizi, flörtümüzü, tarihini her şeyi konuştuk. Bunu sıkıntı etmedim, iki yetişkin insanın konuşabileceği şeyler. Ayrıca kendisinin bazı sağlık sorunları var, ileri derecede diabet. (Alakası var mı emin değilim ama)

Ama biz dediğim gibi cinsel ilişki odaklı değil ama daha çok flört yoğunluklu gidiyoruz. Gün içinde sürekli iletişim halindeyiz, olabildiğince sık görüşüyoruz. Sürekli mesajlaşıyor, araşıyoruz. Ve eğer bir gün pek konuşamadıysak bana 'Ben ben cinsel hastalıklar konusunda çok hassasım, şu an sevgili değiliz ve ciddi bir ilişkimiz yok bu yüzden sana herhangi bir konuda engel olmayı kendimde hak görmüyorum, eğer aniden birinden ciddi şekilde hoşlanırsan bu çok normal, bu 'insan olmak' eğer aniden birinden gerçekten hoşlandıysan ve bir şeyler olduysa ve cinsellik yaşadıysan ya da hatta öpüştüysen bile bana söylemeni istiyorum. Benim için sorun yok dediğim gibi, bunlar normal şeyler ama ben, başkasından AIDS falan kapmak istemiyorum, ben bu konularda çok hassasım bu yüzden böyle bir şey olursa lütfen hemen bana söyle, sana kızgın olmayacağım ama dediğim gibi önlemimi alırım' gibi şeyler dedi.

İlkinde bunu aslında olgunca buldum ve sorun etmedim. Ama ne zaman az iletişim kurduğumuz bir gün olsa, tekrar bana aynı şeyi soruyor 'biri ile beraber oldun mu?'. Yılbaşı gecesi ben, (bir kız grubu olan) arkadaşlarım ile başka bir şehre gittim, kendisi aile ile geçiriyordu. Bana yılbaşı mesajında (ses kaydı), 'seni çok seviyorum, senin gibi özel birini tanıdığım için şanlı ve mutlu hissediyorum, yeni yılın kutlu olsun.. Bu aradaa... biliyorum arkadaşlarınlasın, alkol alıp eğleneceksin, ve insanlar bazen sarhoşken başkalarına yakın hissedebilir ve herşey olabilir bu 'insan olmak (human being), lütfen böyle birşey olursa bana söyle biliyorsun ben cinsel hastalık konularında çok hassasım, sadece öpüşsen bile bana söyle' dedi. Bende ona nasıl bir ortamda olduğumu ve bunun mümkün olmadığını açıkladım, hatta bunun benim karakterim açısından ve yaşam tarzım açısından da mümkün olmadığını söyledim. Sevindi. Ama daha sonra normal günlerde - yani az yada hiç konuşmadığımız günlerde de bu şekilde cinsel hastalık hassasiyetini öne sürüp aynı şeyi soruyor. Yani ondan sonra 2 kez daha sordu.

Belki benim türklük damarım tutuyor ve abartıyorumdur bilmiyorum. Sanki sadece kıskanç ve bu sexual hastalıklardaki hassaslığını öne sürüp ağzımdan laf almaya çalışıyor, eğer başkaları ilede beraber oluyorsam diye. Yada gerçekten hiç önemsemiyor beni ve sadece kendi sağlığına zarar gelecek diye endişeleniyor ve benide bir or... gibi görüyor, ve benden hala bu davranışı bekliyor.. Bilmiyorum.

Ama dün tekrar öyle sorduğunda zoruma gitti artık ve çok ciddi patladım. Hatta küfür bile ettim. 'Beni or.. yerine mi koyuyorsun, normal insanlar böyle şeyler yapmaz biri ile flört ederken, beni normal görmüyor musun? neden sürekli bana AIDS olmaktan korktuğunu söylüyorsun, neden benden kaynaklı AIDS olasın?' vb.. gibi şeyler ile çok çıkıştım. O da, işte ' aah biz iki yetişkin insanız ve daha ilişkide değiliz, başkasıyla beraber olursan normal sadece bilmek istiyorum' gibi şeyler dedi. Ama öyle bir sinirlendimki artık ejderha gibi ağzımdan kulaklarımdan ateş çıkıyordu, bir anda engelledim onu.

Ama aslında çok seviyorum :KK43:

Biliyorum belki bu konuşmalar size garip gelebilir ama onun bir yabancı olduğunuda lütfen göz önünde bulundurun yorum yaparken. Yanlışım var mı? :KK43:
Okb..bulasma takintisi var.
Ay bilemedim, aids öpüşerek bulasmaz ki. Kafayi aidsle mi bozmus, senin agzindan laf mi almaya calisiyo anlamadim, sen ona hiç sordun mu birisiyle bisey yasadin mi diye?
Kesin bulaşmaz diyemeyiz.Ağiz içinde açık ya da ufak bir yara varsa ya da dış eti kanamasi, hast. tükürük yolu ile geçer.

Benimde ciddi bir cinsel hastalık fobim var. Tuvaletlerden AIDS kapmayacağımı bilsem de asla tuvaletimi yapamam, yapmak zorunda kalırsam diye de çantam da özel dezenfektanlar var ve ağlayacak duruma gelirim, hastanede idrar testi vermek durumundaysam eve gider tuvaletimi yapar hastaneye geri gelirim. Aynı zamanda dışarı da çatal bıçak kullanamam. 4 yıllık erkek arkadaşım mesleğinden dolayı sürekli kontrole girer ve bazen o bile içimi gıdıklıyor, olay sadece AIDS değil onun türevleri vb bu endişemi bildiği için ona göre davranır bende her dakika erkek arkadaşımı darlamam tuvalete girdin mi vs diye. (Biriyle öpüştün mü falan mümkün değil zaten, Allah cızırtısını versin öyle bir şey olduysa)
Dediğim gibi fobi ama ikimiz de buna saygı duyuyor hassas davranıyoruz.
Hastanede idrar testi verme durumunu anlayamadım? Sonuçta steril kap vermiyorlar mi bunun için? 🙄

Yazdın mı kız?
evet yazdım.. MissCherryBlossom MissCherryBlossom ile yukarıda konuştuğumuz cümleleri söyledim. Sonra uzun bir konuşmamız oldu aynı gün. Ben ona hakaret etmeye ve o benden özür dilemeye devam etti, ama hep sakindi, bana cevaplar verirken. Uzun bir tartışma idi her detayı hatırlamıyorum, hatırladıklarımıda yazamayacağım, çünkü uzun... Hep beni tek eşli olduğuna ve birbirimize çok uygun olduğumuza ikna etmeye çalıştı ben hakaretlere devam ettim....

Ama en son şöyle bişey dedi ' kadınlar sadece gerçekten etkilendiği adamlarla görüşür, erkekler ise hoş görünen her şey ile, bu yüzden bilmek istiyorum eğer başkası ile görüştü yada konuştu isen. bende dedimki 'sen bir boynuzlu adamsın (cuckold), söylediklerin gerçekten değişik bir bakış açısı ve tamamı çok saçma ve kabul etmiyorum'.. Buna asla cevap vermedi. Ertesi gün uyandığımda ve whatsapp a baktığımda storysinde başka bir şehirde fotolar paylaştığını gördüm, aralarında kameraya poz vermiş bir kız fotosuda vardı. İnstagramına baktım ( kavganın ilk dönemi onu silmiştim oradan ve profili kapalı ama 5 yeni foto eklenmiş olduğunu ve birçok takipçi kaybettiğini gördüm ( umarım bana pysco demezsiniz ben ayrıntılara önem eren dikkatli bir insanım), Muhtemelen aynı kızla foto paylaştı ki birileri takipten çıktı.... Hemen engelleyip herşeyi sildim. 3 gün çok ağladım, gururum ve insanlara olan güvenim kırıldı.

Şimdi daha iyi hissediyorum....

Bir yandanda çok değişik hissediyorum çünkü eğer biri ile görüşüyorduysa (hemen ilk kötü günümüzde fotosunu paylaşacak kadar ilerletmiş olmalı diğer taraf ile, o yüzden uzun bir muhabbet vardı o kız ile diye düşünüyorum), neden onca zaman beni birşeylerin doğruluğuna, ve ne denli uyum sağladığımıza, aramızdaki kimyanın güzelliğine, ve devam etmek istediğine dair ikna etmeye çalıştı. Anlamıyorum. Bunu ona da dedim ' sen hasta bir adamsın, senin doktora gitmen lazım, sen normal falan değilsin, tüm bu söylediklerin benim için hiçbir anlam ifade etmiyor, sana hak vermiyorum, ve birçok insanda senin gibi düşünüp davranmıyor buna emin ol'

X