Yanlışım var mı?

Bu arada, belki beni aptallıkla suçlayanlar, horgörenler olabilir. Ama kalbim çok kırıldı. Çok çok çok.. Cidden çok ağladım. Şimdi daha iyi hissediyorum o ayrı. Hala beynimden o kız fotoğraflarını silmeye çalışıyorum. Yastığa başımı koyunca gözümün önüne geliyor.. Unutmaya çalışıyorum. Zaten sildim tamamen ve heryerden engelledim, hiç bir imkanımız yok artık diye gönül rahatlığımda var. Ama o fotoları hala silmeye çalışıyorum. Özgüvenim yerlebir......

Bu arada, belki beni aptallıkla suçlayanlar, horgörenler olabilir. Ama kalbim çok kırıldı. Çok çok çok.. Cidden çok ağladım. Şimdi daha iyi hissediyorum o ayrı. Hala beynimden o kız fotoğraflarını silmeye çalışıyorum. Yastığa başımı koyunca gözümün önüne geliyor.. Unutmaya çalışıyorum. Zaten sildim tamamen ve heryerden engelledim, hiç bir imkanımız yok artık diye gönül rahatlığımda var. Ama o fotoları hala silmeye çalışıyorum. Özgüvenim yerlebir......

gerçekten anlayamadım adam sana günlerce başkası var mı o mu bu mu diye sordu kendisi mi başkasıyla görüşüyormuş :KK57: Ne biçim insanlar var şu dünyada

gerçekten anlayamadım adam sana günlerce başkası var mı o mu bu mu diye sordu kendisi mi başkasıyla görüşüyormuş :KK57: Ne biçim insanlar var şu dünyada
Evet günlerce bana başkası var mı, bak ben tek kadın adamıyım, ben kadınımı paylaşamam, öyle bir dönemdeyizki anlıyorum ve normal, birsürü erkek sana yazıyordur, ama birinden etkilenirsen, konuşursan, yatarsan ne yaparsan yap bana söyle, ben saygı açıklık ve sadakat bekiyorum diyen adam.. sadece son konuşmamızdan bir gün sonra whatsapp storysinde başka bir kız fotosu paylaştı.....

Evet günlerce bana başkası var mı, bak ben tek kadın adamıyım, ben kadınımı paylaşamam, öyle bir dönemdeyizki anlıyorum ve normal, birsürü erkek sana yazıyordur, ama birinden etkilenirsen, konuşursan, yatarsan ne yaparsan yap bana söyle, ben saygı açıklık ve sadakat bekiyorum diyen adam.. sadece son konuşmamızdan bir gün sonra whatsapp storysinde başka bir kız fotosu paylaştı.....

Ama yazdık cano burda kafadan sakat diye, tam sakatmış ... neyse iyi gvat demişsin en azından kimliğini anlasın iyice.

Ama yazdık cano burda kafadan sakat diye, tam sakatmış ... neyse iyi gvat demişsin en azından kimliğini anlasın iyice.
Üstüne bastıra bastıra g.vat (cuckold) dedim ona. O da bana ' bak Aurora bana hakaret edip, saygısız konuşup kendinden daha fazla uzaklaştırma. Ben babasının hayatındaki son 2 yılında onunla saygısız bir adam olduğu için hç görüşmemiş biriyim. Benim için saygı çok önemli. ben iyi bir adamım ve sanada hiç kötü bir söz söylemedim bu güne kadari aramızdaki kimyayı çok seviyorum, muhtemelen sen şuan PMS dönemindesin o yüzden böyle konuşuyorsun, lütfen ara ver dedi. Dedim ki 'hayır PMS falan değil, sen gerçek bir cuckold' sun o yüzden bunları söylüyorum. Sana hiçbir saygım yok ve ne yaparsan yap.. sadece seninle tanıştığıma pişmanım çünkü ben o kız değilim, ve sen senin gibilere layıksın, sen bir cuckold sun, o yüzdende beni kendin gibi sanıp başkaları ile oldummu diye süreki sorguladın, çünkü bu sensin ve senin tarzın' dedim, açıkça ve uzunca. Ertesi gün uyandığımda onun whatsapp story sinde bir kız gördüm....Eminimki o kız ne akraba ne arkadaş, çünkü bunda ikiside yok... O kız bir süredir flört ettiği ve benide arada kaynattığı kız

Üstüne bastıra bastıra g.vat (cuckold) dedim ona. O da bana ' bak Aurora bana hakaret edip, saygısız konuşup kendinden daha fazla uzaklaştırma. Ben babasının hayatındaki son 2 yılında onunla saygısız bir adam olduğu için hç görüşmemiş biriyim. Benim için saygı çok önemli. ben iyi bir adamım ve sanada hiç kötü bir söz söylemedim bu güne kadari aramızdaki kimyayı çok seviyorum, muhtemelen sen şuan PMS dönemindesin o yüzden böyle konuşuyorsun, lütfen ara ver dedi. Dedim ki 'hayır PMS falan değil, sen gerçek bir cuckold' sun o yüzden bunları söylüyorum. Sana hiçbir saygım yok ve ne yaparsan yap.. sadece seninle tanıştığıma pişmanım çünkü ben o kız değilim, ve sen senin gibilere layıksın, sen bir cuckold sun, o yüzdende beni kendin gibi sanıp başkaları ile oldummu diye süreki sorguladın, çünkü bu sensin ve senin tarzın' dedim, açıkça ve uzunca. Ertesi gün uyandığımda onun whatsapp story sinde bir kız gördüm....Eminimki o kız ne akraba ne arkadaş, çünkü bunda ikiside yok... O kız bir süredir flört ettiği ve benide arada kaynattığı kız

Az bile demişsin yahu, başka adamla oldun mu diye ısrarla soran erkek net g.vattır hatta yüce g.vattır. Turrrppp sıkarım onun saygısına o yetmiyormuş gibi hemen yedeğini çıkarmış ortaya Allah aşkına ne saygı duyucam buna , aynı anda 10 kişiye yazılıyor üstüne g.vat acaip bir cins yani

There is a saying in my hometown, like this: The person knows himself deyip noktayı koysaymışsın.

Narsist bence o adam.Okb yok..Okb si olan böyle sanmıyorum ki başka bir kadını bulsun..

Az bile demişsin yahu, başka adamla oldun mu diye ısrarla soran erkek net g.vattır hatta yüce g.vattır. Turrrppp sıkarım onun saygısına o yetmiyormuş gibi hemen yedeğini çıkarmış ortaya Allah aşkına ne saygı duyucam buna , aynı anda 10 kişiye yazılıyor üstüne g.vat acaip bir cins yani
Böylelikle okb olmadığı çıktı ortaya.Niyeti başkaymış onun..Kızı bıktırmak için taktik uyguluyormuş resmen..Narsist pislik işte.Kendini önce seviyormuş gibi gösterip hemen başka bir kadına yönelmiş..

Onu da aldatmış oluyor o zaman.O gurursuz kadın nasıl kabul ediyor bu durumu..

Yalnız, hep bunları bana gülerek, samimi davranarak, sakin sakin soruyor - genelde ses kaydı göndererek konuşuyoruz bu arada whatsappta- Dün sorduğunda da, 1 gün öncesinde hiç konuşmamıştık. Çünkü tam tatil sonradı işim çok yoğundu, ve bitirir bitirmez uyumuştum. Herneyse bir ses kaydı atmış 'Canım nasılsın ne yapıyorsun, şehrin tadını çıkarıyor musun, konsantrasyonun dağılmış gibi, başka bir karşı cins ile etkileşime geçtin mi?, bu arada seni özledim'

O kadar dengesiz bir mesaj gibi geldi ki, ve benim dengemi bozdu açıkçası. İyi başlıyor, arada başka adam oldumu diye soruyor, sonu 'seni özledim' ile bitiyor. Ne diyeceğimi ne tepki vereceğimi bilemedim bi.
Sonra ateş bastı öyle böyle patlamadım ama...
Sevgi her sorunu çözemiyor maalesef. bu adamın esiniz olduğunu düşünün, bu mesajı her gün alacaksınız 😒 katlanabilir misiniz ? Acil tedavi görmesi gerek

ya bişeyler diyebilir miyim ona? cidden öyle hırslandım ki bugün...''Sen feminine bir adamsın, seni görmeye gelen; hergün konuştuğun kadını bile gelip almadın, beni yollarda süründürdün ve yordun, insan; değil aynı yatağa girdiği kadın; iş arkadaşı olsa, çok uzak arkadaşı olsa gelir alır. Sende zaten keyfin için oraya gitmişsin. Sen arabanı bahane ettin ama araban iyi durumda... Sen feminine erkeksin, bunu bil istedim. '' gibi şeyler desem????

Ya da birşeyler demek geliyor içimden doğru mu bilmiyorum ama, onun narsistliğini yerlebir edecek birşey demek istiyorum. Belkide dememeliyim bilmiyorum. Ama dememi tavsiye ederseniz en doğru cümle ne olur?
Bence kızgınlık ve hakaret edici şeyler söyleme daha çok kaldırırsın bir yerlerini..Sadece benim duygularımla oynadın.Bana bunu neden yaptın? Senden mantıklı bir açıklama bekliyorum.Seni yargılamak istemiyorum ama ben bunu hak ettim mi de..Zaten diyeceğini demissin önceden..Buna benzer şeyler söyle.Baktın kıvırmaya başlıyor sen de o diğer kadına seninle birlikte olduğuna dair mesajlar ar.Senle birlikteyken benle de görüşüyordu.Bu durumu nasıl kabul ediyorsun de.

daha dün oldu bu olay, 'ikimiz içinde seni engellemeliyim afedersin ama aksi taktirde senden kopmam ve beklentiye girmemem mümkün değil, benim kendimi toparlama şeklim böyle senle alakalı değil' dedim. Hakikatende öyle. Onunda son mesajı ' tamam ne yapmak istediğinde özgürsün ama bu bana senin başkasından hoşlandığın ve tüm bunları iletişimi kesmek için bahane ettiğin anlamına gelecek' gibi birşeyler dedi son mesajda. O sırada engellemiştim. Sonra birşey yapmadı
Yani ne söyleseniz de o kafasında kurmaya devam edecek, size güvenmiyor. böyle bir ilişkiyi sürdürmek gururunuzu kırmaz mi?

ya bişeyler diyebilir miyim ona? cidden öyle hırslandım ki bugün...''Sen feminine bir adamsın, seni görmeye gelen; hergün konuştuğun kadını bile gelip almadın, beni yollarda süründürdün ve yordun, insan; değil aynı yatağa girdiği kadın; iş arkadaşı olsa, çok uzak arkadaşı olsa gelir alır. Sende zaten keyfin için oraya gitmişsin. Sen arabanı bahane ettin ama araban iyi durumda... Sen feminine erkeksin, bunu bil istedim. '' gibi şeyler desem????

Ya da birşeyler demek geliyor içimden doğru mu bilmiyorum ama, onun narsistliğini yerlebir edecek birşey demek istiyorum. Belkide dememeliyim bilmiyorum. Ama dememi tavsiye ederseniz en doğru cümle ne olur?
Evet şuan çok sinirlisiniz ama ona birseyler söylemeniz onu daha da sisirir. Engeli hiç kaldırmayın. Belki siz sinirlenerek ona ulaşın diye rastgele bir fotoğraf koydu, iletişim yolunu açmak için. Ben olsam uzak dururdum böyle bir tipe ne söyleseniz etki etmez, kaale almadığınızi gormesi onun için daha sinir bozucu olur

Yalnız, hep bunları bana gülerek, samimi davranarak, sakin sakin soruyor - genelde ses kaydı göndererek konuşuyoruz bu arada whatsappta- Dün sorduğunda da, 1 gün öncesinde hiç konuşmamıştık. Çünkü tam tatil sonradı işim çok yoğundu, ve bitirir bitirmez uyumuştum. Herneyse bir ses kaydı atmış 'Canım nasılsın ne yapıyorsun, şehrin tadını çıkarıyor musun, konsantrasyonun dağılmış gibi, başka bir karşı cins ile etkileşime geçtin mi?, bu arada seni özledim'

O kadar dengesiz bir mesaj gibi geldi ki, ve benim dengemi bozdu açıkçası. İyi başlıyor, arada başka adam oldumu diye soruyor, sonu 'seni özledim' ile bitiyor. Ne diyeceğimi ne tepki vereceğimi bilemedim bi.
Sonra ateş bastı öyle böyle patlamadım ama...
Ben de hocalara soru soracağımda önce kibar bir giriş yapıyorum, sonradan dank diye soruyu sorup devamında sağlıcakla kalına benzer bir ifade ile bitiriyorum :) O giriş ve bitiş kısımlarına takılmayın :KK66:

evet yazdım.. MissCherryBlossom MissCherryBlossom ile yukarıda konuştuğumuz cümleleri söyledim. Sonra uzun bir konuşmamız oldu aynı gün. Ben ona hakaret etmeye ve o benden özür dilemeye devam etti, ama hep sakindi, bana cevaplar verirken. Uzun bir tartışma idi her detayı hatırlamıyorum, hatırladıklarımıda yazamayacağım, çünkü uzun... Hep beni tek eşli olduğuna ve birbirimize çok uygun olduğumuza ikna etmeye çalıştı ben hakaretlere devam ettim....

Ama en son şöyle bişey dedi ' kadınlar sadece gerçekten etkilendiği adamlarla görüşür, erkekler ise hoş görünen her şey ile, bu yüzden bilmek istiyorum eğer başkası ile görüştü yada konuştu isen. bende dedimki 'sen bir boynuzlu adamsın (cuckold), söylediklerin gerçekten değişik bir bakış açısı ve tamamı çok saçma ve kabul etmiyorum'.. Buna asla cevap vermedi. Ertesi gün uyandığımda ve whatsapp a baktığımda storysinde başka bir şehirde fotolar paylaştığını gördüm, aralarında kameraya poz vermiş bir kız fotosuda vardı. İnstagramına baktım ( kavganın ilk dönemi onu silmiştim oradan ve profili kapalı ama 5 yeni foto eklenmiş olduğunu ve birçok takipçi kaybettiğini gördüm ( umarım bana pysco demezsiniz ben ayrıntılara önem eren dikkatli bir insanım), Muhtemelen aynı kızla foto paylaştı ki birileri takipten çıktı.... Hemen engelleyip herşeyi sildim. 3 gün çok ağladım, gururum ve insanlara olan güvenim kırıldı.

Şimdi daha iyi hissediyorum....
Sizi aldattığını tahmin etmiştim, üzülmeyin bu da bir deneyim.

Edit: varsa siz de bir erkek arkadaşınızla fotoğraf paylaşsanıza.

Son düzenleme:
Merhaba,

Ben yurtdışında yaşıyorum ve 30 yaşındayım. Yaklaşık 2 aydır biri ile flört ediyorum (kendisi yabancı). İlk cinsel ilişkimizden önce en son ne zaman sağlık kontrolü olduğumu ve bir cinsel hastalığımın olup olmadığını sordu - bu çok normal -, soruda sorun yok. Bu konuda birbirimiz ile açık olduk ve emin olmadan birlikte olmadık. Son ilişkimizi, flörtümüzü, tarihini her şeyi konuştuk. Bunu sıkıntı etmedim, iki yetişkin insanın konuşabileceği şeyler. Ayrıca kendisinin bazı sağlık sorunları var, ileri derecede diabet. (Alakası var mı emin değilim ama)

Ama biz dediğim gibi cinsel ilişki odaklı değil ama daha çok flört yoğunluklu gidiyoruz. Gün içinde sürekli iletişim halindeyiz, olabildiğince sık görüşüyoruz. Sürekli mesajlaşıyor, araşıyoruz. Ve eğer bir gün pek konuşamadıysak bana 'Ben ben cinsel hastalıklar konusunda çok hassasım, şu an sevgili değiliz ve ciddi bir ilişkimiz yok bu yüzden sana herhangi bir konuda engel olmayı kendimde hak görmüyorum, eğer aniden birinden ciddi şekilde hoşlanırsan bu çok normal, bu 'insan olmak' eğer aniden birinden gerçekten hoşlandıysan ve bir şeyler olduysa ve cinsellik yaşadıysan ya da hatta öpüştüysen bile bana söylemeni istiyorum. Benim için sorun yok dediğim gibi, bunlar normal şeyler ama ben, başkasından AIDS falan kapmak istemiyorum, ben bu konularda çok hassasım bu yüzden böyle bir şey olursa lütfen hemen bana söyle, sana kızgın olmayacağım ama dediğim gibi önlemimi alırım' gibi şeyler dedi.

İlkinde bunu aslında olgunca buldum ve sorun etmedim. Ama ne zaman az iletişim kurduğumuz bir gün olsa, tekrar bana aynı şeyi soruyor 'biri ile beraber oldun mu?'. Yılbaşı gecesi ben, (bir kız grubu olan) arkadaşlarım ile başka bir şehre gittim, kendisi aile ile geçiriyordu. Bana yılbaşı mesajında (ses kaydı), 'seni çok seviyorum, senin gibi özel birini tanıdığım için şanlı ve mutlu hissediyorum, yeni yılın kutlu olsun.. Bu aradaa... biliyorum arkadaşlarınlasın, alkol alıp eğleneceksin, ve insanlar bazen sarhoşken başkalarına yakın hissedebilir ve herşey olabilir bu 'insan olmak (human being), lütfen böyle birşey olursa bana söyle biliyorsun ben cinsel hastalık konularında çok hassasım, sadece öpüşsen bile bana söyle' dedi. Bende ona nasıl bir ortamda olduğumu ve bunun mümkün olmadığını açıkladım, hatta bunun benim karakterim açısından ve yaşam tarzım açısından da mümkün olmadığını söyledim. Sevindi. Ama daha sonra normal günlerde - yani az yada hiç konuşmadığımız günlerde de bu şekilde cinsel hastalık hassasiyetini öne sürüp aynı şeyi soruyor. Yani ondan sonra 2 kez daha sordu.

Belki benim türklük damarım tutuyor ve abartıyorumdur bilmiyorum. Sanki sadece kıskanç ve bu sexual hastalıklardaki hassaslığını öne sürüp ağzımdan laf almaya çalışıyor, eğer başkaları ilede beraber oluyorsam diye. Yada gerçekten hiç önemsemiyor beni ve sadece kendi sağlığına zarar gelecek diye endişeleniyor ve benide bir or... gibi görüyor, ve benden hala bu davranışı bekliyor.. Bilmiyorum.

Ama dün tekrar öyle sorduğunda zoruma gitti artık ve çok ciddi patladım. Hatta küfür bile ettim. 'Beni or.. yerine mi koyuyorsun, normal insanlar böyle şeyler yapmaz biri ile flört ederken, beni normal görmüyor musun? neden sürekli bana AIDS olmaktan korktuğunu söylüyorsun, neden benden kaynaklı AIDS olasın?' vb.. gibi şeyler ile çok çıkıştım. O da, işte ' aah biz iki yetişkin insanız ve daha ilişkide değiliz, başkasıyla beraber olursan normal sadece bilmek istiyorum' gibi şeyler dedi. Ama öyle bir sinirlendimki artık ejderha gibi ağzımdan kulaklarımdan ateş çıkıyordu, bir anda engelledim onu.

Ama aslında çok seviyorum :KK43:

Biliyorum belki bu konuşmalar size garip gelebilir ama onun bir yabancı olduğunuda lütfen göz önünde bulundurun yorum yaparken. Yanlışım var mı? :KK43:
Bence artik bu fetish/kink haline gelmis! Sizi baskalariyla hayal ediyor bile olabilir. Sacma ama var boyle tipler. Yani henuz exclusive olmayan iliskilerde bunu demek normal olabilit ama bir dersin iki dersin tmm bitti gitti. Surekli vurgulamak aptalca.

Lütfen tavsiye verin cidden birşey demek istiyorum o g.te

İngilizce diyebilecek olanlar daha iyi olur , özeldende açığım

Ayrıca, sanırım diabettten de olabillir sadece %50 civarında sertleşebiliyordu. Bunuda bu kez yüzüne vurup gururunu zedeleceyeğim onun, lütfen bana nasıl doğru ve vurucu bir biçimde onu zedeleyebileceğimi söyleyin (ben zedelendim çünkü)
I hope your limp dick was getting at least a bit harder when you imagined me with other guys. Would u like me to send u a pic when i am fucking a real man so you can get off better?

Bence kızgınlık ve hakaret edici şeyler söyleme daha çok kaldırırsın bir yerlerini..Sadece benim duygularımla oynadın.Bana bunu neden yaptın? Senden mantıklı bir açıklama bekliyorum.Seni yargılamak istemiyorum ama ben bunu hak ettim mi de..Zaten diyeceğini demissin önceden..Buna benzer şeyler söyle.Baktın kıvırmaya başlıyor sen de o diğer kadına seninle birlikte olduğuna dair mesajlar ar.Senle birlikteyken benle de görüşüyordu.Bu durumu nasıl kabul ediyorsun de.
yok artık iletişim kurmam, numarasını falan herşeyini sildim zaten. O kızada nasıl ulaşayım ve niye 😅 kimdir nedir bilmiyorumki

X